Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Ben de rüya görmekten yoruluyorum bi de çok etkisinde kalıyorum.Açıkçası çok ilginç bir dönemdeyim.Yataktan kalkamıyoruk boğaz ağrım geçmiyor hasta geziyorum ama mutlaks sabah ıkına tıkına tibet yapıyorum...Vücudumun geçiş süreci diye düşünüyorum..5 tibetteyim çok zor yapıyorum hayret bişey çünkü zamanında 21 yapan insanım yani

o yorgunluk dönemi bende de vardı 1 hafta kadar sürdü. yorgunluğun bitmesiyle rüyalar başladı 21 de ne kadar süre kaldın prenses sen ne gibi etkiler görmüştün o süreçte

o yorgunluk dönemi bende de vardı 1 hafta kadar sürdü. yorgunluğun bitmesiyle rüyalar başladı 21 de ne kadar süre kaldın prenses sen ne gibi etkiler görmüştün o süreçte
21de yaklaşık 1 ay kalmışımdır belki daha az..
Bence hazır değildim haftada bir artış çok çabuk, vücut kaldıramıyor ve istikrar sağlamıyor.O zaman çok acele ettim bi an önce 21 olsun diye.Bu sefer uzun sürede varmayı hedefliyorum..Tibet hayata yerleştirilmesi gereken bir felsefe..Ben önceki yaptıklarımda tibeti yük gibi hissediyordum yani gün içinde ona zaman ayırmak işkence geliyordu hele 21 sayı bayağı uzun sürüyor..Şimdi 5 sayıdayım 3 hafta böyle gidip sonra belki artırırım bu sefer yavaş gideceğim..Kitabını da okudum önemli olan yapmak ; zaten elbet bir gün 21 e ulaşırsınız diyordu..
21 tekrar beni çok enerjik yaptı söylemişimdir ayrıca cildim çok güzelleşti, yaşam enerjim çok arttı, vücudum daha güzelleşti , sabahın köründe gözlerim açılıyordu , uzun yıllardır ilk kez istediğim kiloya bu kadar yaklaştım..Tabi su da hayatıma girdi onun da etkisi olmuştur bilemiyorum.
Çabuk artırdığım için 21 de kalamadım önce 3e düştüm sonra da bıraktım acele etmemek lazımmış diyorum..

vaayyyy ne kadar güzel etkiler bunlar umarım tez vakitte bende görürüm bu etkileri ben tibeti bırakmak niyetinde değilim hayatımda düzenli olarak yaptığım tek şey diyebilirim başka bir spor yapıyor musun? callanetics topiğnde takılıyorum şimdi sanırım onada başlayacağım

O dönemde başka bişey yapmıyordum yürüyüş ama o da düzenli değildi tibet gibi...
Şimdilerde hafifletilmiş şeyda coşkun diyeti ,yürüyüşe ayrıca da pilatese devam ediyorum umarım hepsi birleşip iyi etkiler bırakırlar...
Asıl mucize diyebileceğimiz etkiler 21 de uzun süre devam edince ortaya çıkacak bakalım o günleri görebilmek dileklerimle

şahane sonuçlar alacağından şüphem yok takipteyim seni

2 gundur yeniden basladim bende ve nezle oldum bu aksqm...
bu bir tesaduf degil bencs cunku ne zMan tibet yapsam nezle oluyorum...normalde yillardir grip olmadim diyebilirim...
allah allah niye nezle ediyor bu beni ya

Öyle oluyor ilk başlarda vücut sıkıntılarını mı atıyor öyle bişeydi normalmiş.Devam ettikçe düzeliyormuşuz..
Ben yaklaşık 10 gündür kötüyüm yorgun ,bitkin, her gün boğaz ağrısı ,sürekli uyku hali...
İnatla yapıyorum çünkü hastayken daha çok tutunmak gerekiyor tibetin iyileştirici özelliği var

tibete devam ediyorum yarın 13. tekrara geçeceğim ancak son 2 haftadır sürekli olarak rüya görüyorum ve bu durum uyku kalitemi düşürüyor

Regl günlerinde tibet yapıyor musunuz?
Yeni başlamıştım ama regl denk gelince bugün yapmadım. Regl kesintisi yaşayanlar oldu diye tereddütteyim.

Regl günlerinde tibet yapıyor musunuz?
Yeni başlamıştım ama regl denk gelince bugün yapmadım. Regl kesintisi yaşayanlar oldu diye tereddütteyim.
ben yapıyorum hemde alternatif hareketleri kulllanmadan. 2. kez reglime denk geldi herhangi bir olumsuz etki gözlemlemedim henüz

sevgili arkadaslarim 21 tekrar ikinci haftadayim.
bazen 4 ve 5 yerine alternatif hareketleri yapiyorum çünkü yatakta yaptigim icin bileklerime cok yük biniyor.
var mi böyle alternatif hareketleri uygulayan benim gibi

bazen 4 ve 5 yerine alternatif hareketleri yapiyorum çünkü yatakta yaptigim icin bileklerime cok yük biniyor.
canım nasılsın?durumlar nedir varmı istediğin gibi incelme?

Ben adet dönemlerinde regl kesintisi hiç yaşamadım hata regl olduğumu unutup hareketleri yapıyorum..Ama az sayıdayım şu an.Geçen yıl 21 tekrar zamanlarındaysa takatim azalıyordu reglken çok zorlanıyordum o yüzden alternatif hareketleri yapıyordum.Dediğim gibi şu an 7 tekrar olduğum için zorlnacak bi durum olmuyor.
Bu hareketler vücudun doğal enerjisine uyumlu hatta daha da artırıyor titreşimlerimizi...O yüzden emzirme döneminde de faydasının olacağını düşünüyorum...İnsanların gençleştiğini gözönüne alırsak öyle olması gerek :)

Yatakta daha zor denemiştim mecbur kaldığımda..Aerobik matları satılıyor fiyatları da gayet uygun onu kullanabilirsin.Decalthrondan almıştım ben 6 liraya...

ayy canim ya incelmedigimi görüp bir gazla ne bulduysam yiyip üstüne 2 kilo aldim (( bende durumlae pek ic acici degil..
sen güzel haberler ver bari..

kiloyu basenden aldıysan senin için sıkıntı ama diğer yerlere dağıldıysa sorun etme çabuk aldığını çabuk verirsin,
ben bugün 59,8 kilo geldim,kilo vermeye incelmeye yavaşta olsa devam ediyorum,daha yolum var ama ramazanda bi ara vericem sonrasına bakıcaz, bende durumlar bu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…