The Golden Girls

Teşekkür ederim .Allah şükür bi sıkıntım yok şimdilik ben ankara dayim onlar baska sehirde bag bahçe icinde yasiyorlar temiz havada yasiyorlar bende daire icinde 4 duvar arasindayimsizlerle

Teşekkür ederim .Allah şükür bi sıkıntım yok şimdilik ben ankara dayim onlar baska sehirde bag bahçe icinde yasiyorlar temiz havada yasiyorlar bende daire icinde 4 duvar arasindayimsizlerle
ee tanışalım madem ben minnak afyondan katılıyorum 23 yaşındayım mimarım yarışmacılara başarılar

ee tanışalım madem ben minnak afyondan katılıyorum 23 yaşındayım mimarım yarışmacılara başarılar
Ben Ankara dan katılıyorum misafiri cok seven temizlik yapmayı arkadaşlarla sohbeti seven 1 cocuk annesi ev hanımıyım.Sizlrle tanıştığıma memnun oldum. Oturduğum yere yeni taşındım hic komşum yok daha kimseyle tanışmadım kadınlar kulubüne katıldım hic sıklmıyorum

Sen benden daha iyi bilirsin kuzum eczacılarda bi pok bildikleri yok , kalfalar daha iyi biliyor en çok onlar ilgilendikleri için. kullanıcaksan al sizin deponuzdan lansor ile kullan kuzum mide ağrısı çekmek kötüdür anlayabiliyorum , sabah akşam içsen ne olucak ki sanki , bence güvenilir bi eczaneye sor derim, doktor da bile bile hayır içeceksin demez heralde sonçta yan etkisi var.

Ben olmadı en iyisi doktorumu arıyayım ya başladı mide ağrısı valla..

Bu arada cep telefonundan giriyorum buraya şu an.. Bilgisayardan giremedim 1 saat önce bişi yoktu. Engel mi koydular gene acaba ya
Bilgi işlemi bulamıyorum şirkette

Sitedeki reklamlarda Deniz Seki zayıflama sırrını açıkladı diyor...

Kadın hapiste ve üsteLik hastanede tedavi altında..

Nasıl iş bu reklam yapılıyor hala küfür eder gibi..

Deniz Seki nin zayıflaması bile umrunda değildir şu an..

Ben neden içerledim bu duruma bu kadar onuda anlamadım

Mide ağrısına kantoron yağı çok iyi geliyor , benim ülserden sonra ağrılarım kronik hale geldi özellikle mevsim geçişlerinde şiddetli ve hiç bir iğne, ilaç, antibiyotik vs... iyi gelmez , mucize gibi bişi geldi o yağ bana kuzum bir yemek kaşığı iç iyi gelir sanada. Bencede kuzum en iyisi doktoruna danışman olur ama miden hassas ise mide koruyucusuz ilaç alma derim.

Kağıda yazdım kuzum, babam aynı senin gibi ona şifa olabilir bu dediğin notunu aldım..
Benim senin kadar hassas değil midem...
En yüksek ağrı kesicileri içiyorum başım tuttuğu zaman bişi olmuyor.
Ama bu ilaç yaptı işte aradım doktoru açmadı...

Allah seni ne etmesin

Allah şifa verir inşallah , ben midem ağrıdığı zaman yatak döşek yatıyorum yemek bile yiyemezdim istifra ederdim , acillerde serumlar iğneler, antibiyotik tedavleri hiç iyi gelmedi kuzum çok kötü bişi ya , geçen yıl yine çok kötü oldum acilden geldim eve değişen bişi olmadı tesadüfen nişanlım söyledi bizim evdede varmış haberim yok , bir içtim yarım saat sonra turp gibi oldum sana anlatamam o duyguyu inşallah babanada iyi gelir , günde bir kaşık sadece antiseptik olduğu için fazla içilmiyor kuzum.

hoş geldiniz
bende istanbuldanım, 24 yaşındayım 2 yıllık evli olcam 2 ay sonra:)
çalışıyorum , muhasebeciyim
burası muhteşem bir yer ya ..

Hoşgeldin yabancı havan kime

Allah seni ne etmesin

Tamam bebeğim babama söylüyeceğim akşama da alsınn ...

neredesiniz az çok biliyorum ankarayı güzeldir ya misafiri bende çok severim yavrunuzu da allah bağışlasın

Geçer geçer aynen , azıcık özleşelim

Kıprıss moldovlar ruslarrr
onlar bize sökmez karşim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…