The Golden Girls

Napcan ankara da ben ofsayt kaldım konuya farkındayım

Napcan Ankara da? Birşeye ihtiyacın olursa annemler orda

maşallah kuzuma yaa cok sevindim canım:)
sağol bitanem teşekkür ederim
kızlar bugün kü mevzumuz bu ankara hadi bakalım kafa kafaya verelim bana bi akıl verin..
şimdi bildiğiniz üzere sözlüm inşallah bu dönem hukuktan mezun oluyor ailesinin durumu bu özel okul mevzuları yüzünden pek iyi değil borçla krediyle okuttular sağolsunlar sözlüm hep avukat olcam derdi ben afyonu seviyorum o da öyle hem ben öyle tayin işlerini hiç ama hiç sevmiyorum buradan da başka yere gitmek istemiyorum açıkcası ..
şimdi onun kafasında hakim savcılık var mezun olunca hemen sınava girecek kazanırsa stajını afyonda yapabilecek 15 ay 3.500 tl diyor ki eğer bu olursa düğünümüzü de yaparız hemen rahat da ederiz sen de staj da afyonda oluruz ama sonra gideceğiz işte sonrası düşündürüyor beni ben ofis açamayacağım devlete girerim o problem değil hatta çok ama çok yüksek maaşları çok rahat içinde yaşarız yani ama bu tayin işleri beni öldürecek diyor ki istemezsen avukatlığa geri dönerim 2-3 sene çalışınca hem hakimlikten avukatlığa dönünce çok daha iyi oluyormuş annemin kuzeni de öyle yaptı az çok biliyorum napayım ?

minnakcıgım bence para olarak baya iyiymiş. mantıklı düşünmüşsünüz. zorluklara katlanınca güzellikler geliyor. benim eşim iş değiştirdi biliyormusun:) ve inan bana ben çook emek verdim sırf o mutlu olsun diye.. azıcık sabır be kuzum..

Canım ben Ankara yı çok seviyorum, Büyük Şehi olupta yaşanılacak en rahat yer, bundan dolayı da Memur Şehri derler. Ankara ya tayin çıkması falan da çok zordur, eş durumundan bile çok zor gidiyor insanlar. Seni korkutan şehirse korkma.

ya ailelerden uzakta bi hayat kurmak benim için de çok çok iyi olacak sonuçta onu çok seviyorum çok anlayışlı heryere giderim ama 2 senede bir tayini olacak beni o korkutuyor sürekli şehir değiştirdiğini düşünsene bir de çoluk çocuk olsa perişan olurlar
işte ankara da kalıcı olmucaz ki hayatım takıldığım nokta o sürekli tayin olacak nereye gideceğimiz belli de değil

Tayin durumu zor bir durum ama hep mi tayin olucak ki bir yerlere...

Ya bence şehirlere takılı kalma canım. Sevdiğin adamla olduktan sonra her yer sana güzel gelecektir. Huzurluysan her yerde huzurlu olursun.

Tayin durumu zor bir durum ama hep mi tayin olucak ki bir yerlere...

Ya bence şehirlere takılı kalma canım. Sevdiğin adamla olduktan sonra her yer sana güzel gelecektir. Huzurluysan her yerde huzurlu olursun.
evet hep tayin olacak ama çok sıkıntı olursa avukatlığa dönerim afyona geliriz tekrar diyor .bu onun hayali sonuçta yapmasını çok isterim ama hep tayin tayin nereye kadar ben çocuk olsam öyle sürekli bir yere taşınmak istemem bir de çocuk olsa ne olacak

Bizde 3 şehir değiştirdik zorlanmadım. Polis çocukları falan napıyor ki alışıyor çocuklar ona :)
Zorlanırsanız dönerim diyormuş işte.. Bakarsınız duruma göre.

minnakcım ben de pinke katıllıyorum sevdiğin insanla şehir farketmez bi süre sonra alışırsın sevdiceğin de çok istiyormuş bence bırak denesin.hem seçenek de sunmuş.dönme şeyinz var sonradan.maaşıda iyi düğün borcnuz fln varsa sıkntı çkmezsnz .
GÜNAYDIN BU ARADA HEPİNİZE :))

Yanii hayali ise denemesine izin ver dicem ama bilemedim...

Avukatlıkla da iyi bir geliri olur ama ne bilim hayaliymiş o eğer ona güveniyorsan bence izin wer...

Çocuklar her şeye alışıyor canım.. Sen şimdiden bunları düşünme...

Bizde 3 şehir değiştirdik zorlanmadım. Polis çocukları falan napıyor ki alışıyor çocuklar ona :)
Zorlanırsanız dönerim diyormuş işte.. Bakarsınız duruma göre.

beni o kadar rahatlattınız ki hepinize çoook teşekkür ediyorum allah razı olsun zaten nasipten öteye yol yok inşallah hakkımızda hayırlısı olur

meraba canım dn sen banlıyken ben geldim :) seni polemikten banlamışlar duydum :) bu ara kk çok katı herkesi banlıyolar :)
Selam :) Kötü zamana gelmişsin ben aslında çok usluyumdur. O ilk banımdı, beni yanlış tanıma

korkuyorum ya napim başına neyin gelceğini bilememek çok korkunç cidden
Korkma canım benim, gözünde büyüyorda öyle içinden çıkılmayacak şeyler değil. Hele senin yapamayacağın şeyler hiç değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…