The Golden Girls

bende size avukat hocamizin bize anlattigi bir olaydan bahsedeyim ozaman
Bir din hocasinin davasina giriyormus cocugun avukatiymis bizim hoca erkek hoca ilk okulda bir kucuk oglanin senin ben din gozunu acicam diye tecavuz etmis daha sonra cocuk eve pantolonu kanli donunce aile anlamis dava acmis hoca yakalanmis son infazi verilmis o anda din hocasi hastaneye gitmek istemis cunku hocaninda kalp gozunu acmislar hapishanede hoxamizin dedigine gore hapishanelerde tecavuzculere af yok mus
Ben anlamadım :KK64:
Yaniii benimde bir oğlum olduğu için şu an beynim durdu anlamadım...

Ya bu arkadaşım evli yaklasık 1 yıllık. Ve eşiyle hiç bir şey konuşamadıklarını söyledi , ailesinede anlatmış durumu onlarda " elalem ne der" diyerek kızlarına sabır etmesi gerektiğini söylemiş . Kızda 2 haftadır bir adamla internetten yazıştığını söyledi senden başka söyleyecek kimsem yok diye ben şok oldum ya.. Ama hiç bir şey söyliyemedim. Zaten yanlışının farkında. Adamda çocuklu üstelik..

o nasıl arkadaşmış öyle hatasının farkındaymış ama devam ediyormuş maşallah ben olsam

bütün iletişimimi keserdim seni de kendine suç ortağı arıyor

birşey olsa sende suçlu duruma düşeceksin

öFF izliyemiom ne demiş..
Valla saydi sayistirdi hersey kucuk yasta aile egitiminde bitiyor erkek diye fark etmeden sapik buyutuyorsunuz ben cok bilirim doktor olum hastanelerde hastasina tecavuz eden karisini doven proflar
Koylerde hayvanlara tecavuz eden erkekler
Bir cocuk geldi babasi tecavuz etmis artik yeter ortmayin kapatmayin diye bagirdi
Tayip erdogan kadina uzanan eller krildin diyor ama baya bagirark soyledi simdi kir 100 sene sonra degil simdi diye acayip agir konusu

Ben anlamadım :KK64:
Yaniii benimde bir oğlum olduğu için şu an beynim durdu anlamadım...
Yani dmek istiyorumki artik tecavuzn kizi erkegi kalmadi kim acizsse ona yanasiyor serefsizler bu yuzden egitim konusunda sirf erkek diye ozel muamele yapilmaksizin yetistirmeliyiz hersey biz analarda bitiyor

evet artık hayatımız pamuk ipliğine bağlı ne olacağı hiç belli değil

etraf sapık katil kaynıyor:KK43:

bunlara etkili bir ceza vermeliler ki bu olaylar azalsın

hadım edilmeli bu sapık pislikler:KK11:
cezaevine girdikleri anda ederler zaten bence idam artık gelsin daha kaç can yanacak böyle kimbiliro_O

Neden plakayı almadın kii :KK34:

yuh:KK57:nasıl varlık bunlar ya allah korumuş kuzum seni de :KK17:

naptın sen falan demiştir şoka girmiştir zaten büyük ihtimalle sonra da olayı temizlemeye çalışmışlardır artık herşey o kadar normal ki :KK43:

neyy çok geçmiş olsun:KK57:

Daha çok küçüktüm o zaman lise 2 deydim ...
Ve o kadar korktum ki tüm yol eve koşarak geldim yalan olmsın ama 1 saat koşmuşumdur..
Şimdiki aklım olsa o iti mahvederrdim..
Allah korusun bana bir şey yapsa otobüste kimsenin ruuhu duymaz.

Daha çok küçüktüm o zaman lise 2 deydim ...
Ve o kadar korktum ki tüm yol eve koşarak geldim yalan olmsın ama 1 saat koşmuşumdur..
Şimdiki aklım olsa o iti mahvederrdim..
Allah korusun bana bir şey yapsa otobüste kimsenin ruuhu duymaz.
olur allah korusun benim de başıma geldi yanlış dolmuşa binmişim kartal soğanlıkta farkettim halbu ki maltepeye gidecektim kış günü camlar buğuluydu dışarıyı göremediğim için farketmemiştim allahtan şoför iyi niyetliydi abla korkma ben seni maltepeye kadar bırakıcam dedi bıraktı da böyle insanlar da bitmedi çok şükür ama çok dikkatli olmak lazım ortalık berbat insanlar kendi kızlarına tecavüz ediyorlar ya artık böyle bir dünyada yaşıyoruz :KK43:

Yani dmek istiyorumki artik tecavuzn kizi erkegi kalmadi kim acizsse ona yanasiyor serefsizler bu yuzden egitim konusunda sirf erkek diye ozel muamele yapilmaksizin yetistirmeliyiz hersey biz analarda bitiyor

çok haklısın bu sapıklar küçük erkek çocuklarına da yapmıyor mu yapıyor

ama genelde en çok kadınların başına geliyor her yaşlarında bu sapkınların hedefiler:KK11::KK43:

olur allah korusun benim de başıma geldi yanlış dolmuşa binmişim kartal soğanlıkta farkettim halbu ki maltepeye gidecektim kış günü camlar buğuluydu dışarıyı göremediğim için farketmemiştim allahtan şoför iyi niyetliydi abla korkma ben seni maltepeye kadar bırakıcam dedi bıraktı da böyle insanlar da bitmedi çok şükür ama çok dikkatli olmak lazım ortalık berbat insanlar kendi kızlarına tecavüz ediyorlar ya artık böyle bir dünyada yaşıyoruz :KK43:

herkesin başından geçmiştir böyle olaylar eminim..

X