Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Adetin geldi mi senin erken yapmis olmayasin belki geç olmuştur bende erkenmi olur ki diye yapmadim daha.ayni gün yaptirmiştikasilamayi

sağlık olsun, çok yormayın bunaltmayın kendinizi, kadınız biz iki ağlar toplanırız evelAllah

Adetin geldi mi senin erken yapmis olmayasin belki geç olmuştur bende erkenmi olur ki diye yapmadim daha.ayni gün yaptirmiştikasilamayi

he ben de onu dicektim, kaçıncı gün, ne testi, değer kaç acaba? :26:

sağlık olsun, çok yormayın bunaltmayın kendinizi, kadınız biz iki ağlar toplanırız evelAllah

he ben de onu dicektim, kaçıncı gün, ne testi, değer kaç acaba? :26:

Folik benim adetimin neden gelmedigini anladimm aşilamadan sonra içtigimiz ilaci bitirdikten 3.4 gün sonra gelirmiş benim ilaç pazartesi sahurda bitti yani hala gelme ihtimali yüksek normalde dün gelmwsi gerekirdi maşşallah dakik benim ki yarin kan testi falan yapmayayim ben oturayim cumaya kadar hayellerim yikildi bilseydim erken bitirirdim ben uzattim süresini Dr 15 demişti içinde 20 tane var sabah aksam kullaninca 10 günde bitiyor ben bazen tek atarak uzatmiştim

Kızlar merhaba, ben de 21 temmuzda ilk aşılamamı yaptırdım, daha önce klomenle ve çatlatma iğnesiyle denedik olmadı bu sefer menogon iğnesi ile hayırlısı Allahtan hepimizin kucakları bebişlerle dolsun. Tweety senin çok erken belli olmuş maşallah satın ne zamandı? Hayırlı olsun inşallah sorunsuz bi hamilelik olur senin için :81:

Son düzenleme:
Amin inşallah herkese hayırlı kandiller, kadir gecesi bol dualı geçsin inşallah herkes için:109:

geliyorum da bakındım kimseleri göremeyince sessiz sessiz izliyorum:)hepimiz için hayırlısı..

Kandiliniz mubarek olsun hanimlar. Hayirli bebisler insallah bu mubarek gece hurmetine gelir bizlere.

Kizlar bjr de benim sorum olacak. 17temmuzda asilama yaptirdim ve ben de hiiiicbir belitrti yok. Ne akinti ne gogus acisi ... sizler de durum nedir. Benim tutmadi mi ki acaba

Kizlar bjr de benim sorum olacak. 17temmuzda asilama yaptirdim ve ben de hiiiicbir belitrti yok. Ne akinti ne gogus acisi ... sizler de durum nedir. Benim tutmadi mi ki acaba

Halide benimde ilk haftası birsey olmadi 2.hafta başladı sana asilamadan sonra ilaç verdiği seninde ikinci aşilaman birincisinde kullandin mi benim adetimi geciktirdi bu gün 15. Gün idrar testi negatif cikti

Halide benimde ilk haftası birsey olmadi 2.hafta başladı sana asilamadan sonra ilaç verdiği seninde ikinci aşilaman birincisinde kullandin mi benim adetimi geciktirdi bu gün 15. Gün idrar testi negatif cikti

Arkadaşlar hepinizin kandili mübarek olsun dualarimiz kabul olsun.deniz bende seni merak ediyordum ben herseye rağmen yarini bekliyecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…