Terapi almak çok mu pahalı?

Logistics

Kayıtlı Üye
16 Kasım 2021
1.081
940
Şuan iş arıyorum, Ankara'da yaşıyorum. Elimde 10.000 TL birikmiş param var. Terapiye de çok ihtiyacım var. Her gün ağlıyorum uyku uyuyamıyorum. Terapi almak çok mu pahalı?

Şuan iş arıyorum, Ankara'da yaşıyorum. Elimde 10.000 TL birikmiş param var. Terapiye de çok ihtiyacım var. Her gün ağlıyorum uyku uyuyamıyorum. Terapi almak çok mu pahalı?

Fiyatlardan haberim yok ama ağlama sebebiniz tam olarak nedir?
Bazen terapiden çok spor veya meditasyon işe yaşayabiliyor mesela.

Biraz daha açsanız?
Belki bir iki fikir sunariz.
Ciddi ilişki biraz nasip işi. Nezaman nerde çıkacağı belli olmuyor.
Öyle ama ben kendimi değersiz hissettiğim için yanlış kişileri çekiyorum. Psikolog şart. Çünkü bu psikolojiyle mutlu olamam ben. Terapi almam lazim

Ailem hissettiriyor

Tam olarak nasil? Amacım sizi kirmak değil.
Yani ne yapiyorlar?
Şimdi terapi alip ayni ortamda kalmak size fazlasıyla zarar verir. Sınır çizmenize musade etmezler. Saygisizliğin dozunu yükseltirler vs vs.

Aldığınız derin bir banyo gibi düşünün. Siz keselenip, bembeyaz çiçek gibi kiyafetleri giyip kanalizasyona dalarmisiniz? Yapmazsiniz.
Terapi alip ayni ortamda kalmakta ayni yukarda yazdığım bir olay gibi.
Terapi Aldığınız süreç boyunca çok hassas olacaksiniz. Beyniniz yorulacak... belkide şuanda farkinda olmadığıniz travmalar bile ortaya çıkacak. Bunu o travmatik ortamda neden gerçekleştirmek istiyorsunuz?

Benim kendi hayatımla ilgili karar vermeme izin vermiyorlar. Annem çok dengesiz. Mesela görücü gelir, annem ısrar eder ben reddederim. Ama annem başkalarının yanında "Ben reddettim" der

Benim kendi hayatımla ilgili karar vermeme izin vermiyorlar. Annem çok dengesiz. Mesela görücü gelir, annem ısrar eder ben reddederim. Ama annem başkalarının yanında "Ben reddettim" der
Bu sizin tamamen sınır probleminiz oldugunu gösterir. Sınır çekebilmeniz için önce işe ihtiyacınız var . Parasız insanın hayatına sahip çıkabileceğini düşünmüyorum. Evet biliyorum maaşlar ve şartlar berbat lakin geçici de olsa çalışamaz mısınız?

Şuan iş arıyorum. Kesinlikle çalışmam lazım yoksa böyle olmaz. LinkedIn üzerinden tanıdığım birkac kişiye mesaj atıp iş ilanlarına basvuracagim. Nasıl olsa KPSS bitti. Zaten atanma ihtimalim düşük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…