Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
9. Gün oluyor 10 değil ayrıca nazil kandiracan bi tiyo ver bende deneyeyim bari benimkine sökmezde

Valla uzun sureli dirdir ile basini utuleyip onu etkisiz hale getirmeyi planliyorum simdilik =))) 9.gun olsun yine de gidip kan testi yaptiricam psikopata bagladim hihihihi =)=)=)=)=)==)=)=)

Kızlar son durumumu yazıyorum biliyorsunuz aşılama olmuştum bugün kan tahlili yaptırdım negatif

sağlık olsun tugcecim, bu sefer olmadı, bu daha hayırlı demek. üzülme olur mu

hmm, anladım, hayırlısı o zmn.

oldun demeeek hayırlı uğurlu olsun ccilemm, dervişler kervanına hoşgeldin muradına erenlerden olursun inşallah

Gunaydin kizlar... Bugun asilama icin rahim cizdirme yapilcakkk... Dua edin olurmu saat:10da cok korkuyorummm... Biran once bu islemler bitsin, dogum korkusunu yasamak istiorum))

ahah hadi bakalım bismillah, aşılama ne zmn peki?

Allah yardimcin olsun bir çizilmediği kalmişti( garibin)
Anne olmak için ne acilar çekiyoruz anne olduktan sonra öyle yine babalar neyapiyor ohhhh kolay yoldan baba

Cuma günü yaptıracağım duaya ihtiyacım var. Allahım herkesin gönlüne göre versin.

amin tahminacım, benim cuma 12. günüm oluyor sanırım ama c.tesi sabah yola çıkmadan yaparım diye düşünüyorum. hayırlısı olsun.

o listeye benıde alırmısın? ilk asılamam olacak ve cok heyecanlıyım :) korkuyorumda

1. sayfadaki tabloya göre bilgilerini verirsen eklerim tabi emotions, hoşgeldin :13:

bilgisi olan bana yardımcı olbilecek var mı???????

arkadaşlar yardımcı olmuşlar, kaynatıvermişsiniz bile hoşgeldin evrakcu'm başka bir dr'a daha danışmadan tüp olayına girme derim ben.

sağlık olsun tugcecim, bu sefer olmadı, bu daha hayırlı demek. üzülme olur mu

hmm, anladım, hayırlısı o zmn.

İlk gün üzüldüm ağladım hatta ama sonra dedim hayırlısı böyleymiş allah ne zaman kısmet ederse..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Maalesef test yapma heyecani bile yasayamadim

Kizlar bi sorum olacak, kac asilamadan sonra tup hakkimiz oluyor 2mi 3mu?

o zmn sen aşılamadan sonra 11. gün adet mi oldun demek yani bu sağlık olsun cnm, bir sonrakine hazırlanmaya bak. adaçayı iç her gece. yumiler için doğal ve harika! her hastanede değişiyor tanticim bu, bazısı 2 iğneli aşılama, bazısı 3, bazısı ise bnmki gibi 3 klomen+2 iğne= 5 aşılamadan sonra veriyor gittiğin hastaneye danışmalısın hangi prosedürü uyguladıklarını.

Canım çıktım doktordan rahim zatın kalınlaşmamış tutunmamış dedi şimdi tarlusal verdi adet olduktan sonra 3. Gün gidicem puregon 600 vurulcam 2. Aşılamaya başladık

hayırlı olsun tugcecim, hızlısın bakıyorum maşallah!

kız sen nerelerdesin kaçak! burda adını gördüm aşağıda geçen gün yazdım hemen, baktım gitmişsin. sevindim eylemcim haydi rasgele!

Sağol canım inş hatırlısı olur her şey için adet sökücü ilaç verdi bakalım önce adet olmam laxım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ayy inşallah chinarose yaa gel hep beraber olsun boş duramadın yine buldun bişiler dimi Allah yardımcımız olsun cümlemizin

Vuuhhuuuu bayramda demek Allah ııımmmmmmmmmmmmmmm inşallah çifte bayram yaşarsın kuzuuummmmm.

ben de bayramda öğrenmiş olucam kısmetse :18:

orda yapamam ama eşimin ailesinin yanına gidiyoruz :18:
2 ağustos ctesi döncez uçaktan iner inmez test yaptırmaya gidecemmm
tabi ozamana kadar kırmızılar gelmezse :18:

kız sen geçen gün feribot meribot dedin ya, neyle gidip neyle geliyosunuz

Sağol canım inş hatırlısı olur her şey için adet sökücü ilaç verdi bakalım önce adet olmam laxım

bilirim, ben de kullanmıştım daha önce, adet olmakta sıkıntı yok rahat ol olmamaya çalışıyoruz asıl o sıkıntı üzme tatlı canını

Kızlar bişey soracam doktorumla görüştüm iki aşılamayı hemen yapalım ara vermeyelim daha iyiy olur dedi siz ne diyonuz bilgisi olan varmıı

sen bilirsin ecemcim, kistti mistti tatildi falandı filandı sıkıntı yoksa ara verip vakit kaybetme bence, sıcağı sıcağına başla derim. bi sakınca görmüyorum şahsen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…