Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

5. Gun emriyosu 4aa 2 yumurta 2. Transfer pozitif..

Benim 2. Transferimdi ilkinin negatif oldugunu ogtenince ilaci kesip 2. Gun adet oldum. Direk 2. Transfer hazirligina gectim. Cunku hormonal olarak vucudum hazirlanirken hic ara vermek istemedim. 5 donmus 5 gun 4aa yumurtam vardi 2 si olmamisti ilk transferde. 2.de de 2 tane koyuldu. Transferden sonra evde hic birsey yapmadim esimde il disinda calidtigi icin hic bir sorumlulugum yoktu. Findik ici ve gun kurusu yedim surekli gittim geldim yedim o derece bol bol meyve tukettim normal hayatima devam ettim. Olumsuz birsey dusunmedim. Ilkinde 6. Gun negatif hissi icime dogmustu bunda kendimde hep pozitif dusundum. Asla evde test yapmadim cizgi goremessem yikilirim yinede o igneleri yapamam diye.. 9. Gun cok zor gecti kalbim agzimdaydi resmen kendimi sokaklara attim sabahta iste direk kanda ogrendim

İşte benim ilk tedavim başladığı gibi bittiği için aradan iki sene geçti tekrardan başladım ben de hangi iğneleri kullandın ve biliyor musun benim ilk tedavim de belirtilerim çok vardı yani tutmuştu benimki tutmuştu olmuştu yani mide bulantım baş dönmeleri falan vardı evde test yaptım çift çizgi falan gördüm aradan beş gün falan geçti kan verdim yükseldi sonradan tek tek işte yavaş yavaş düştü senin için çok sevindim canım bol bol dua edeceğim sana bebeğin sıkı sıkı tutulsun sana inşallah bu cuma günün yüzü suyu hürmetine Rabbim sağ salim evladini kucağına versin sen de bize bol bol dua et transferden sonra hiç belirti falan oldu mu yani kaç gün sonra böyle kendinde bir şeyler hiss

bugün regl oldum yarın doktora gidicem kızlar sabahtan gel dedi kan vs alıcaklar mı ya da kan vereniniz oldu mu

bugün regl oldum yarın doktora gidicem kızlar sabahtan gel dedi kan vs alıcaklar mı ya da kan vereniniz oldu mu
Bildiğim kadarıyla kan verilmiyor sadece normal muayene yapılıyor zaten bunun öncesinde hiç takip amaçlı tam kan sayımı falan hiç yapmadın mı mesela ben gitmeden önce dahiliyeye randevu alıp bütün her şeyi yaptım tahlilleri yaptım doktora verdim ondan sonra âdetin ikinci günü üçüncü günü beni çağırdı normal muayene etti adetim nasıldı rahim gibi bir problem var mı diye sonra iğnelere başladık zaten

canım benim embriyolarım donduruldu transfer için gidicem regl ikinci günü gel dedi önceden herşeye bakıldı her şey normal ama opudan önce progestan e2 falan bakıldı ondan dedim tekrar baktırır mı acaba

canım benim embriyolarım donduruldu transfer için gidicem regl ikinci günü gel dedi önceden herşeye bakıldı her şey normal ama opudan önce progestan e2 falan bakıldı ondan dedim tekrar baktırır mı acaba
Bakılır aynı şöyle düşün transferden önceki işlemler gibi prog Estáne iki bunlara falan bakılacak ondan sonra transferin yapılacak Allahın izniyle inşallah olur kucağına almak nasip olsun sana da

Bakılır aynı şöyle düşün transferden önceki işlemler gibi prog Estáne iki bunlara falan bakılacak ondan sonra transferin yapılacak Allahın izniyle inşallah olur kucağına almak nasip olsun sana da
canım hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım isteyen kimsenin kucağı boş kalmasın

Kan istiyolar ostrojen ve progestron degerlerine bakiliyor o degerlere gore ilac dozlari belirleniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…