Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bilirim, ben de kullanmıştım daha önce, adet olmakta sıkıntı yok rahat ol :KK9: olmamaya çalışıyoruz asıl o sıkıntı :KK53: üzme tatlı canını :KK48:

sen bilirsin ecemcim, kistti mistti tatildi falandı filandı sıkıntı yoksa ara verip vakit kaybetme bence, sıcağı sıcağına başla derim. bi sakınca görmüyorum şahsen.:KK76:
inş hayırlısı olur cnm bayrama denk gelmese iyi

Folik kocada evde yokmuş nereye kaçip gidiyorsun iki lafin belini kırıyoruz surda.hen m evlimutlu nerde katip benden önce o var sirada unuttun mu

Folik kocada evde yokmuş nereye kaçip gidiyorsun iki lafin belini kırıyoruz surda.hen m evlimutlu nerde katip benden önce o var sirada unuttun mu

hazır yokken kumanda bende ya kaptım keyif yapıom :KK53: geldi zaten az önce o da :KK16: evlimutluyu aradım taradım ben de bulamadım, nerelerde bilmiyorum. :44: gün içinde girip çıkıyo diye tutuyorum listede. eskisehir diye biri vardı onu çıkardım mesela :KK19: .

Dun testimi yaptirdim ama tutmamis...elim ayagim tutmadi....umutsuzluga kapildimmm...bida hicolmicak mi benim bebegimmmm.ikinci asilamada bayrama denk geliyormus aksi gibi.benim tatilimde bitti....yine stress umutsuzluk, kendinde eksiklik , izin meselesi offfffff...kafami beynimi bosaltmak aglamak aglamak aglamak istiyorummmm:KK25::KK25::KK25:

mrb bende yeni katıldım seni çok iyi anlıyorum bugün adetim 2 gün önce geldi ve gün boyu ağladım şimdi hala da üzgünüm güya tatile geldim ama hiçbir şey anlamadım. Bu ay aşılama yapılacak bana da ve bunun için tekrar geri döneceğiz git gel yani sürekli. İlacın dozu da arttı o arttıkça kilo da arkadan geliyor. Hayırlısı artık yaa:KK43:

Dun testimi yaptirdim ama tutmamis...elim ayagim tutmadi....umutsuzluga kapildimmm...bida hicolmicak mi benim bebegimmmm.ikinci asilamada bayrama denk geliyormus aksi gibi.benim tatilimde bitti....yine stress umutsuzluk, kendinde eksiklik , izin meselesi offfffff...kafami beynimi bosaltmak aglamak aglamak aglamak istiyorummmm:KK25::KK25::KK25:
seni o kadar iyi anlıyorumki canım bende dün öyleydim gözyaşlarıma engel olamıyordum eşimede belli etmek istemiyordum benim de ikinci aşılama bayrama denk gelme durumu var malesef daha kırmızıları göremedim ama sıkma canını yanlız değilsin biz birbirimize destek için burdayız rabbimdem hepimiz için hayırlısını istiyorum hep ve inanıyorum bi gün bizde burdan müjdeli haberler vericez inşallah en kısa zamanda:KK49:

X