Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Kızlar 22 yumurtam toplandı cuma günü. 18 tanesi dollendi. Bugün 2. Günüm hepsi duruyormuş ama bölünme hızları yarın filan belli olur dediler nasıl sizce. İlk transferimde 25 toplanıp 19u döllenmişti 3. Günden sonra hızla ölmüşlerdi

Benim adetin 14. Gunu rahim kalınlığı 8.5 ölçtü. Haftaya transfer olucam. Ovitrelle duphasten progrıtan progelton verdi. Okuyabildiğim kadarıyla. Hergun kalçadan iğneymiş birisi anlamadım. Bunları ne zaman kullanıcam. Bu ilaçları kullanan oldu mu. Bi tane yumurtam var o transfer edılecek.

maşallahhh 🤍 süreç nasıl oldu acaba ne kadar ödediniz toplamda?
Toplam ödemeyi hiç hatırlamıyorum ama mayıs ayında yumurta toplama olmuştu temmuzda transfer ikisini de işlemden önce ayrı ayrı ödemiştik. Bide mayısta embriyolar için dondurma ücreti vermiştik o sanırım tüp başına 2 2500 gibi birseydi. Transfer günü de embriyo glue istemiştik o da 2500 civarıydı. Doktor hanım ilaç vs konusunda hiçbir gereksiz masrafa sokmuyor. Tahlil vs konularında da öyle hamileyken de aynı şekilde hep tahlillerimi sağlık ocağında yaptırıyordum o sonuçları görmek istiyordu. Ekstra bir iki bisey bakılması gerekti

Benim adetin 14. Gunu rahim kalınlığı 8.5 ölçtü. Haftaya transfer olucam. Ovitrelle duphasten progrıtan progelton verdi. Okuyabildiğim kadarıyla. Hergun kalçadan iğneymiş birisi anlamadım. Bunları ne zaman kullanıcam. Bu ilaçları kullanan oldu mu. Bi tane yumurtam var o transfer edılecek.
doktorunuza sormalısınız bu çok kritik bi konu
ilaca başlama gununuz transfer gununuzun belirlenmesinde bile etken
sormadınız mı bunu??? bahsettiğiniz ilaçlar saatli önemli
hayret ediyorum bu süreçte olup da bu konuda dikkatsiz olunmasına

Selam,
tüp bebek tedavisi için adetimim 2. günü doktora gittim. 1 ay ncee kontrollerimde hiç bir şey yoktu. bügün 4cm kist olduğunu söylediler. doğum kontrol hapı verdiler. çarşamba günü kist küçülmüş ise iğne ile çekecekler.
Daha önce bu süreci yaşayan oldumu. 1 ayda 4 cm kist nasıl oluyor

X