The Golden Girls

canlarım aslında bunalımdayım gene
herkes bebek yokmu diye beynime tecavuz ediyor. korunmuyorum diyorum anlamıyorlar..

herkes bebek yokmu diye beynime tecavuz ediyor. korunmuyorum diyorum anlamıyorlar..
Ahh anacimm anlamazlar... snra da kür tavsiyesine başlarlar. Komşu soğan suyu içti hamile kaldı, arkadaş incir yedi ikiz doğurdu, 15 sene çocuğu olmayan bilmem ne içti o ay hamile kaldi

Boş versene canım milleti, sanki herkes çocuk yapmak zorundaymış gibi.. Yada sen yapınca onlar bakacakmış gibi bi susmuyorlar. Ben sinirleniyorum biri sorduğu zaman :) Biz bilmiyoruz sanki ne zaman yapacağımızı. Ellerinden gelse aramıza yatıp pozisyon tarif edecekler tövbe ya..

Ahh anacimm anlamazlar... snra da kür tavsiyesine başlarlar. Komşu soğan suyu içti hamile kaldı, arkadaş incir yedi ikiz doğurdu, 15 sene çocuğu olmayan bilmem ne içti o ay hamile kaldi
of bitanem ya sorma bir tane densiz gecen bana bunlar yapmayi beceremiyor dedi dusunsene ya nasıl bir saçmmalık

canım öyle tabi aman sen sen ol istediğin zaman bile kimseye söyleme istemiyorum de..

Eşimin tarafı soruyor hep, eşim istemiyor diyorum kimse gidip ona niye istemiyorsun demiyor
aslında en güzeli o biliyormusun
kocaya suç atacaksın
taktiğini beğendim beybi..
Yuhhh!!! Bana da sürekli 3 sene oldu sende amma tembel çıktın diyip duruyorlar suratlarina kezzap atasim geliyo

Ya sorma densizi kendi gelinine de 5 sene yapmayacaksın demiş böyle densiz bir manyak..
Ya harbi biz bunlar yüzünden stres oluyoruz valla

Sende uygula bence çok işe yarıyor :))
Sinir edecek şekilde sorarlarsa da oğlunuz kısır demeyi düşünüyorum
Geçen eşime öyle dedim de tamam bana uyar diyo Daha da sormazlar zaten

Aynen canm toplum baskısı insanı bunalıma sürüklüyor.. hiç aklimda olmadigi an biri kalkip,ayy sen daha çocuk yapmadin mi? Demesiyle film kopuyo...

Aynen canm toplum baskısı insanı bunalıma sürüklüyor.. hiç aklimda olmadigi an biri kalkip,ayy sen daha çocuk yapmadin mi? Demesiyle film kopuyo...
sorma ya birde bunu bir kac kez soruyorlar inadına geçen ir kadın sordu işte sonrada ay bozulmadin dimi dedi seni kaale almıyorum istedini de dedim
ayy anan seni yapmışta ne olmuş de sende

hahah doğurmamış sı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…