TEOSYAL Redensity II Göz Altı Işık Dolgusu

yaa benımde gözaltlarım cok cokuk estelıtle gorusmustum tatmın olmadım oyuzden referans vermedim bı care bulalım bu ıste uzmanlaşmış bırını bulmamız lazım :KK43::KK43: hemmorluklar gıdıyor hemde gözaltı toparlanıyor:KK43::KK43:

bende bugün bloggerda görünce umutlanmıştım , çok büyük sorun gözaltlarım bir çare bulmamlazım

Arkadaşlar, eskiden (2 sene önceye kadar) hyalüronik gözaltı dolgusunu kimse tavsiye etmezdi. Çünkü dolgu o boşlukta toparlanıp, top gibi kalıyor, hatta dokununca hareket ediyor diyorlardı. Ama 2 yıl kadar önce kanülle dolgu diye bir şey çıkardılar. Forumlardan okuduğum ve bazı plastik cerrahların sitelerinden okuduğum kadarıyla kanülle yapılan hyalüronik asit dolgusu daha kompakt bir şekilde bölgeye tutunuyor ve diğeri kadar morluğa yol açmıyor deniyor. Ben şimdi bu kanülle dolguyu okurken bu topiğe rastladım. Kanülle hyalüronik uygulamayı bir de siz araştırın bence madem yaramıyor bu ışık dolgusu. Bu arada yaptıran varsa lütfen cevap versiinnnnnn.

kımse yaptırmamıs anlasılanyada kımsenınıhtıyacımı yok acaba sanırım bı bız cokukuz:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Arkadaşlar, eskiden (2 sene önceye kadar) hyalüronik gözaltı dolgusunu kimse tavsiye etmezdi. Çünkü dolgu o boşlukta toparlanıp, top gibi kalıyor, hatta dokununca hareket ediyor diyorlardı. Ama 2 yıl kadar önce kanülle dolgu diye bir şey çıkardılar. Forumlardan okuduğum ve bazı plastik cerrahların sitelerinden okuduğum kadarıyla kanülle yapılan hyalüronik asit dolgusu daha kompakt bir şekilde bölgeye tutunuyor ve diğeri kadar morluğa yol açmıyor deniyor. Ben şimdi bu kanülle dolguyu okurken bu topiğe rastladım. Kanülle hyalüronik uygulamayı bir de siz araştırın bence madem yaramıyor bu ışık dolgusu. Bu arada yaptıran varsa lütfen cevap versiinnnnnn.
bende araştırıyorum şu an eger ıyı bır yer bulursam ve gerçekten guvenırsem yaptırıcam inşallah...

ızlemıstım ben bunu ondan heveslendim sımdı gene ızledım tesskur su dolgu ısını toptan alsak halletsek harıka olur cok pahalı oralarımızı buralarımızı suralarımızı doldurursak ne yıcez paramı dayanır fıkır verın kızlar

Selamlar. Ben biraz araştırma yaptım. Redensitiy dolgu I ve II olmak üzere iki çeşitmiş. I olan tüm yüze uygulanıyormuş. II ise sadece gözaltı morlukları ve çukurlarına özel bir dolguymuş. Bu dolgular Teosyal isimli bir firmanın ürünleri. Bu konuda uzman hekimler uygulayınca sonuçları çok yüzgüldürücü oluyormuş araştırmalarıma göre. Türkiye'de uygulaması çok yeni ve çok az yerde ve özellikle kanül ile yaptırmak gerekli imiş. Çok samimi bir arkadaşım yaptırdı. Sonucundan çok çok memnun. Süresi için doktor en az 1-1,5 sene gider demiş. Fiyatı ise 1500 TL. Forumda çok yeniyim. Merak edenler olursa özel mesaj ile telefon veya yer bilgisi verebilirim kızlar. Herkese iyi forumlar.

Kızlar merhaba,

Benim gittiğim estetik merkezinde yapıldığını biliyorum. Benimde göz altlarımda hafif morluklar var. Ikı gun sonra baska bır ıslem ıcın randevum vardı. Gittiğimde bunun içinde bilgi alabilirim eğer isterseniz...

