The Golden Girls

O an söylüyorum canim sen doğurdun ne oldu canavar gibi çocugn var falan :KK70: acisi sonradan oturuyo içine
Ohh iyi yapıyorsun:KK70:
Sormaya çekiniyorum ben insanlara, belki derdi var belki çocuk sevmiyor olmadıysa var bi bildikleri, ben öğrenince ne olacak. Millete dedikodu malzemesi lazım işte. Sok lafını geç, iyi beceriyorsun zaten onu:KK70:

Sormaya çekiniyorum ben insanlara, belki derdi var belki çocuk sevmiyor olmadıysa var bi bildikleri, ben öğrenince ne olacak. Millete dedikodu malzemesi lazım işte. Sok lafını geç, iyi beceriyorsun zaten onu:KK70:
o an insana kal geliyor şekerim bişey denmiyor çok:KK70:

sorma ya birde bunu bir kac kez soruyorlar inadına geçen ir kadın sordu işte sonrada ay bozulmadin dimi dedi seni kaale almıyorum istedini de dedim:KK70:
hahaha :KK70: her gördüklerinde sormanin ne alemi var ki... olsa görürsün ışte...
Ya öyle pinkom insan düşünmeli bunu... muhabbet olsun diye sordugu soru,karşıdakinin içini parçalayabilir...

Şimdiden düşün not al nasılsa olacak o konuşma:KK70:
hahah aynen hatta liste çıkarmak lazım:KK70:
hahaha :KK70: her gördüklerinde sormanin ne alemi var ki... olsa görürsün ışte...

Ya öyle pinkom insan düşünmeli bunu... muhabbet olsun diye sordugu soru,karşıdakinin içini parçalayabilir...

Caım onların hobiside o napacaksın:KK70:

X