The Golden Girls

Bilmem arıyo bir dediği bir dediğini tutmuyor , yok kuzum geri dönüşü mümkün değil çünkü anlatamam içimde son kalan şeyde kırıldı , güvencim inancım bitti bu son olay bitirdi ben onu kocam gibi görmem mümkün değil :KK43: keşke bu kadar yılımı vermeseydim :110:
Zararın neresinden dönersen kardır, ama eğer bitirmek istiyorsan ona bu konuda kararlı olduğunu göster senin kafanı karıştırmasın daha sonra...

Havadislerle mi geldin yoksa:KK8::KK8:
Neler yaptın onca zaman anlat bakalım:KK19:
ne yaptım sevdicekle vakit geçirdik genelde sonra vana giden arkadaşım izne gelmiş onla görüştüm hamileydi çocuğu benim doğum günümde doğacakmış çok sevindim :KK73:bir de maaşım arttı o yönden de çok şükür iyi bir gelişme oldu :KK73:sonra çok ağır proje almıştım bi haftada çıkarmam gerekiyordu onu da hallettim çok şükür :oops:genel olarak yoğun yorucu ama çok güzel günler geçirdim diyebilirim :cool:sen naptın şekerim :KK60:

ne yaptım sevdicekle vakit geçirdik genelde sonra vana giden arkadaşım izne gelmiş onla görüştüm hamileydi çocuğu benim doğum günümde doğacakmış çok sevindim :KK73:bir de maaşım arttı o yönden de çok şükür iyi bir gelişme oldu :KK73:sonra çok ağır proje almıştım bi haftada çıkarmam gerekiyordu onu da hallettim çok şükür :oops:genel olarak yoğun yorucu ama çok güzel günler geçirdim diyebilirim :cool:sen naptın şekerim :KK60:
Ayy ne güzel:KK19: Gittim sevdiceğin buralarda mı daha? Maaşının artması da iyi olmuş, ıslatalım bi ara:KK8:
Napcam canım, ev, forum bu ara yaptığım bir şey yok, yağmurlar biterse gezmelere başlıycam:cool:Yazdığınız akrostişleri profilime koydumm:rolleyes: Bulması zor geliyordu, havam olsun :KK70::KK36:

X