Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

İnşallah ya valla biraz gerginim gebelik olmadığına göre acaba kist falan mı oluştu diye 😐

İnşallah ya valla biraz gerginim gebelik olmadığına göre acaba kist falan mı oluştu diye 😐

Kızlar benim göğüs ağrım hiç geçmedi ya uçları da sızlıyor acıyor adetten sonra geçerdi normalde niye öyle oldu ki 🤦🏻‍♀️
Vallahi artık vücudumu yorumlayamaz oldum beni hep yalancı çıkartıyor artık önceden nasıl oluyorsu onu da hatırlayamıyorum hep böyleydi beklentimiz olmadığı için biz mi fark etmiyorduk diyorum

Vallahi artık vücudumu yorumlayamaz oldum beni hep yalancı çıkartıyor artık önceden nasıl oluyorsu onu da hatırlayamıyorum hep böyleydi beklentimiz olmadığı için biz mi fark etmiyorduk diyorum
Kesinlikle canım geçen ay o kadar emindimki hamile olduguma belirtiler pozitifler testler ama sonuç negatif tabiki. Artık belirti aramıyorum günüm geçerse test yaparım o kadar

ucge ucge canım sen bugun doktora gidicektin sonuçtan bizi de haberdar et merak ettim seni

Evet sonuçlar bugun 16.00 da çıkacak ama işteyim izin alamadım yoğunluktan yarın sabahtan gideceğim sonuçlarımı göstermeye. çok moralım bozuk ıkı gundur canım :KK43:
Canım sana ne kadar üzülme desemde üzülüyorsun biliyorum ama gönlünü ferah tut belkide birşey çıkmayacak. Doktora gittiğinde çok iyi oldu aslında bir yandan, benimde gitmem gerek. Hangi doktora gitmistin canım çorlu da ?

Kesinlikle canım geçen ay o kadar emindimki hamile olduguma belirtiler pozitifler testler ama sonuç negatif tabiki. Artık belirti aramıyorum günüm geçerse test yaparım o kadar
Al benden de o kadar elimden geldiğince süreci yok sayacağım

G Gzmyts53 canısı bu ovulasyon testini alsam mı diye düşünüyorum. Ama sen 3 ay kullandın yumurtlama çatlama gördün değerlendirdin de ama olmadı. Bu kadar nokta atışı ilişki de bile olmaması insanı daha da üzer mi acaba. Ben şimdiye kadar hep kendimi heralde yumurtlamayı kaçırdım falan diye avuttum 🤐🤣

G Gzmyts53 canısı bu ovulasyon testini alsam mı diye düşünüyorum. Ama sen 3 ay kullandın yumurtlama çatlama gördün değerlendirdin de ama olmadı. Bu kadar nokta atışı ilişki de bile olmaması insanı daha da üzer mi acaba. Ben şimdiye kadar hep kendimi heralde yumurtlamayı kaçırdım falan diye avuttum 🤐🤣
Canim benim olmadı diye seninde olmıcak diye birsey yok ki denemeye değer bence. Bende biraz stres yaptı açıkçası yumurtlama oldu mu olacak mı yumurtlamayı gördüm tuttu mu tutacak mı deli oluyodum 😂😂 ama hep 15-18 günler arası yumurtlama gördüm mesela 14. Gün eczaneden 5li test alıp yaparım belki bilmiyorum yada tamamen akışına bırakırım. Zaten bu ay son kez kendime şans verdim olmazsa doogru doktora. Sende dene istersen ❤️

Bide hala inanamıyorum ya bu testler nasıl negatif olur ben adet oldum ya şaka gibi 😂 adet olduğum sabah bile yaptığımda silik çizgi vardı testte çok ilginç ama 5 gün boyunca adet oldum kanda negatifti zaten

Eklentiler

• IMG_20220610_144054.jpg
    IMG_20220610_144054.jpg
    192,6 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20220610_144044.jpg
    IMG_20220610_144044.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 45
Bide hala inanamıyorum ya bu testler nasıl negatif olur ben adet oldum ya şaka gibi 😂 adet olduğum sabah bile yaptığımda silik çizgi vardı testte çok ilginç ama 5 gün boyunca adet oldum kanda negatifti zaten
Alt alta ikili koyduğunda çift çizgini görebildim burada görsem var bence git kan ver diye düşünürdüm ben mi görmek istediğim için böyle düşünüyorum silik çizgi görünce negatif mi algılamak gerekiyor? 😐

Alt alta ikili koyduğunda çift çizgini görebildim burada görsem var bence git kan ver diye düşünürdüm ben mi görmek istediğim için böyle düşünüyorum silik çizgi görünce negatif mi algılamak gerekiyor? 😐
Kan verdim zaten canım negatifti adet oldum :KK43: testler beni kandırdı

X