The Golden Girls

öyle olur zaten canım gençsin güzelsin elini sallasan ellisi allah kıymetini bilecek insanlarla karşılaştırsın boşver

Seninkinden de iş yokmuş, bırak canım o kaybettiğine yansın..
Senin vicdanın rahat ne de olsa...
Ayrılmayı kabul etti mi peki, nasıl ayrıldınız ailen ne diyor

Babam olmaz bu iş , ben EX'i seviyordum ama seni anası yüzünden üzecekce üzdürtecekse vermem sen benim evladımsın , yarın öbür gün fazlasını yapsalar benim içim sızlıcak yine ayrılacaksınız diyor en iyisi şimdiden bitirmek , EX kafasını kullanamadı vs. diyor.
Birde kuzum o gün tartıştık ya biz ex ile bende huzursuzluk olmasın ama boşver diyordum kendime niye üzeyimki onu askerde diyordum ablasının beni whatsapptan engellediğini dahi demedim yani 2aydır içimde tuttum , ama baktımki o anasının lafları ile beni eziyor bende ne var ne yoksa söyledim, bi baktım akşam 10da bir mesaj beni engelleyen görümcek bozuntusu yalaka mesajlar işte neymiş ben kardeşini üzüyormuşum gibi imalar vs. şeyler yazmış bir de engelide hemen kaldırmış , aramızda ex ile konuştuğumuz şeylerdende bilgisi var... Başımdan kaynar sular döküldü sanki nasıl ya nasıl söyler ve birde o ablasına nasıl anlatır konuştuklarımızı diye çok ağladım kuzum bende bizimkilere artık ben istemiyorum diye açıkladım aileme güvenemem inanamam artık ona dedim , babamda askerden döneseye kadar sık dişini bişi yapar günahına girmeyelim dedi. Düşün kuzum anası düşünmüyor oğlunu fitliyor hep , babam düşünüyor ben düşünüyorum aman üzülmesin kırılmasın diye... EXe dedim ki yokum ben , güvenip inanamam sana artık, ben evlenmek istemiyorum dedim ama arayınca telefonunu açıyorum konuşmuyorum açıklama yapmıyorum diyorum kapatıyorum o kadar. Yüzüğü ben çıkarıp vermek istemiyorum sonra yüzük çıkarma meraklısı diyorlar , askerden gelince gelsin eşyalarını alıp defolup gitsin, resmi bitmedi ama benim ve ailem için bitti!

Senin için bittiyse ozaman gerçekten bitmiştir o iş..
Bak sakın geri dönüş yapma yüz göz olmuşsunuz o görümcelerle ve kayınvalidenle.
Birşey nasıl başlarsa öyle gider inan buna...
Geri dönüşün olmasın aileni de düşün...
Senin ki kabul etti hemen ayrılmayı öyle mi ...

Bilmem arıyo bir dediği bir dediğini tutmuyor , yok kuzum geri dönüşü mümkün değil çünkü anlatamam içimde son kalan şeyde kırıldı , güvencim inancım bitti bu son olay bitirdi ben onu kocam gibi görmem mümkün değil keşke bu kadar yılımı vermeseydim

Naparsiniz len. Ne edersiniz len. Yaşıyormuyuz len. Bi cay koyunda İçek len. Özledim kaj minnak len. Böcükte burdami

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…