The Golden Girls

Allah benzetmesin kuzum..
Ama bende psikolojik bir sorun geçridim vajiismus ..
doktorum bana küçüklüğümden başlayıp anltmamı istedi. Cinsellik hakkında ilk duyduğum şeyin "yasak, ayıp ve yanlış " olduğunun farkına vardım ve ilk önce geçmişimi temizledi...
İnana bana bilinçaltı herşeyi saklı tutuyor..

Benim fotoyu paylaşmamdaki amaç aslında mini etekle bu işin hiç bir alakası olmamasıydı.. Birde ben bakışlarında merak sezdim kuzum
Sen ewlimiydin :KK64:

allah korusun sen onu güzelce yetiştir anne baba duası da çocuğu korur özellikle de cevşen müslümanın zırhıdır zaten onu da okuduktan sonra birşeycikler olmaz inşallah ama ortalık kötü işte özellikle gelecek nesil çok daha kötü:KK43:
aynen öyle kuzum.eskiden hep takardık cevşen
şimdi cevşeni kırolar takıyor!!!! tv dünyasına göre..

evet canım 2 yıla gireceğiz

bazen mi ben bu günlerden hepsinden tiksiniyorum..
Evet bak mesel yan taraftakiler is yerindeki komsularimiz adamlarla iki dak oturup bir konuda karsit goruste bile olsa tartisamazsin saygili duzeyde iki dak sonra yumruklar ucusur bu zihniyet duzelirmi bilmiyorum bazen okadar umutsuzlugu kapiliyorumki anlatamam

Evet bak mesel yan taraftakiler is yerindeki komsularimiz adamlarla iki dak oturup bir konuda karsit goruste bile olsa tartisamazsin saygili duzeyde iki dak sonra yumruklar ucusur bu zihniyet duzelirmi bilmiyorum bazen okadar umutsuzlugu kapiliyorumki anlatamam
zaten en büyük sorun konuşamamamız.
Her sorunu kendi bildiğimiz yöntemle halletmeye çalışıyoruz...

Tabiki saglik acisindan gelisiyor ama ahlaki anlamda cokuyoruz malesef bunu kabullenmemiz lazim
Ve cozum bulmaliyiz zaten sende kabullenmiyorum demedin minnakim ama ne bilim ya bu aralar depresifim iste
Ahlak mı?
o kimde kaldı ki herkes bir şehvet peşine düşmüş gidiyor. Ülkemiz o kadar değerlerinden ödün verdi ki...
Sokakta sevişmeye başladılar.. Ne bileyim mahrem denen duygu tamamen ortadan kalmak üzere.

Tabiki saglik acisindan gelisiyor ama ahlaki anlamda cokuyoruz malesef bunu kabullenmemiz lazim
Ve cozum bulmaliyiz zaten sende kabullenmiyorum demedin minnakim ama ne bilim ya bu aralar depresifim iste
çökerttiler çünkü canım ahlakı insanlar erdem değil yobazlık olarak görüyorlar öyle empoze ettiler yıllarca batının lanet ahlaksızlığını işleyip durdular içimize yakında insanlar bakireyim,müslümanım,namaz kılıyorum,oruç tutuyorum,tek eşliyim demeye utanır hale gelecekler çok değil 5-10 sene yeter

çökerttiler çünkü canım ahlakı insanlar erdem değil yobazlık olarak görüyorlar öyle empoze ettiler yıllarca batının lanet ahlaksızlığını işleyip durdular içimize yakında insanlar bakireyim,müslümanım,namaz kılıyorum,oruç tutuyorum,tek eşliyim demeye utanır hale gelecekler çok değil 5-10 sene yeter
sen delimisin canım ne 5 i ne 10 u.
Şimdi bile öpüşmedim hiç diyen kızlara sanki uzaylıymış gibi bakılıyor..Batıdan örnek alınan tek şey maalesef ki bu çağdaş görüş adı altındaki ahlaksızlıklar..
15 yaşına geldiğinde kızların bakire olmaları komik karşılanıyor pek çok ülkede . Türkiye de de cinsellik yaşo bence 18 e kadar düşmüştür..Ama eğer bdv de yazılanlar doğru ise bu insanlarda aslında yanlış olduğunu biliyor . Ülkemiz maalesef her konuda ikilemde.Hiç bir şeyin normali yok

sen delimisin canım ne 5 i ne 10 u.
Şimdi bile öpüşmedim hiç diyen kızlara sanki uzaylıymış gibi bakılıyor..Batıdan örnek alınan tek şey maalesef ki bu çağdaş görüş adı altındaki ahlaksızlıklar..
15 yaşına geldiğinde kızların bakire olmaları komik karşılanıyor pek çok ülkede . Türkiye de de cinsellik yaşo bence 18 e kadar düşmüştür..Ama eğer bdv de yazılanlar doğru ise bu insanlarda aslında yanlış olduğunu biliyor . Ülkemiz maalesef her konuda ikilemde.Hiç bir şeyin normali yok
18 olduğunu sanmam :KK14:utanma ar namus günah haram bunlar yok oldu haliyle yaşananlar çok normal

X