The Golden Girls

Tühh sana çatlak karı Nuri alço bile daha güzel şeyler söylüyor ne öyle açılmamış gül falan ben hediye paketi yapıcam üstünede kırmızı kurdele

yapıyorum canım ya hepsini ama düzenli değil işte bir düzene oturtsam daha iyi olucak bir türlü alışkanlık yapamadım

whatsapptan resimler iste an ve an takip et , telefonu hiç kapatmasın hep dinlemede kal kıbrıs bu kıbrıs moldovlar , ruslar anadın mı düşüverir libido

Burası iyice cenabet doldu ya Euzubi...

ne yapıyorsun görüşmeyeli
aynıyım kuzum hiç değişiklik yok asıl sen napıyorsun hiç göremiyorum artık seni

whatsapptan resimler iste an ve an takip et , telefonu hiç kapatmasın hep dinlemede kal kıbrıs bu kıbrıs moldovlar , ruslar anadın mı düşüverir libido

Burası iyice cenabet doldu ya Euzubi...
ay deli ya 4 sene oldu şekerim sıkıntı yok

aynıyım kuzum hiç değişiklik yok asıl sen napıyorsun hiç göremiyorum artık seni

ay deli ya 4 sene oldu şekerim sıkıntı yok

ne yapayım tatlım mert çok huysuz hiç giremiyorum vakit bulamıyorum

bdvye bakıp çıkıyordum işte

şu son 2 gündür doğru düzgün girebildim kk ye

size de bakayım dedim

Tühh sana çatlak karı Nuri alço bile daha güzel şeyler söylüyor ne öyle açılmamış gül falan ben hediye paketi yapıcam üstünede kırmızı kurdele
hahahahha ne yapalım bizim bilgimiz bu kadar bacumm
yapıyorum canım ya hepsini ama düzenli değil işte bir düzene oturtsam daha iyi olucak bir türlü alışkanlık yapamadım
Çalışıyorsan çalışma masana koy çok işe yarıyor azcık kilo yapıo ama olsun..
yada evlen , bak evlenince insan sıcacık oluyo hele yatarken dahada sıcak oluyor, erkekler acayip sıcaklar

isim neydi çıkaramadımmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!

Ben hiç bir erkeğe güvenmiyorum Kimyaları bizden farklı , bizim libido birine onlarınkisi herkese aynı
valla bendeki libido ondan fazladır eminimallahtan korkan yapmaz şekerim önemli olan o ben güveniyorum o yapmaz cidden o değil de o şimdi asker canı neler ister ??

bacım dün bornozlar kapış kapış gitmiş valla , bende son s-m bedenleri kapmışım , iyi ki söyledin kuzum 300tl ye yakın bişidi alcağım bornoz böyle 90tl ye aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…