Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hadi hayırlısı

İlk aşilamamda hem ağri hem kanamam olmuştubunda iikisindeolmadi bakalim bekliyorum (şafak 9) 9 gün kaldı

hadi hayırlısı denizdamla az kalmış bayrama çifte bayram yaparsın inşallah

ağustoscum hadi gözün aydın
24 saat sonra aşılaman yapılacak öylemiii hadi bakalım geç olmasında erken olsun bence daha iyi
aşılamadan sonra sende şansını eşinle artır bence canım

inşallah ilişki konusunda bişey demedi yarın söyler heralde

aşılama ile üçüz hamile kalan arkadaşı buldummm çağırayım gelsinde bizlere moral versin

Son düzenleme:
aşılama ile üçüz hamile kalan arkadaşı buldummm çağırayım gelsinde bizlere moral versin

Arkadaslar bi sorum olacak... Asilama tedavisine basliyorum... Hormon testim oldu, rahim filmi cekildi. Doktorum bide haftaya rahim cizme ile ilgili bi operasyondan bahsetti. Hamilelik sansini artiriomus... Boyle bi islem yaptiran duyan varmi...

Arkadaslar bi sorum olacak... Asilama tedavisine basliyorum... Hormon testim oldu, rahim filmi cekildi. Doktorum bide haftaya rahim cizme ile ilgili bi operasyondan bahsetti. Hamilelik sansini artiriomus... Boyle bi islem yaptiran duyan varmi...

ilk kez duydum bu rahim çizme operasyonunu

sanırım gelmiyeceğim artık bu topiğe sizlere bol şans
folikcim haberleşiriz hangi topikteyim biliyorsun muhabbetin desteğin paylaşımın çok güzel canım güzel haberini heyecan ve umutla bekleyeceğimm

Slm arkadaşlar Berrak merakla bekliyorum sonucunu umarım artar ve bizlere haber verirsin başka yokmu test yaptıracaklar bende yArın doktora gidiyorum...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnşallah hep beraber bayram yapariz ilk sayfadaki listede pozitif sonuçlar görmek istiyorum artik

sanırım gelmiyeceğim artık bu topiğe sizlere bol şans
folikcim haberleşiriz hangi topikteyim biliyorsun muhabbetin desteğin paylaşımın çok güzel canım güzel haberini heyecan ve umutla bekleyeceğimm

Nereye gidiyorsun neden?¿????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…