Kızlar merhaba,

Benim gittiğim estetik merkezinde yapıldığını biliyorum. Benimde göz altlarımda hafif morluklar var. Ikı gun sonra baska bır ıslem ıcın randevum vardı. Gittiğimde bunun içinde bilgi alabilirim eğer isterseniz...

sana zahmet olmassa gözaltı dolgusunu sor bıde dudak kenar nasobıal cızıgıye yarı kalıcı dolguyu sorarsan memnun olrum

Bu konudan bende müzdaribim :KK43: bugün mustafa karataş ın yerini aradım. Çarşamba gününe randevu aldım. Telefonda zayıfladıktan sonra oluşan bir çökme olduğunu göz altı na nazaran göz üstümde daha belirgin olduğunu söyledim. İşlemin uygulaması göz altına yapılıyormuş. Ama sonuç tüm göz çevresinde etkili oluyormuş. Bakalım görüşmenin sonuçlarını yazarım. Eğer güvenirsem kesin yaptırıcam. Çünkü insanların sürekli ne oldu yorgun musun uykusuz musun demesinden bıktım.

Arkadaşlar göz altı morluklarım için araştırma yaparken şöyle bir şeye rastladım.
Göz altı ışık dolgusu diye geçiyor.

DSC02092.JPG
DSC02342.JPG

Öncesi ve sonrası bu şekilde.
Daha çok göz altı çukurları için yapılıyor ama ben morluklara da iyi geleceğini düşünüyorum, bunu yaptıran veya bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

bende aynı şekilde merak ediyorum gerçekten. varsa bilgisi olan bana da ulaşabilir mi ?

Evet kızlar çarşamba günü mustafa beyin kliniğine gittim. Bütün sorılarınızı sordum. Göz altına uygun tek dolgu maddesi redensty 2 . Göz üstüne uygulama yapılmıyor. Pütür pütür olma ihtimalini sordum kimileri yazmış ya pütürlü falan. Ben yaparsam o pütürlü görüntü olmaz dedi. Kendine güveni tam bu konuda kendi yüzündede vardı çok muntazamdı . Benim içinse tek doz göz altına uygulanacak. İleri safhada uygun görülürsegöz üstü değil ama kaşın belli bölgelerinden dolgu yapılarak göz üstünün Hacminin geri kazanılması sağlanacak. Dudaklarıma ve naoniyel çizgide istedim ihtiyacın yok dudaklarında gayet dolgun dedi. Fiyat 1000 tl arkadaşlar işlem 5 dk. Kliniğe gittiğimde diğer uygulamaları için şehir dışından gelen bir iki bayan vardı. Çok memnunlarmış sonuç aldıkları gibi hiçbir aksi durumla karşılaşmadıklarını belirttiler. Ramazandan sonra yPtırıyorum kızlar . Resimleri paylaşırım. Başka sormak istediğiniz varsa sorabilirsiniz?

Ayrıca biraz morluk oluyor kişinin cildinin yapısınada bağlı dedi fazla sürmüyormuş ama sürekli buz kompress yapılması gerekiyor dedi.

Evet kızlar çarşamba günü mustafa beyin kliniğine gittim. Bütün sorılarınızı sordum. Göz altına uygun tek dolgu maddesi redensty 2 . Göz üstüne uygulama yapılmıyor. Pütür pütür olma ihtimalini sordum kimileri yazmış ya pütürlü falan. Ben yaparsam o pütürlü görüntü olmaz dedi. Kendine güveni tam bu konuda kendi yüzündede vardı çok muntazamdı . Benim içinse tek doz göz altına uygulanacak. İleri safhada uygun görülürsegöz üstü değil ama kaşın belli bölgelerinden dolgu yapılarak göz üstünün Hacminin geri kazanılması sağlanacak. Dudaklarıma ve naoniyel çizgide istedim ihtiyacın yok dudaklarında gayet dolgun dedi. Fiyat 1000 tl arkadaşlar işlem 5 dk. Kliniğe gittiğimde diğer uygulamaları için şehir dışından gelen bir iki bayan vardı. Çok memnunlarmış sonuç aldıkları gibi hiçbir aksi durumla karşılaşmadıklarını belirttiler. Ramazandan sonra yPtırıyorum kızlar . Resimleri paylaşırım. Başka sormak istediğiniz varsa sorabilirsiniz?

canım nasobıal cızgıyede yarı kalıcı dolgu sorabılırmıısn bıde fıyatbılgısı alırsan memnun olurum

X