The Golden Girls

Günaydın şekerim , nasılsın?
ne yaptınız haftasonu anlat bakem
cumartesi sırf çalışma zaten pazar da bizimkiyle gezdik akşama kadar sonra da bizim aileyle sözlümle hep birlikte kutlama yemeğine gittik kardeşimin sınavı iyi geçmişti de çok şükür .öyle güzeldi ya çok özlemişim

Küsmedik ki
Sen neden izin alacaksın bu arada?
sözlüm geldi de yarın öğleden sonra işten izin alcam buluşalım diye de inşallah izin verirler

Ben izin werdimm

Vayy.. Hadi gözün aydın Verirler ya, sık izin almıyorsun ki. Ben şahidim her gün burdasın, demek ki her gün çalışıyorsun
Az mı kalacak?

Ben izin werdimm
saol kuzum sen de olmasan naparım bilmem
Vayy.. Hadi gözün aydın Verirler ya, sık izin almıyorsun ki. Ben şahidim her gün burdasın, demek ki her gün çalışıyorsun
Az mı kalacak?
teşekkürler canım ya burda izinler sıkıntılı biraz 5 nisana kadar kalacak da biz anca pazarları görüşebiliyoruz onlar merkezde değiller de

Kv ne alaka canım? O da mı oluyor buluşmalarınızda
saçmalama kız öyle şey mi olur kp merkezde çalışıyor da normalde üç kardeşler küçük tek başına kalacak o gelirse ondan tek kalmasın akşam vakti diye ay allah iyiliğini versin pinki ne güldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…