Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bende aynı gün iki test yaptım ikisinde de anında pembe silik çizgii çıktı çok sevindim gittim kan verdim negatifti sonuç çok üzülmüştüm. Sonrada adet oldum zaten. Negatif görünce bi kaç gün insan kötü oluyor ama ondan sonra deşarj olup yeni ay yeni umutlar diyoruz :) olumsuz düşünmek yok 🙏🏻
Teşekkür ederim canım enerjini burdan hissettim inşallah bende bir kaç güne rahatlarım hep beraber dua grubu da mı yapsak ne etsek acaba ☺️🙏🏻

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
M MiuLego 1 Temmuz
@lokum82 Temmuz
@miresl2 Temmuz
Ozlenenhanim Ozlenenhanim 2 Temmuz
@ucge3 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@simcook4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
@ad0005 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
tubiiloji tubiiloji 9 Temmuz
@Ihlamurseven16 Temmuz
Beni de ekler misiniz
Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
M MiuLego 1 Temmuz
@lokum82 Temmuz
@miresl2 Temmuz
Ozlenenhanim Ozlenenhanim 2 Temmuz
@ucge3 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@simcook4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
@ad0005 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
tubiiloji tubiiloji 9 Temmuz
@Ihlamurseven16 Temmuz
Gzmyts53 beni de ekler misiniz bat 2 Temmuz

Günaydınnnnn🌸
Evet kıslar durum bildiriliyorum adetim hale sökülmedi dün sökülür gibi olmuştu ama şimdi gelen giden yok randevu aldım bugün muayeneye gideceğim.

Canısı senin grubu inşallah uğurlu gelir bize. 11 temmuza beni de yazarsın. İstenmeyen yeni adet tarihi tahmini 11 temmuz.

X