Terapi almak çok mu pahalı?

İnanki değse çok değil ama daha önce gitmiştim cok faydasini görmedim kendi içinde sorunlarınla baş etmeyi öğrenmek gerekiyor
Bu sene evdeydim biraz ondan da kötüyüm galiba. Ama her psikolog herkese iyi gelmeyebilir. Değiştirmeyi deneseniz? Ben de YouTube üzerinden kişisel gelişim videoları izliyorum mesela

Ben de sizin gibi Etimesgutta yaşıyorum. O civarlarda bildiğiniz iyi bir psikolog var mı? 🤔 Yardımcı olursanız çok mutlu olurum
Bizim eski evin altına bi psikolog ofis açmıştı ama iyi mi değil mi hiç bilmiyorum yorumları iyiydi, Ala psikoloji diye bakarsanız Yeşilova diye çıkar sanırım aklınıza yatarsa bakarsınız belki 🙏🏿

Hangi şehir peki? Faydasını gördünüz mü?
Mersin 3.seansım olacak depresyondaydım sürekli ölümü düşünüyordum be sürekli ağlıyordum biorezonans a başladım idrar testi ve Bach çiçekleri eşliğinde ilk günden itibaren faydasını gördüm su bile içmiyordum 2 gün içinde gündelik işlerimi yapmaya çocuklarımla ilgilenebilmeye başladım bana bir mucize gibi geldi şükürler olsun yarın 3.seansıma gidicem

Mersin 3.seansım olacak depresyondaydım sürekli ölümü düşünüyordum be sürekli ağlıyordum biorezonans a başladım idrar testi ve Bach çiçekleri eşliğinde ilk günden itibaren faydasını gördüm su bile içmiyordum 2 gün içinde gündelik işlerimi yapmaya çocuklarımla ilgilenebilmeye başladım bana bir mucize gibi geldi şükürler olsun yarın 3.seansıma gidicem
Çok geçmiş olsun. Peki her hafta mı gidiyorsunuz terapiye?

Biorezonansi ben de çok merak ediyorum. Hamıleyken de olur mu acaba ?

X