Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Günaydınnnnn🌸
Evet kıslar durum bildiriliyorum adetim hale sökülmedi dün sökülür gibi olmuştu ama şimdi gelen giden yok randevu aldım bugün muayeneye gideceğim.
Canım güzel haberlerle gel inşallah, bekliyoruz

Kızlar benim göğüs ağrım hiç geçmedi ya uçları da sızlıyor acıyor adetten sonra geçerdi normalde niye öyle oldu ki 🤦🏻‍♀️

erken yumurtlama mı oluyo cidden sende acaba dün de yazdığın belirtileri göz önüne alarak söylüyorum
3 ay takip ettim ovulasyonla hep 15-18 günler arasında oldu. Bilemedim ki takip etmiyorum bu ay 🤷🏻‍♀️

Kızlar benim göğüs ağrım hiç geçmedi ya uçları da sızlıyor acıyor adetten sonra geçerdi normalde niye öyle oldu ki 🤦🏻‍♀️
Ovulasyon testi alıp bi yapsan aslında aklında soru işareti kalmaz bakarsın ne durumda normalde bnmde göğüs hassasiyetim adet öncesi olur sonra geçer çünkü hiç yaşamadım böyle bi durum

Ovulasyon testi alıp bi yapsan aslında aklında soru işareti kalmaz bakarsın ne durumda normalde bnmde göğüs hassasiyetim adet öncesi olur sonra geçer çünkü hiç yaşamadım böyle bi durum
Ama daha döngünün 7. Günündeyim 2 gün önce bitti adetim hemen yumurtlama olur mu ki

Valla kuzum zannetmiyorum ama aklında soru işareti kalmasındansa rahat edersin bazen ayda 2 kere yumurtlanıyor falan ya
Bu ay ovulasyon kullanmak pek istemiyorum ya belki döngünün ortalarında eczaneden alıp yaparım. Yumurtlama olduysa da kacirmamisimdir değerlendirdim😂

Günaydınnnnn🌸
Evet kıslar durum bildiriliyorum adetim hale sökülmedi dün sökülür gibi olmuştu ama şimdi gelen giden yok randevu aldım bugün muayeneye gideceğim.
Kuzum gittin mi merak ettim benim de bir sökülmedi hapı bıraktıktan sonra düzene giremedim galiba

X