The Golden Girls

Selam :) Kötü zamana gelmişsin ben aslında çok usluyumdur. O ilk banımdı, beni yanlış tanıma:KK70:

Korkma canım benim, gözünde büyüyorda öyle içinden çıkılmayacak şeyler değil. Hele senin yapamayacağın şeyler hiç değil:KK19:
:)) minnak çok mutlu olursunuz inşallah canım evham yapma bu kadar :)
pink yok canım estagfurllah :) sen nerenin güzelisin bakım :)

ya ailelerden uzakta bi hayat kurmak benim için de çok çok iyi olacak sonuçta onu çok seviyorum çok anlayışlı heryere giderim ama 2 senede bir tayini olacak beni o korkutuyor sürekli şehir değiştirdiğini düşünsene bir de çoluk çocuk olsa perişan olurlaro_O
işte ankara da kalıcı olmucaz ki hayatım takıldığım nokta o sürekli tayin olacak nereye gideceğimiz belli de değilo_O

canım peki ne kadar süre böyle olacak?

hayatın kendi hesabı varmış boşyere hesaplar yaptıkk :)
aynen kul kurar kader gülermiş :KK70:

Selam :) Kötü zamana gelmişsin ben aslında çok usluyumdur. O ilk banımdı, beni yanlış tanıma:KK70:

Korkma canım benim, gözünde büyüyorda öyle içinden çıkılmayacak şeyler değil. Hele senin yapamayacağın şeyler hiç değil:KK19:
ay inşallah kuzum ya allah razı olsun senden de hepinizden de inşallah :KK60:

:)) minnak çok mutlu olursunuz inşallah canım evham yapma bu kadar :)
pink yok canım estagfurllah :) sen nerenin güzelisin bakım :)
inşallah bitanem hepimiz mutlu olalım allahım dert keder vermesin inşallah:KK60:

canım peki ne kadar süre böyle olacak?
hiç bilmiyorum canım ama en azından bir 4-5 sene böyle olur hemen avukatlığa dönemez herhalde hiç net değil ki ya o_O

canımmmm hoşgeldin:KK60:

inşallah bitanem hepimiz mutlu olalım allahım dert keder vermesin inşallah:KK60:

hiç bilmiyorum canım ama en azından bir 4-5 sene böyle olur hemen avukatlığa dönemez herhalde hiç net değil ki ya o_O

ojbuldum minnak :KK15: napıyosun ?

Hepimizden canım:KK60:
ojbuldum minnak :KK15: napıyosun ?
Kız teşhirci ne ediyon:KK8:

X