The Golden Girls

hergün arıyor işte bu beni ama bana diyor ki sen salaksın kafanda kuruyorsun , biraz öncede whatsappta gördüm , hemen ablaları koşmuş gitmiş bunun yanına resimler çekilmişler whatsappa koymuş hepsi aynı resmi nisbet yapıyorlar kıt beyinliler :KK53::KK53::KK53: ablası terbiyesizlik yapar gider üstüne whatsapptan engeller , onlar sarmaş dolaş foto çekilirler bana salaksın der bir kez daha iyi ki bitirdim diyorum :KK59: ama nasıl tanıyamadım onun böyle biiri olduğunu görmedim çok kızıyorum kendime kajjj :KK62:
Balböceği ne oldu benim haberim yok canım ya küstünüz mü nişanlınla ?

Rahiminizi artık dışarıdan elle hissedebilirsiniz. Elinizi karnınıza koyduğunuzda elinize top gibi, yumuşak bir kitle gelecektir. İşte bebeğiniz buradadır. Birkaç hafta içinde varlığını yeterince belli edecektir merak etmeyin. İlk gebeliğinizi yaşıyorsanız bebeğinizin hareketlerini hissetmek için birkaç hafta daha beklemelisiniz. Sizin gibi ilk gebeliğini yaşayan bir arkadaşınız bebek hareketlerini hissettiğini söylediğinde endişelenmeyin. Onun hareket olarak algıladıkları geçen hafta belirttiğimiz gibi muhtemelen kendi bağırsak hareketleridir.

Su içiyorsunuz değil mi? Su, doku metabolizmasının vazgeçilmez bir ögesidir ve bu özellikleriyle aslında bir besin maddesi olarak görülebilir. Günde en az 8 bardak su içmeye ve sıvı gıdalar almaya özen gösterin. Bu miktar yaz aylarında artmalıdır.:KK51::KK51::KK51:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
diyosun..iyi madem bekleyelim bir iki hafta daha....

selam şekerler özledim sizi ya kesin dönüş yaptım çok şükür ee nasılsınız bakalım neler yapıyorsunuz :KK19:
napalım canım yogun tempodayız..
eşim iş değiştirdi canım m istediği işe geçti hani çook önce bahsetmiştim ya:)
çok şükür yakınmalarıda bitti gibi:KK70:
ara vermeden devam kajjj.:KK70:..doktora falan gittinmi hiç
aynen canım gittim bir sorun yokmus cok sukur..
baksana folik asit kullandınmı sende?
hergün arıyor işte bu beni ama bana diyor ki sen salaksın kafanda kuruyorsun , biraz öncede whatsappta gördüm , hemen ablaları koşmuş gitmiş bunun yanına resimler çekilmişler whatsappa koymuş hepsi aynı resmi nisbet yapıyorlar kıt beyinliler :KK53::KK53::KK53: ablası terbiyesizlik yapar gider üstüne whatsapptan engeller , onlar sarmaş dolaş foto çekilirler bana salaksın der bir kez daha iyi ki bitirdim diyorum :KK59: ama nasıl tanıyamadım onun böyle biiri olduğunu görmedim çok kızıyorum kendime kajjj :KK62:

canım hakkında hayırlısı olmuş. bazen içinde bulunduğumuz durumu maalesef ki anlayamıyoruz. bir daha nolur bulaşma şunlara. fıstık gibi kızsın..

Balböceği ne oldu benim haberim yok canım ya küstünüz mü nişanlınla ?
Küsmedik kuzu ayrıldık :cry: anası girdi aramıza , görümcekler girdi , hiç bişi yapmadığımız halde bu hale getirdii nasıl küfrediyorum hepsinee nasıl belalar okuyorummm :KK62: gelmedi gitmedi aramadı sormadı muhabbeti yine millet dötüyle güler ayrılma sebebine adam adam değil kiii , ilerde de şikayet eder hoşgeldin demedi yemek yapmadı yüzünü astı sonra o nişanlı bozuntusuda bana patlardı evlenince şöyle bir düşündüm ben gelemem böyle şeylere hemde hiç haketmediğim halde :KK62:

canım hakkında hayırlısı olmuş. bazen içinde bulunduğumuz durumu maalesef ki anlayamıyoruz. bir daha nolur bulaşma şunlara. fıstık gibi kızsın..
mutlaka kullan kajjj...hamileliğe hazırlıyor vücudu.bende kullandım.hala kullanıyorum

Anlayamadım kuzum ya , hele ki nişanlım olcak o adiyi hiç tanıyamamışım ya nasıl kanıma dokunuyor anlatamam , ailesinin ağzını kapatamadığı gibi bir de onların söyledikleriyle bana tavır aldı , hepsi bir olup nisbet yapıyorlar şaka gibiler ya , benim günahıma girdiler ya , yaşattıklarının 2 katını fazlasıyla yaşasınlar , allaha havale ettim , allah benim içimide ailemide biliyor...

Küsmedik kuzu ayrıldık :cry: anası girdi aramıza , görümcekler girdi , hiç bişi yapmadığımız halde bu hale getirdii nasıl küfrediyorum hepsinee nasıl belalar okuyorummm :KK62: gelmedi gitmedi aramadı sormadı muhabbeti yine millet dötüyle güler ayrılma sebebine adam adam değil kiii , ilerde de şikayet eder hoşgeldin demedi yemek yapmadı yüzünü astı sonra o nişanlı bozuntusuda bana patlardı evlenince şöyle bir düşündüm ben gelemem böyle şeylere hemde hiç haketmediğim halde :KK62:
İnan böylesi daha hayırlı olmuş, şu an çok taze üzülürsün biliyorum ama buda geçecek.
Ben açık konuşayım zaten sonunuzu görmüyordum..

