TEOSYAL Redensity II Göz Altı Işık Dolgusu

Redensity-1 uyguluyor 6-12 ay kalıcılığı . Yarı kalıcı derken pek anlayamadım ben sorduğumda uyguladığı ürünü ve süresini bu şekilde söyledi doktor.

Redensity-1 uyguluyor 6-12 ay kalıcılığı . Yarı kalıcı derken pek anlayamadım ben sorduğumda uyguladığı ürünü ve süresini bu şekilde söyledi doktor.

3 5 10yıla kadar uzayan yarı kalıcı dolgular varmış fıyatlarını hıc bılmıyorum cunku her yıl yaptrmamız ımkansız para yetıstıremeyız oyuzden fıyatını merak ettım

bende konuştum dr ıle tum yuz ıstedım 1500 gıbı bı rakam verdı bende düşünüyorum fıyat pahalı gıbı geldı acele etmek ıstemedım 2 hatta 3 yıl kalır dedı nekadar doğru bılemem:KK16:

sizin dr kim? adı geçen blogdaki arkadaşın gittiği hakan erbil mi?

Ben yaklaşık 15 gün önce yaptırdım şunu belırtmek ısterımkı kesınlıkle bır işe yaramıyor. Büyük bır hayalkırıklıgı ben gozaltı çökmesi için yaptırdım şişme yada şiştik yoktu gözlerımde çökmeye faydası olmadıgı gibi birde gözlerım altı şiş şuan çökmelerde ise milim değişiklik yok. Dolgunluk parlaklık hiç biri yok estelit Nişantaşı'nda 600 tl ye yaptırmıştım.ilk 1 hafta ağlamış gıbı şiş gözlerle dolaştım 1 ayda yerleşir dedıler 15 geçit gozlerımın altı şişler inince eskı halıne dondu hayalkırıklıgı ve boşa gıden para diyorum.

kayra siz redensity II göz altı ısık dolgusu mu yaptırdınız yoksa baska bi madde mi uygulandı?arada buyuk fıyat farkı var çünkü

kaç enjektor uygulandı size? hatırlıyor musunuz? bir de kutuda kaç enjektor var?

bunlar önemli..

herkeste aynı sonuc olmaz ama hiç yoktan iyidir diyorum

imkanım olsa durmam yaptırırım

Evet kızlar çarşamba günü mustafa beyin kliniğine gittim. Bütün sorılarınızı sordum. Göz altına uygun tek dolgu maddesi redensty 2 . Göz üstüne uygulama yapılmıyor. Pütür pütür olma ihtimalini sordum kimileri yazmış ya pütürlü falan. Ben yaparsam o pütürlü görüntü olmaz dedi. Kendine güveni tam bu konuda kendi yüzündede vardı çok muntazamdı . Benim içinse tek doz göz altına uygulanacak. İleri safhada uygun görülürsegöz üstü değil ama kaşın belli bölgelerinden dolgu yapılarak göz üstünün Hacminin geri kazanılması sağlanacak. Dudaklarıma ve naoniyel çizgide istedim ihtiyacın yok dudaklarında gayet dolgun dedi. Fiyat 1000 tl arkadaşlar işlem 5 dk. Kliniğe gittiğimde diğer uygulamaları için şehir dışından gelen bir iki bayan vardı. Çok memnunlarmış sonuç aldıkları gibi hiçbir aksi durumla karşılaşmadıklarını belirttiler. Ramazandan sonra yPtırıyorum kızlar . Resimleri paylaşırım. Başka sormak istediğiniz varsa sorabilirsiniz?

canım bana da haber ver lütfen resimleri görmek isterim

inşaallah çok güzel olur hadi hayırlısı...

pütürlü görünüm konusunda şunu diyicem; dandirik markaların ürünlerinde, ve kalın dokulu çapraz bağlı dolguyu alıp uygunsuz yere enjekte ederse pütür olur

iyi markalarda pütür olmaz

yaklaşık 1 ay oldu.. 1600 liraya mal oldu.. ama değdi diebilirim. fazla cukurluk vardı gözalrtlarmda. şimdi eski hallerni hatrlayamıyorum. morluklara pek fyda etmiyor. ama iyi dolduruyor. 2 seansta yapıldı. ilk seferde azar azar yaptık ikincide rötüşladı..

dolgularda dikkt etmek gereken şey kayabiliyolar.. yer degiştirebiliyolar :)) bu yüzdn 2 gnde bir bildgnz cilt kremyle masaj yapıp yerlerine oturtmak gerekiyor. ayrıca bunu yaptıgınz zaman topkalanmayı da engelliyosunz..

şuanda hiçbi sıkntım yok ve çok memnunum .. dolguyu yaptrdgım yer yrd.dç. dr lütfü eroğlu.. gayet memnunum :) tavsiye ederim bayanlar :)

son bişi bende cukurluk fazla oldugundan nerdeyse 2 tüp hazrcadık. suanda 0,6 mg dolgum daha var.. bunlar erdkce veya gerekli gördgü yerlerde ilawe edilcek :) yani 1600 lira iki tüp için .. eger cok cukurluğnz yoksa ve dokturnz tek tüp yeter diyorsa fiyatı yarıya bölün..

son bişi bende cukurluk fazla oldugundan nerdeyse 2 tüp hazrcadık. suanda 0,6 mg dolgum daha var.. bunlar erdkce veya gerekli gördgü yerlerde ilawe edilcek :) yani 1600 lira iki tüp için .. eger cok cukurluğnz yoksa ve dokturnz tek tüp yeter diyorsa fiyatı yarıya bölün..

kbr87 sizin doktorunuz kimdi? ilaç 2 kutudan mı oluşuyor?

yaklaşık 1 ay oldu.. 1600 liraya mal oldu.. ama değdi diebilirim. fazla cukurluk vardı gözalrtlarmda. şimdi eski hallerni hatrlayamıyorum. morluklara pek fyda etmiyor. ama iyi dolduruyor. 2 seansta yapıldı. ilk seferde azar azar yaptık ikincide rötüşladı..

dolgularda dikkt etmek gereken şey kayabiliyolar.. yer degiştirebiliyolar :)) bu yüzdn 2 gnde bir bildgnz cilt kremyle masaj yapıp yerlerine oturtmak gerekiyor. ayrıca bunu yaptıgınz zaman topkalanmayı da engelliyosunz..

şuanda hiçbi sıkntım yok ve çok memnunum .. dolguyu yaptrdgım yer yrd.dç. dr lütfü eroğlu.. gayet memnunum :) tavsiye ederim bayanlar :)

resim paylaşmanız mümkün mü benimde gözaltlarım sorunlu ne kadar fayda ettiğini merak ediyorum.

kbr ciğim; 1 paketi 600 tl mi? nerden temin ettiniz? ben de yaptırmak istiyorum tanıdık doktorum var plastik cerrah
rica etsem uygular ama ilaç kaça?

Redensity 2 dolgusunu en iyi yapan dr hakan Erbil miş... bu dolguyu bu doktora yaptiranlar bilgi verebilirlermi?

X