Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Kızlar ben bu ay tüp bebek sürecine başlıcam bu hafta içinde hayırlısı ile çalışıyorum nöbetlerim oluyo bu ay arkadaşlarımla nöbetlerimi halledicez de öbür ay çok sıkı çalışıcaz bu ay rahat olacak benim için. Yani hayırlısı ile olursa bu ay taze transfer olur mu ki? Bu ay inşallah hayırlısı ile transferim olur. Sizin nasıl oldu, taze olanlar neye göre taze transfer oldu, öbür aya kalanlar neden öbür aya kaldı bunu doktor mu belirliyor? Bana bilgi verir misiniz kızlar

Canım yumurta sayın 5-6 üstünde olursa bir sonraki ay transfer olursun. Eğer yumurta sayın az olursa taze olursun

Ben adet olamıyorum sürekli yasmin kullanıyorum. Ama tüp bebek doktorum cylc prognova içmemi söyledi bu süreçte. Bu ilaçla adet olup üçüncü günü gel dedi

Ağustos a mı kalır kesin? Rahimde sıkıntı yoksa taze olmaz mı bu ay
YUmurta toplama folikulleriniz cok uyarilip fazla yumurta urettiginde opu sonrasi yumurtaliklarda sivi birikmesi fazla oluyor( ostrojen degeride cok fazla oluyor) bununda kist olusturabilme ihtimali ortaya cikiyor ohss diyolar bu duruma. Kist olusumuda yumurtanin tutunmasini engelliyor riski ortadan kaldirmak icin 2 adette transfer oneriliyor.

Kızlar progestan iğne kullananlar yazabilir mi kalçadan 2 günde bir 2 doz olacağım bu iğne hakkında okuduklarım beni korkuttu biraz çok mu ağrılı oluyor ne yapmalıyım

Kızlar progestan iğne kullananlar yazabilir mi kalçadan 2 günde bir 2 doz olacağım bu iğne hakkında okuduklarım beni korkuttu biraz çok mu ağrılı oluyor ne yapmalıyım
Ben göbekten yapıyorum canım inan tüp bebek hazırlık iğneleri kadar ağır değil ama kalçadan yapınca değişecekse bilemem

Eğer yumurtanız çok çıkarsa 1 yada 2 ay rahim dinlendirme yapılıyo maalesef bu ay olmaz ama 3-4 yumurta çıkarsa taze olur
Benim yumurtam 12-13 çıkar belki daha fazla. Hep mi böyle oluyo. Rahimin durumu iyiyse taze olmaz mı ? Benim zamanım yok. Öbür aya daha yoğun olcaz iş konusunda

Böyle bi risk olursa tabi öbür aya kalsın da inşallah böyle bi durumum olmaz da bu ay transfer edilir. Zamanım olsa sıkıntı değil de çalışıyorum ben atandım ebeyim nöbetlerim oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…