Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

MR sonuçlarıma internetten baktım solda 1 tane 7 cm sağ da 4 tane 3 veya 4 cm buyuklukluklerınde kistik lezyon mevcuttur dio. ama çoğu yazılanı anlamadım tabi :S
Bunlar çikolata kisti mi ? Bakalım doktor ne diyecek merak ettim bende şimdi

hapı daha yeni bıraktım diye beklentiye girmedim kuzum 🐣 sorma hiç beğenmedi kokusunu almadan yemeye çalışıyor 🤣
Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah ya 🌸
😅😅 bende söyledim artık sen de gediğine içtiğine dikkat edeceksin bir benimle olacak iş değil diye bakalım ne kadar uyabilecek

Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah ya 🌸
😅😅 bende söyledim artık sen de gediğine içtiğine dikkat edeceksin bir benimle olacak iş değil diye bakalım ne kadar uyabilecek
Aynen küçük bir sunum yaptım ona ama yine de sigarayı bıraktıramadım daha. Bakma o keçiboynuzu özünü de 2 gün yer 3. Gün kaytarır ama peşindeyim yediğinden emin oluyorum yoksa yemez 🤣🤣🤣

yazıo canım birşeyler ama inan tek kelime anlamadım :) soldakiler çikolata sanırım endometrioma yazıyor ama sağdaki buyuk olanı anlamadım
Yarın sabah gideceğim demiştin değil mi güzel düşünelim güzel olsun inşallah

Aynen küçük bir sunum yaptım ona ama yine de sigarayı bıraktıramadım daha. Bakma o keçiboynuzu özünü de 2 gün yer 3. Gün kaytarır ama peşindeyim yediğinden emin oluyorum yoksa yemez 🤣🤣🤣
🤣🤣
sigarayı kendisi istemezse zor canım ya

benım dun başıma gelmeyen kalmadı canım çok kötü haberler aldım. sonuçlarımı bekliyorum. inşallah kötü bir seyim yoktur. :KK43: dun genel muayeneye gittim yumurtalıklarımın etrafında kitleler gördü doktor 4 - 5 tane bir tanesi riskli görünüyor dedi diğerleri çikolata kistiymiş. daha iyi teshis koyabilmek adına ilaçlı MR yolladı kan verdim felan bakalım. doktor direk gebeliği engeller dedi tüp bebek felan büssürü şey anlattı benım mod yerlerde tabi. birde akşam kan test sonuçlarımdan CA 125 108 çıktı hepten moralım bozuldu referasn araliği 0-35
Ca125 değeri çikolata kisti varken yüksek çıkıyor. Benim 270 lerde çıkmıştı.
Kaç cm kist

Ca125 değeri çikolata kisti varken yüksek çıkıyor. Benim 270 lerde çıkmıştı.
Kaç cm kist
bugun MR sonuçlarım cıktı. ben baktım daha doktora göstermedim ama sagda 4 tane var. 3cm 3,5 cm ve 2 tanede 4 cm olarak değişiyor. bunlar gebeliğe engelmiş sanırım :KK43:

bugun MR sonuçlarım cıktı. ben baktım daha doktora göstermedim ama sagda 4 tane var. 3cm 3,5 cm ve 2 tanede 4 cm olarak değişiyor. bunlar gebeliğe engelmiş sanırım :KK43:
Regl lerin ağrılı geçiyor mu, kahverengi akıntı oluyor mu..
Malesef engelliyor ben de 1.5 seneden fazladır gebelik olmadı.. Bana da tüp diyorlar..

Kizlar bugün reglimin 10. Gunu ve ovulasyon testi yapıyorum bugün pik gösteriyor mu sizce.

Eklentiler

• 20220610_181409.jpg
    20220610_181409.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 45
Regl lerin ağrılı geçiyor mu, kahverengi akıntı oluyor mu..
Malesef engelliyor ben de 1.5 seneden fazladır gebelik olmadı.. Bana da tüp diyorlar..
Adetlerimde hic agri olmuyor normal adet belirtileri yasiyorum ay ici akintilarimda ya beyaz ya şeffaf hic kahve rengi akıntım olmadı sadece adet baslarken olurdu. Doktorda sordu ama yok yani enteresan birsey. Ben normal gebelik dusunuyorum diye doktora gittim bunlar çıktı 😔

X