The Golden Girls

hiç vaktim yok ki başlayamadım bi türlü ama bu çok güzelmiş hemen bitir at merak ettim valla allah kavuştursun şekerim benimki geliyor çok şükür aylardan sonra
Bende merak ediyorum kuzum bitince paylaşırım tabi mutlaka...
Ahh ne güzell kavuşun sizdee , bi biz kaldık

Yaa doktor ilaç werdi bana..
İdrar yolu enfeksiyonu çıktı bende de geçen doktora gittim..
İlaç yan etki yaptı ya, mideme kramp ağrı giriyor..
İçmem de lazım ilacı öfff
dokunduysa canım benim doktoruna söyle , benimde midem hassastır o yüzden ilaçları genelde mide koruyucu ile içerim istersen sende öyle dene , ilacın ismi lansor . Antibiyotik mi verdi kuzum?

Selam kızlar yeni gördüm topinizi bende katilayim istedim. Verem bulasici degil akrabam verem hic bir sorun yok geçseydi bizede gecerdi ayri yerdeyiz ama yillardir yatagini paylastigi eşine çocuklarına da gecerdi veremin ismi kötü sadece öksürük nobeti oluyor gogsu sıkışıyor sonra ilacını aliyo sakinlesiyo

dokunduysa canım benim doktoruna söyle , benimde midem hassastır o yüzden ilaçları genelde mide koruyucu ile içerim istersen sende öyle dene , ilacın ismi lansor . Antibiyotik mi verdi kuzum?
Bana dokunan ilacın ismi HİPPURİN (Sabah,öğle,akşam)

Antibiyotikte kullanıyorum, onun ismide CİFLOSİN. (12 saatte bir)

Birde fitil verdi vajinadan kullanıyorum onuda gece yatarken sonrada mışıl mışıl uyuyom

Bende merak ediyorum kuzum bitince paylaşırım tabi mutlaka...
Ahh ne güzell kavuşun sizdee , bi biz kaldık
aman kavuşsak nolcak gene gitcek kiallah kavuştursun canım şafak kaç?

hoşgeldin canım akrabanız taşıyıcı olabilir verem bulaşıcı bir hastalıktır etkileri kişiden kişiye değişebilir benim de arkadaşımın direnci varmış çok ağır geçirmedi allahtan ama 3 ay tedavi gördü hastanede

Canım sende çok yoğun mu enfeksiyon var ? Ağır gelmesi normal sabah öğle akşam 3gr ilaç alıyorsun , bende bir ara kullandım ornisid idrar yolu enfeksiyonu için sabah akşam 500mg dı ve ben öncesinde ülser geçirdiğim için midem çok hassastır ağrı yapar dikkat etmediğim zaman ama bana o ilaç hiç dokunmadı misal... İstersen başka bi doktora gözük , dereotunun suyunu kaynat iç iltihap söktürücü çok iyi geliyor.

87günümüz kaldı kuzum sağolasın , kıbrasa dimi? Neden gidiyor ki orda mı çalıyor kuzum?

Birde purinol granül içerdim o da iyi geldi , geçenlerde babam idrar yolu enfeksiyonu olmuş ben ilaçlarımı verdim onada iyi gelmiş

Ewet bayağı yoğun bir iltihabım warmışş
Bana doğum yaptıran doktorum, doktor konusunda bir sıkıntım yok canım da...
Ne bilim sabah öğle akşam değil de..
Sabah akşam mı alsam sadece bir ilacı..
Ben ecza deposunda çalıyorum..
Şirketin eczacısı war ona sordum kullanmalısın diyor

Teşekkür ederim canim Doğrudur tabiki öksürük nobetleri oluyo cocuk yasta cicigerlerini uşutmuş ilerlemiş zaturreye cevirmis sonra bir yil tedavi görmüş. Bahsettigim kisi 70 yasinda halen öksürük vardir yani bulasmadi simdiye kadar bizlerede o yuzden yazdım temizlikte onemli cok dikkat ediyor bu kadar

öncelikle hoş geldiniz..Çok mutlu oluruz aramıza katılırsnaız
internetten baktım da gecebilirmiş. aslında onun tabağını bardağını ayırsak sanırım iyi olcak..

internetten baktım da gecebilirmiş. aslında onun tabağını bardağını ayırsak sanırım iyi olcak..
Sağolun teşekkür ederim canim.Tedavi görmüş gençliğinde 25 30 larinda yinede bulasici olurmu şimdi 70 küsür yasinda arada oksufuk nobeti oluyo dr ye gidiyo ona göre ilac aliyo nefes acici baska bir hastalığı. da yok bildigim kadari ile

haklısınız kiminin kansere bile direnci oluyor mesela bünye meselesi tedbiri elden bırakmamak lazım olmaz denenler olur misal ben 2 kez kızamık geçirdim normalde bu olmaz ama ben iki kere oldum yani tedbir şart o yüzden allah korusun
canım sen özellikle dikkat et kendine pek fazla yaklaşma aşını da ol mutlaka

Canim zaten uzak sehirlerdeyiz.Adam gencliginde yakalanmis tedavi görmüş. Şimdi 70 yasini devirdi. Yılda 2 defa gördüğüm kisi .Bende simdi dusundum acaba halen bulasicimidir diye

Canim zaten uzak sehirlerdeyiz.Adam gencliginde yakalanmis tedavi görmüş. Şimdi 70 yasini devirdi. Yılda 2 defa gördüğüm kisi .Bende simdi dusundum acaba halen bulasicimidir diye
yok ben kajdan ötürü dedim tedbir şart diye

bu arada tanışamadık
kimlerdensiniz efendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…