Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Progestanın muadili aynı içerik farklı isim

Eger progestan ile icerigi ayniysa adet gecikmesi yapmaz cunku progestanin prospektusunde adet duzensizlkkleri icin de kullaniliyor diyor. Duzenleyoci olan bir sey gecikme yapar mi valla pek mantikli gelmedi banaa.

Okudugum 2 kitap var biri Bukre biride uçurtma avcisi bide gunduzleri bol bol dizi birazda ibadet geciyor Allahin izniyle sonuc pozitif olsunda inşallah sabrederim...

Bende çok meraklandım yarın 12.gün kan testi yapsam mı yoksa cumaya mı beklesem. Birde kayınvalidemin yanındayım haberi yok ne diye çıkacağım oda var... Ne yapayım sizce

Son düzenleme:
Bende çok meraklandım yarın 12.gün kan testi yapsam mı yoksa cumaya mı beklesem. Birde kayınvalidemin yanındayım haberi yok ne diye çıkacağım oda var... Ne yapayım sizce

12 gun bekledin 2 gun daha bekle derim ben canm sen bilirsin tabide insallah pozitif haberi verr bizlere

Hadi yapalim yarin inşallah o bebeği isminizin önüne folik koysun yarin kadir gecesi dua edelim insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…