The Golden Girls

Bende zaten bir daha beni arama günahına ortak etme beni dedim..

KIZLAR bence ne yapılırsa yapılsın bu adi itlere az bile..
Yalnız tv de gördüm kıza tecavüz edememişler galiba değilmi..
Özgecan 'Mersin'e gideceğim' dedi. Ben D-400 karayolu yerine Hal Kavşağı'ndan otoban istikametine gittim. Özgecan ters yöne gittiğimi daha sonra fark etti, bana bağırmaya başladı. Ben de biraz gittikten sonra aracı kenarda durdurdum tecavüz etmek amacı ile saldırdım. Ancak boğuşmaya başladık, bu sırada cebinden çıkardığı biber gazını yüzüme sıktı, tırnakları ile de yüzümü parçaladı. Çok istememe rağmen direnerek tecavüz etmemi engelledi. Bu sırada tırnaklarıyla yüzümü parçalayarak canımı çok yaktı. Bir anda kendimi kaybettim. Araçta bulunan bıçağımı rastgele sallamaya başladım. Sinirden korkudan ne yaptığımı hatırlamıyorum. Kaç defa sapladığımı hatırlamıyorum. DNA testinde delil bırakmamak için de iki elini bileklerinden kestim, cesedi yaktım."

yanlışından dönmeyecekse tabiki görüşmesin senle hem böyle tiplerle arkadaşlık etmek de iyi değil yapar yapar sonra da sen yaptın ya da aracı oldun diye iftira bile atar allah korusun :KK43:
Kesinklikle canım lise arkadaşımdı zaten sildim attım şuanda kendisini ona da bunu söyledim. Baya üzüldü ama yapacak bir şey yok..
Nasil yapamamislar tovbe yarabbim uff bu konu acildikca tuylerim diken diken oluyor ya dun esim izlerken dedi erkek olmaktan utandim dedi
zaten bunlardan hepimiz utandık, tüm Türkiye..
şurda minnakla krizantem hasta olmuş yazık bir çay çorba yapalım diyen yok doğru dedin :KK19:

upload_2015-2-16_10-24-38.jpeg

buyrun kızçelerim krizantem krizantem minnakmimar minnakmimar

Özgecan 'Mersin'e gideceğim' dedi. Ben D-400 karayolu yerine Hal Kavşağı'ndan otoban istikametine gittim. Özgecan ters yöne gittiğimi daha sonra fark etti, bana bağırmaya başladı. Ben de biraz gittikten sonra aracı kenarda durdurdum tecavüz etmek amacı ile saldırdım. Ancak boğuşmaya başladık, bu sırada cebinden çıkardığı biber gazını yüzüme sıktı, tırnakları ile de yüzümü parçaladı. Çok istememe rağmen direnerek tecavüz etmemi engelledi. Bu sırada tırnaklarıyla yüzümü parçalayarak canımı çok yaktı. Bir anda kendimi kaybettim. Araçta bulunan bıçağımı rastgele sallamaya başladım. Sinirden korkudan ne yaptığımı hatırlamıyorum. Kaç defa sapladığımı hatırlamıyorum. DNA testinde delil bırakmamak için de iki elini bileklerinden kestim, cesedi yaktım."
Çok korkunç ya , Allah sizi kahretsin adi pislikler...inşallah sizi hapislerde becerirler. hemde defalarca..

Allah belasini versinde bunlar uc kisi deilmiydi

Kızlar bir kerede benim başıma böyle bir şey geliyordu az kaldın otobüste yalnızdım hemde öğlen vaktiydi..
bir tek ben kalmıştım otobüste. Bende tedirgin oldum ve bir sonraki durakta inmek istedim otobüs şoförü asla inmemi istemedi ve bana " çok güzelsin kesin sen bakiresindir dedi" bende ya kapıyı ac yada ben camları kıracağım dedim adam açtı kapıyı kendimi nasıl dışarı attım bilmiyorum.. O gün korktuğum kadar hiç korkmadım..

Kızlar bir kerede benim başıma böyle bir şey geliyordu az kaldın otobüste yalnızdım hemde öğlen vaktiydi..
bir tek ben kalmıştım otobüste. Bende tedirgin oldum ve bir sonraki durakta inmek istedim otobüs şoförü asla inmemi istemedi ve bana " çok güzelsin kesin sen bakiresindir dedi" bende ya kapıyı ac yada ben camları kıracağım dedim adam açtı kapıyı kendimi nasıl dışarı attım bilmiyorum.. O gün korktuğum kadar hiç korkmadım..
Neden plakayı almadın kii :KK34:

yuh:KK57:nasıl varlık bunlar ya allah korumuş kuzum seni de :KK17:

Ben babasının tepkisini o an merak ediyorum cidden bak...
naptın sen falan demiştir şoka girmiştir zaten büyük ihtimalle sonra da olayı temizlemeye çalışmışlardır artık herşey o kadar normal ki :KK43:

neden plakayi alip dava acmadin ort pas edildikce bunlar daha cogaliyor

neyy çok geçmiş olsun:KK57:

bende size avukat hocamizin bize anlattigi bir olaydan bahsedeyim ozaman
Bir din hocasinin davasina giriyormus cocugun avukatiymis bizim hoca erkek hoca ilk okulda bir kucuk oglanin senin ben din gozunu acicam diye tecavuz etmis daha sonra cocuk eve pantolonu kanli donunce aile anlamis dava acmis hoca yakalanmis son infazi verilmis o anda din hocasi hastaneye gitmek istemis cunku hocaninda kalp gozunu acmislar hapishanede hoxamizin dedigine gore hapishanelerde tecavuzculere af yok mus

X