Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Merhaba kızlar ben başladım muhtemelen temmuz da transferim olacak temmuz da tüp bebek yaptıracak olanlar birbirimize destek olalım herkes mutlu haberi alsın inşallah
Merhaba süreç nasıl oluyor ? Regl iken mi gidiliyor ? Detaylı anlatır mısınız hangi ilaçlar kullandınız

Merhaba süreç nasıl oluyor ? Regl iken mi gidiliyor ? Detaylı anlatır mısınız hangi ilaçlar kullandınız
Merhaba canım doktorun bilgi vermesi daha iyi olacaktır ama kaba taslak anlatayım adetin başlayınca git 2. Gün için test istiyorlar o testleri yaptırdıktan sonra doktor kullanacağın ilacları söylüyor herkeste kullanılan dozlar farklı ben şu an gonal f , cetrotide ve pergoveris kullanacağım sonra ilaçları kullanırken ölçüm yapılıyor belli büyüklüğe gelince yumurtalar toplanıyor laboratuvar ortamında döllenme yapılıyor ondan sonra da taze transfer ise 5 gün sonra anneye geri transfer ediliyor değilse 1 ay dondurulup transfer ediliyor sizin sorununuz neydi ?

2 Side tutmuştu yani maşallah çok güzel inşallah bu sefer sağlıcakla kavuşursunuz üzerinizde bi muska taşıyın korkulu rüyalar görüyor musunuz

2 Side tutmuştu yani maşallah çok güzel inşallah bu sefer sağlıcakla kavuşursunuz üzerinizde bi muska taşıyın korkulu rüyalar görüyor musunuz
Evet 2. Side tuttu Rabbim bu sefer sağlıkla kucağıma almayı nasip eder muska diğer gebeliğimde sonradan takmıştım

Merhabalar ben de bugün ilk pergoveris iğnemi oldum. 3 gün daha iğne olacak. 24 haziranda kontrolüm var. Tüp bebek sürecine başlamış oldum. Rabbim inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder

Merhabalar ben de bugün ilk pergoveris iğnemi oldum. 3 gün daha iğne olacak. 24 haziranda kontrolüm var. Tüp bebek sürecine başlamış oldum. Rabbim inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder
Amin inşallah beklediğimiz güzel haberlere kavuşalım hepimiz bende bugün gonal f de 3. Günüm , pazartesi kontrolüm var

Dün başladım. Dün reglin 3. Günüydü. Bugün ikinci iğneyi oldum. Yarın ve pazar da iğne olacağım. Pazartesi kontrol dedi doktorum. Sanırım yumurta ölçümleri olacak
Evet yumurta ölçümlerim yaparlar benim 2. Tüp biraz deneyimliyim , ilkinden bir oğlum var çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…