Anlayamadım kuzum ya , hele ki nişanlım olcak o adiyi hiç tanıyamamışım ya nasıl kanıma dokunuyor anlatamam , ailesinin ağzını kapatamadığı gibi bir de onların söyledikleriyle bana tavır aldı , hepsi bir olup nisbet yapıyorlar şaka gibiler ya , benim günahıma girdiler ya , yaşattıklarının 2 katını fazlasıyla yaşasınlar , allaha havale ettim , allah benim içimide ailemide biliyor...
canım zaten o cezasını çekecek üzülme sen..
Söylemesi kolay belki evet ama ya evlenseydiniz düşünsene..
Rabbim hayırlısını nasip etsin sana fıstığım benim..
folbiol benim kullandığım

sağol canım. doktr 3 ay kullan dedi bana.
3 ay kullanacağım diilmi

oyyy kıyamam yaa...ana kuzusumuydu nişanlın...kesin kararlımısın..aileler falan biliyormu ayrıldığını
Biliyorlar canım , bizimkiler ve ben nişanlımın ailesini idare ettik onları öyle kabul ettik ama nişanlım kadının fitlemeleri ile bana karşı tavır aldı , her cuma aradım aramadı dedi ve telefonlarını kapattı kendide aramadı hiç , 2/3haftada bir nişanlımın hatrına aradım yine aramıyor oldum , evlerine kaç kere gitti hastalıkta olsun normalde olsun çiçeğimi böceğimi kapıp gitti , balböceği gelmiyor oldu , hiç demiyor ki ben gitmiyorum aramıyorumda gelin yapıyor ama allah razı olsun demek yok , bundan ötürü nişanlımla bitirdik , kadının derdi oğlunun parası elinde avucunda tüm birikmişini aldı üstüne kredisini yükledi askerden gelince ödemeyecekti düğün yapçaktık kadında iyice arayı açtı daha da fitledi ve istediğini elde etti, nişanlı bozuntusuda adam değil bi bana sahip çıkıp koruyamadı beni savunamadı :KK43: böyle biri ile asla evlenemezdim , düşündüm taşındım aileme söyledim bu iş olmaz dedim :KK43:

:63: ben kötüyüm herkes benimle ilgilensin :cry: geçer mi minnak ya , ben nasıl güvenicem insanlara bilmiyorummm hiç
geçer kuzum ölüm acısı bile unutuluyor aşk acısı ne ki ..ben atlattım öyle birşey hemde bıçak gibi kesip attım çok zor ama geçiyor bir de allah daha hayırlısıyla karşılaştırıyor cidden şimdi diyorum iyi ki terketmişim onu

ay çok sevindim kuzum hayırlı olsun :KK73:

İnan böylesi daha hayırlı olmuş, şu an çok taze üzülürsün biliyorum ama buda geçecek.
Ben açık konuşayım zaten sonunuzu görmüyordum..

Öyleydi kuzum , bi umut hadi belki düzelir çok emek verdim silip atmayım dedim ama o anasının lafları ile beni hiçe saydı , bir de gelmedin gitmedin yapmadın diyor bende diyorum sizinkiler doğum günümde bile aramadı hani ben yaptım vs diyor ki bana açıklama yapma :KK62: allah onlara kv gibi içine cin kaçmış bi gelin versin beni aratsın , kendi kızının damat tarafıda aynı kendileri gibi 2kat fazlasını yapsın biz geline naptık diye oturup ağlasınlar başka hiçbişi istemiyorum :KK43:

canım zaten o cezasını çekecek üzülme sen..
Söylemesi kolay belki evet ama ya evlenseydiniz düşünsene..
Rabbim hayırlısını nasip etsin sana fıstığım benim..

sağol canım. doktr 3 ay kullan dedi bana.
3 ay kullanacağım diilmi
İnşallah kuzum hayırlısıı... benim bahtım çok kötü ya :KK43:

geçer kuzum ölüm acısı bile unutuluyor aşk acısı ne ki ..ben atlattım öyle birşey hemde bıçak gibi kesip attım çok zor ama geçiyor bir de allah daha hayırlısıyla karşılaştırıyor cidden şimdi diyorum iyi ki terketmişim onu

ay çok sevindim kuzum hayırlı olsun :KK73:

Bende diyorum iyi ki de bitti , evlenince çok zor olurdu tımarhanelik ederdi ana oğul yada ben kayınvlide katili olurdum :KK62: Kuzum kendimi övmek anlamında değil ama eski tanıştığım insanlar nişanlandığım halde peşimde ve evlenmek istiyorlar bugün evet desem nikahı kıyacaklar düşün ya değer vermediğim insanlar bana çok değer veriyor ama en değer verdiğimde beni ezip geçti :KK43:

Öyleydi kuzum , bi umut hadi belki düzelir çok emek verdim silip atmayım dedim ama o anasının lafları ile beni hiçe saydı , bir de gelmedin gitmedin yapmadın diyor bende diyorum sizinkiler doğum günümde bile aramadı hani ben yaptım vs diyor ki bana açıklama yapma :KK62: allah onlara kv gibi içine cin kaçmış bi gelin versin beni aratsın , kendi kızının damat tarafıda aynı kendileri gibi 2kat fazlasını yapsın biz geline naptık diye oturup ağlasınlar başka hiçbişi istemiyorum :KK43:
Seninkinden de iş yokmuş, bırak canım o kaybettiğine yansın..
Senin vicdanın rahat ne de olsa...
Ayrılmayı kabul etti mi peki, nasıl ayrıldınız ailen ne diyor :KK14:

X