Temmuz ayında transfer olacaklar

Ayy sızleri gebe görmek benı cok umutlandırıyor ıcım kıpır kıpır oluyor allahım bana da nasıp etsı.
Trasnferden sonrakı 5.gündeyim. 3.gün 8 ve 10 hücreli 2 embrıyo transfer edıldı
Cook sabırsızlanıuorım. Belırti arıyorum. Endıselenıyorım.ben de gebe olayım ısteyen herkes de allahımmm ınsallah

Bebiş ya da bebişlerhayırlısıyla sımsıkı tutunur inşallah canım ❤

Canım belirti arama kendini rahat ettirecek stresten uzak tutacak şeyler yap mutlu ol kötü düşünme inşallah iyi olur hakkında hayırlısı.

Kızlar 12. Haftadayım bugün karın ağrım oldu wc ye gittiğimde kanla karışık akıntı geliyordu hemen doktora gittim progestan hapı verdi şuan kanama hala devam ediyor çok korkuyorum

Neden düşünmüyorsunuz acaba sadece merak ediyorum bu konuda dusuncelerinizi
2 li tarama sonucunda ne çıkarsa çıksın değiştiremeyeceğim şeyler olduğu için düşünmüyorum. Sonuç olumsuz da olsa aldırmayı düşünmediğim için ne gelirse Allah tan dedim.
Kendimi biliyorum milyonda bir ihtimalle kromozom bozukluğu riski var denirse kalan 6 ay geçmek bilmez. Bir çok arkadaşımdan biliyorum milyonda bir ihtimal için kahroldular maşallah nur topu gibi doğurdu hepsi.

Aslında haklısın ben de ne olursa olsun aldırmayı düşünmem Allah neyi layık görürse o kafasindayim her zaman

Canım merhaba sana cevap yazıldı mi bilmiyorum ama yazmak istedim ilk haftalarda benim de lekelenmem oldu iki kere doktorum corasprin'i biraktirdi lekelenme de gitti hem iğne hem hap ağır geliyor bazen ben o lekelenme olayını tamamen kan sulandırıcıya bağlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…