Temmuz ayında transfer olacaklar

Kızlar ayrıntılı ultrason yaptıracak mısınız doktor yaptırmamı önerdi yaptırmayı düşünüyorum
ben yaptıracağım kesinlikle yaptır. Rahim ağzı uzunluğu kritik aşamada onun için detaylı ultrason perinatolog öneriyorlar. ünv den ona randevu alacağım. Bu haftada 29.5 çıktı rahim uzunluğu yani kısalma olması erken doğum riskiymiş. İnşallah öyle bir durum olmaz. takip edeceğim bakalım.

ben yaptıracağım kesinlikle yaptır. Rahim ağzı uzunluğu kritik aşamada onun için detaylı ultrason perinatolog öneriyorlar. ünv den ona randevu alacağım. Bu haftada 29.5 çıktı rahim uzunluğu yani kısalma olması erken doğum riskiymiş. İnşallah öyle bir durum olmaz. takip edeceğim bakalım.
Benim doktorum rahim uzunluğunu hiç demedi bana 28 kasım için randevu aldım ben de. Hayırlısı evlatlarımız için sağlığıyla dünyaya gelsinler inşallah🤲

Benim doktorum rahim uzunluğunu hiç demedi bana 28 kasım için randevu aldım ben de. Hayırlısı evlatlarımız için sağlığıyla dünyaya gelsinler inşallah🤲
Amin inşallah.
Risk olunca söylüyorlar. Gerçi önceki muayenelerimde devlette gittiğim doktorum hep ölçüyor erken doğum riski falan yok uzunluk iyi diyordu.

Kızlar tüp bebek de genelde sezeryan yapılıyormuş. Sizler doktorunuz ile konustunuz mu normal doğum yapacak olan var yaş 37 ve

Kızlar tüp bebek de genelde sezeryan yapılıyormuş. Sizler doktorunuz ile konustunuz mu normal doğum yapacak olan var mı
Yaş 37 ve ilk bebek olduğu için hiç riske atamam sezeryan dedi direk

Arkadaslar merhaba gebeliginizin basinda doktorunuz progesteron ve e2 degerlerinize bakmismiydi?degerleriniz neydi?hatirlayan arkadaslar varmi?

X