Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Bende bir temmuzda başladım tamda düğün tarihim 6 yıl oldu evleneli inşallah bu sene nasip olur .yaş oldu 37...aynen kaliteli güzel yumurtaciklarimiz olsun

Merhaba herkese Gonal ı her akşam 7 de vuruyoruz ama bugün 2-3 saat önce dışarı çıkmam gerekiyor yanımda buzla taşısam gittiği yerde kullansam olur değil mi? Böyle yapan var mı acaba aramızda?

Merhaba herkese Gonal ı her akşam 7 de vuruyoruz ama bugün 2-3 saat önce dışarı çıkmam gerekiyor yanımda buzla taşısam gittiği yerde kullansam olur değil mi? Böyle yapan var mı acaba aramızda?
Eğer doktorun kesinlikle 24 saat geçecek demediyse bişey olmaz çıkmadan vur sürekli saat denk gelmiyor

Ben şu an kullandığım ilaçları kızlar Meroo fert ve Pergo bunları saat 12:20 gibi yapıyorum yani 12’den bire kadar vaktim var doktorumun dediğine göre göre hep aynı saatlerde yapmaya çalışıyorum çünkü gerçekten milim milim olduğu için saat farkı çok çünkü kullandığımız ilaçların hepsi hormonsal ilaçlar yani sürekli o etkinin vücudumuzda o hormonların dönmesi lazım yarım saatten 1:00 şey olacağını zannetmiyorum ama bir 2 saatten gerçekten bir fark olacağını düşünüyorum ama tabi nasip kısmet işi mesela ben ilk tedavimde böyle dakika saniye artık her şeyi hazırlıyordum dakik dakik böyle iğneleri yapıyordum ama olumsuz sonuçlandı kısmet gerçekten kısmet bu işler Rabbim hepimizin gönlüne göre versin Allah’ım bu cuma gününün yüzü suyu hürmetine hepimizin kucağına evlatlarla doldursun inşallah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah

Bir de kızlar bir şey soracağım şu an iğne aşamasında mısınız çoğunuz bilmiyorum ama ben yine de söyliyim ben iğneleri falan vururken böyle hani enjekte ediyorum ya tabi çok yakıyor aşırı bir ağrısı var hatta bazen böyle ilaç geri geliyor gibi hissiyat var ama böyle batırdığımda ilacı falan verdiğimde içimde böyle bir şey hissediyorum hani ilacın tamamen vücuduma girdiğini hissediyorum acaba diyorum yanlış mı yapıyorum ya da çok mu pimpirikli davrandım bilmiyorum size oluyor mu

Deri altında bir
Şişme olmuyorsa doğru yapıyorsunuz demektir

Allah dualarini geri cevirmesin. Ben sabah pozitifi ogrendim. Bu duyguyu en kisa zamanda hepinize yasatsin
Allah razı olsun canım çok sevindim inanki senin adına , kaçıncı gün transferi kaç tane koyulmuştu ? bende görmüştüm pozitif oğlum var bir tane cok
Şükür , bizim hamilelik haberi sevincimiz başkalarına göre daha üst seviye de oluyor rabbim hepimize tattırsın

Merhaba bende bu ay tüp Bebek sürecine başlayacağım.yakinda regl olurum muhtemel..hoca takviye vermisti yumurtalik için..şimdi alsam fatda edermi 15 günde kullnasam fayda olurmu
Takviyeler en az ich ay onceden baslanmalicunku yumurtalar onceden vucut hazirliyor. Bosuna paranozi harcamayin. Onun yerine pskolojinizi iyi tutun ve yemenize icmenize d vitaminine demirine b 12 ne dikkate et tutunmasi icin

Allah dualarini geri cevirmesin. Ben sabah pozitifi ogrendim. Bu duyguyu en kisa zamanda hepinize yasatsin
Çok sevindim vallahi taze transfer miydi canım seninki ilaç olarak ne kullanmıştın Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah sen de bize dua et Transferden sonra neler yaptın mesela tutulması için bilgi verir misin en azından bize de yol göstermiş olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…