Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım sana ne kadar üzülme desemde üzülüyorsun biliyorum ama gönlünü ferah tut belkide birşey çıkmayacak. Doktora gittiğinde çok iyi oldu aslında bir yandan, benimde gitmem gerek. Hangi doktora gitmistin canım çorlu da ?
Evet öğrenmiş oldum belki tedavi edilebilir birşey olur 4cm sanıırım en buyuğu. ben optimed de Duygu hanıma gittim genel muayene olucam diye böyle şeyler beklemiyordum ama mutlaka başka doktorada gideceğim canım doktor araştırıyorum

Evet öğrenmiş oldum belki tedavi edilebilir birşey olur 4cm sanıırım en buyuğu. ben optimed de Duygu hanıma gittim genel muayene olucam diye böyle şeyler beklemiyordum ama mutlaka başka doktorada gideceğim canım doktor araştırıyorum
Doc dr özgür bige benim doktorumdu kendisi perinatalog bi bak canım instagramdan da ben cok memnundum

Bide hala inanamıyorum ya bu testler nasıl negatif olur ben adet oldum ya şaka gibi 😂 adet olduğum sabah bile yaptığımda silik çizgi vardı testte çok ilginç ama 5 gün boyunca adet oldum kanda negatifti zaten
Yani kabbaakk gibi pozitif gerçekten neye inanacağımızı ne yapacağımızı şaşırdık. Bu kadar zor olmasaydı keşke bu iş ya

3 ay takip ettim ovulasyonla hep 15-18 günler arasında oldu. Bilemedim ki takip etmiyorum bu ay 🤷🏻‍♀️

Ama daha döngünün 7. Günündeyim 2 gün önce bitti adetim hemen yumurtlama olur mu ki
canımcım regl bitiminin sonraki günü bile yumurtlayan var. Olabilir yani. Salıcam takip vs yapmıcam demiştin bu ay zaten o yüzdn takma hiç bence. Gün aşırı devam ediyorsan inşallah bu yumurtlamadır, erkenden gebelik olur :)

canımcım regl bitiminin sonraki günü bile yumurtlayan var. Olabilir yani. Salıcam takip vs yapmıcam demiştin bu ay zaten o yüzdn takma hiç bence. Gün aşırı devam ediyorsan inşallah bu yumurtlamadır, erkenden gebelik olur :)
Bu ay gün aşırı devam edicem canım elbet denk gelir diye düşünüyorum. Ama 14. Gün falan eczaneden ovulasyon testi alip yapabilirim ya benim isim hic belli olmaz 😂😂😂

Yani kabbaakk gibi pozitif gerçekten neye inanacağımızı ne yapacağımızı şaşırdık. Bu kadar zor olmasaydı keşke bu iş ya
Bebetime azizliği 🤦🏻‍♀️ yada kimyasal geçirdim bilmiyorum ama kimyasal bile olsa kanda çıkardı bence. Sonradan cikan çizgiler de değil anında çıktılar ne bileyim kıpkırmızı çizgi gorene kadar kan vermem daha

Doc dr özgür bige benim doktorumdu kendisi perinatalog bi bak canım instagramdan da ben cok memnundum
baktım şimdi canım ınstagramdan. bir video gördüm. kadının doğum esnasında kıst çıkmış onuda almışlar. demekki gebelik olabiliyor. bir muayeneye gitsem mi acaba

baktım şimdi canım ınstagramdan. bir video gördüm. kadının doğum esnasında kıst çıkmış onuda almışlar. demekki gebelik olabiliyor. bir muayeneye gitsem mi acaba
Git git canım işinde uzman doktor zaten benim kürtajımı da o yapmıştı. Herşeyi son sistem tavsiye ederim 🙏🏻

teşekkür ederim canım tavsiyen ve ilgin için Çorluda doktor bulmak zor Özgür beyden bır randevu alacağım 🙏🙏
Rica ederim canım ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu, inşallah memnun kalırsın. İkinci bi uzman görüşü almak da iyi olucak senin için. Bu arada özgür bey Tekirdağ da canım bilgin olsun gitmek sorun değilse muhakkak git 20 dk falan sürüyor zaten

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
M MiuLego 1 Temmuz
@ikizlerkadini961 Temmuz
@Helenk1 Temmuz
@lokum82 Temmuz
@miresl2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
L lavinya- 2 Temmuz
ucge ucge 3 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@simcook4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
@iyilikperisi924 Temmuz
@ad0005 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
B bshk1993 11 Temmuz
Ihlamurseven Ihlamurseven 16 Temmuz
Daha hazirani gecemedik ama 10 temmuz yapıştır tatlım 😘😊

Rica ederim canım ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu, inşallah memnun kalırsın. İkinci bi uzman görüşü almak da iyi olucak senin için. Bu arada özgür bey Tekirdağ da canım bilgin olsun gitmek sorun değilse muhakkak git 20 dk falan sürüyor zaten
MR sonuçlarıma internetten baktım solda 1 tane 7 cm sağ da 4 tane 3 veya 4 cm buyuklukluklerınde kistik lezyon mevcuttur dio. ama çoğu yazılanı anlamadım tabi :S

X