The Golden Girls

bahar olucak ne soğuk ne sıcak

kışta bu yıl uzun sürdü tatlım ya yazın izmir sıcak hemde nasıl sıcak oluyor ama biz dağın tepesinde yayla havası yaşıyoruz arada konyaya kaçıyorum derken vakit geçiyor.
izmire yazın geldim bir kaç kez resmen cehennem:KK70:

Kadın 1,5 yaşında anlamış üstün zekalı olduğunu birde allahtan anne bilgili :KK14:

Ne gibi canım neler yaşadı kuzenin ?
üstün zekalıydı herkesten önce herşeyi anlardı öğretmeni sen otur sen dur arkadaşlarını bekle diye diye köreltti çok sıkıntılar yaşadı şimdi lise terk hayatı karardı evlenemiyor bile üniversiteye gitmediği içino_O

kızlarr ben iyiyim de hepinize bir sorum olacak
şimdi bizim burada bir çocuk çalışıyor. çocuk hep şirkette.. ve cocukta verem çıkmış. herkes korkuyor geçer diye sizce ben bunu babama söylim mi bende korktum ya gecerse diye:KK43:
bulaşır canım benim ev arkadaşım veremdi biz hepimiz kontrole gidip aşı vurunmuştuk

üstün zekalıydı herkesten önce herşeyi anlardı öğretmeni sen otur sen dur arkadaşlarını bekle diye diye köreltti çok sıkıntılar yaşadı şimdi lise terk hayatı karardı evlenemiyor bile üniversiteye gitmediği içino_O

bulaşır canım benim ev arkadaşım veremdi biz hepimiz kontrole gidip aşı vurunmuştuk
Offf offf aslında neler başarırdı o yazık olmuşş şimdi napıyor ewde öyle oturuyor mu?

canım burdakiler şuan baya şikayet ediyor.. ne yapcam bilmiyorum

Offf offf aslında neler başarırdı o yazık olmuşş şimdi napıyor ewde öyle oturuyor mu?
fabrikalarda işçilik yaptı yıllarca öyle çalıştı evlenemedi de işte hala bakıyor ama kimse kızını vermiyor doğal olarak en son emlakçıda işe girdi orada çalışıyor 28 yaşında
canım burdakiler şuan baya şikayet ediyor.. ne yapcam bilmiyorum
kontrole gitmesi gerekir herkesin siz de gidin çünkü solunum yoluyla bulaşıyor ve ciddi derecede ölümcül bir hastalık bu aşı yaptırın

fabrikalarda işçilik yaptı yıllarca öyle çalıştı evlenemedi de işte hala bakıyor ama kimse kızını vermiyor doğal olarak en son emlakçıda işe girdi orada çalışıyor 28 yaşında
kontrole gitmesi gerekir herkesin siz de gidin çünkü solunum yoluyla bulaşıyor ve ciddi derecede ölümcül bir hastalık bu aşı yaptırın
oy anam oyyyyyyyyyy:KK17:
babama söylim mi sence

Hmm anladımm canım zor yaniii :KK14:

kızlarr ben iyiyim de hepinize bir sorum olacak
şimdi bizim burada bir çocuk çalışıyor. çocuk hep şirkette.. ve cocukta verem çıkmış. herkes korkuyor geçer diye sizce ben bunu babama söylim mi bende korktum ya gecerse diye:KK43:
Canım bence söyle ama erken teşhisse tedavi edilir kolay kolay bulaşmaz , gerekiyorsa ücretsiz izine çıksın , önemli bir konu dikkatli ol kuzum.

havalar çok güzel bende sıkıldım:KK42: keşke hemen cuma olsaaaa:KK36::KK36::KK36:
Dimi ama .. Haftasonu olsada bişi değişmicek ki benim için yarim yok :KK43:
Kızçe dün polyester tepsi aldım orta sehpaya aynalı tepsi yapıyorum bitince atarım
Modeli böyle ama ben beyaz ve altın rengi kullanıcam eskitme gibi bakalım ne olucak :KK68:Sende başla bir ara yahuu
polyester-tabak-boyama-dekoratif-tabaklar.jpg

Dimi ama .. Haftasonu olsada bişi değişmicek ki benim için yarim yok :KK43:
Kızçe dün polyester tepsi aldım orta sehpaya aynalı tepsi yapıyorum bitince atarım
Modeli böyle ama ben beyaz ve altın rengi kullanıcam eskitme gibi bakalım ne olucak :KK68:Sende başla bir ara yahuu
polyester-tabak-boyama-dekoratif-tabaklar.jpg
hiç vaktim yok ki başlayamadım bi türlü o_Oama bu çok güzelmiş hemen bitir at merak ettim :KK14:valla allah kavuştursun şekerim benimki geliyor çok şükür aylardan sonra :KK68::KK68::KK68:

X