The Golden Girls

:KK70::KK70::KK70:Önceden sen yoktun ama boşver naparsa yapsın kocişin :KK30:, benimki askerde ben niye hallenmiyorum acaba :KK64: yoksa ben gay mıyım:KK64:
hahahah bak sana bir bdv cevabı verecem " acilen tedavi olmalısın "hahahah:KK70:
sana duygu karmaşası yaşatıp kendime daha çok bağlıyorum :KK70:kaja çok atar yapmadan bağlıyorum karkı ise tamamen atarımla bağlıyorum kendime kapiş:KK66::KK70:
Sende oyun türlü türlü anacımmmmmmm
Hosbuldum naber :)

Hamd olsun senden naber:)

İzmirliler bana bakın kardan korkmayın olurmu bişiy yapmaz..
üstüne basabilirsiniz yani:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

images
hahahahha:KK70: kar gören masum izmirli:KK70:
:63::63::63: Ben köyüme gidip kar görüyorum zati , havuza atlar gibi atlıyorum anadın mı :63:

inanmıyorum ula libidoyu zar zor yükselttim zaten.. ah canım kocacım senin yüzünden mutsuz olacak bu aralar dense. kıskanç kız seniii.

o kadar fenamı ya inanamadım şimdi. Ay izmire ben yazın geliyorum da hiç çekilmiyor o nasıl bir sıcaktır yaaaaaa:rolleyes:

Kabulümsün gülümmmm:cool:

yazın bile o sıcak havalarda üşüyen ben düşün artık bu havalar da ne hale giriyorum.

Memleket neresi kuzu?

neeeeee ay klima bile etki etmiyor o sıcaklarda...
kansızlık var sen de de heralde.. gerçi sende kan yok sanırım:KK70:
İzmirde doğup byüme ama manisalıyım kuzum , izmire yarım saat uzaklıkta manisaya bağlı köyümüz var ah lapa lapa kar yağıyor oraya :cool:

aynen anemi var sınır altındayım.hatta kan nakli bile olabilir bakalım bu ay kontrol var ne diyecek doktorum:KK51:
bende kansızlık vardı , siyah üzüm varya ondan bolca yedim hergün inan o çok kan yapıyor , pekmez falanda tüket bak çok iyi geliyor..
Ama benim libido yolda düşmüş acaba macun mu yan etki yaptı ki :KK45::KK45::KK45:

Sen daha açılmamış bir gülsün, seni koklayacaklar o zaman libido ortaya çıkıo. Minnaka bakma o doğuştan libidolu:KK70:

Himm bende tv izliyorum hava cok soguk biyere cikilmiyoo :KK75:
en güzeli al kahveni otur işte:KK39:

yemeğin salçalısı kıbrısında kalçalısı meşhurmuş :KK8:
minnakın da dayağı meşhur bilin mi ?:KK67:

hahahah bak sana bir bdv cevabı verecem " acilen tedavi olmalısın "hahahah:KK70:

Sende oyun türlü türlü anacımmmmmmm

Hamd olsun senden naber:)
hürrem gibi kadınım ay :cool:

:eek:AAA benim libidom yolda düşmüş :eek::eek::eek:

:KK45:
ben bulurum onu :KK70:

Üzerimizde taktik mi uyguluyorsun:KK12:
her türlü taktik oynanır hanımların dikkatine hürrem ayağınıza geldi :KK75::KK75::KK70:

bende kansızlık vardı , siyah üzüm varya ondan bolca yedim hergün inan o çok kan yapıyor , pekmez falanda tüket bak çok iyi geliyor..

Sen daha açılmamış bir gülsün, seni koklayacaklar o zaman libido ortaya çıkıo. Minnaka bakma o doğuştan libidolu:KK70:
benim libido kimsede yok yahu :KK70:

X