Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Arkadaşlar sizde aşilamadan sonra ilaç kullandiniz mı kaç gün kullandiniz Dr bana sabah akşam 15 gün dedi benim 10.gün bitecek tekrar Alsam mı

aslında bende beklertim diye dsüşünüyordum ama olmuyo valla zaten çatlatma iğnesinin etkisi 10. Günde cıkıyor vücütdan e benim de iğneden sonra 12. Gün aşılmanın da 10.günü oluyo nasip artık perşembe günü yazartım sze artık

slm arkadaşlar berrak merakla bekliyorum sonucunu umarım artar ve bizlere haber verirsin başka yokmu test yaptıracaklar bende yarın doktora gidiyorum...

Iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
bemde varımm perşembe günü ama rabbim hepimize hayırlısını nasip etsii bu mübarek ayda :18::18::18::18:

bemde varımm perşembe günü ama rabbim hepimize hayırlısını nasip etsii bu mübarek ayda :18::18::18::18:

Hadi hayırlısı bakalım ilk pozitif kimden gelecek negatifler ard Arda gelince kötü oldu...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar sizde aşilamadan sonra ilaç kullandiniz mı kaç gün kullandiniz Dr bana sabah akşam 15 gün dedi benim 10.gün bitecek tekrar Alsam mı

Ben pregeston isimli ilaç kullandım ama bütün yan etkilerini yaşadım bir daha verirse kullanmayı düşünmüyorum ama için rahat etsin dersen kullan bence

Hadi hayırlısı bakalım ilk pozitif kimden gelecek negatifler ard Arda gelince kötü oldu...

evet listeye bakınca insa kötü oluyo rabbim onlarada enk ısazamanda nasip edr inş. bakalım listeye nasıl eklenicem sabırsızlıkla bekliyom

cnm şimdilik yok, zaten bugün daha Temmuz 15, ikinci yarıda dökülecek sonuçlar normal olarak inşallah pozitifleri de görücez

idrarda görünür mü bilmem, bu herkeste değişiklik gösteriyo catlove. kimi kanda öğrendiği halde idrarda çıkmıyo ikinci çizgi. hayırlısı olsun, yap bakalım. ne olursa en iyisi olsun bizim için

malesef şimdi yok bende perşembe günü tahlil vericem 10 gün oluyo ama doktor 10 veya 12.gün baktırabilirsin demişti dayanamıyom daha fazla :)) iyice stres oldum gerildim kavga etmeye yer arıyom resmen

kız senin 8 temmuzda yapıldı aşılaman. 18 temmuz değil mi test günü, yani cuma bilhassa embriyonun tutunmaya çalıştığı bugünler stres yapıp germeyin vücudunuzu. kaslarınızı gevşetin, rahat bırakın yerleşsin, gömülsün yumuşacık yavrıcak

arkadaşlar çatlatma iğnesini nasıl vurdular göbektenmi birde kaç tane iğne vuruyorlar

her yerden olur cnm, damar yolu ya da kas olmaması lazım. bunun dışında deri altı bacak, kol, popo, göbek hepsi olur. tek doz yapılıyor. markaya göre iki doz birleştirilerek enjekte edilenler de var.

herkesin belirtileri farklı cander, herkes hissetmeyebiliyor, kimi de bnm gibi alarma geçiyo vücut yumi geliyo diye bağryo bas bas

Benim aşilamadan önce çatladi ne olacak bakalim aşilama yaptirmadan 2 saat önce baktirdim çatlamış ikisinde dedi dr

24 saatin var bu kadar düşünmeyin, hr şey çok güzel olacak. kısmetse varsa gelir Yemen'den

Arkadaslar bi sorum olacak... Asilama tedavisine basliyorum... Hormon testim oldu, rahim filmi cekildi. Doktorum bide haftaya rahim cizme ile ilgili bi operasyondan bahsetti. Hamilelik sansini artiriomus... Boyle bi islem yaptiran duyan varmi...

tüp bebek sürecinde tutunmayı kolaylaştırıyor diye uygulandığını duydum, arkadaşıma yapıldı oradan biliyorum ama aşılamada ilk kez duyuyorum :44:

aşılama ile üçüz hamile kalan arkadaşı buldummm çağırayım gelsinde bizlere moral versin

hani hani nerde hani

sanırım gelmiyeceğim artık bu topiğe sizlere bol şans
folikcim haberleşiriz hangi topikteyim biliyorsun muhabbetin desteğin paylaşımın çok güzel canım güzel haberini heyecan ve umutla bekleyeceğimm

noldu ki fundacım nereye yanlış bişi yok dimi

folik benim aşılama gününü ekle listeye 16 temmuz

Son düzenleme:
folik benim aşılama gününü ekle listeye 16 temmuz

tammamm agüstocummmm hemen eklerim sen iste yeterrr ben bi aksilik olmasından hep korkarım hayatta her adımda, o yüzden kendi tarihimi de dün eve gelene kadar değştirmemiştim ama sen istiyorsan tamamdır şekerim :124:

tammamm agüstocummmm hemen eklerim sen iste yeterrr ben bi aksilik olmasından hep korkarım hayatta her adımda, o yüzden kendi tarihimi de dün eve gelene kadar değştirmemiştim ama sen istiyorsan tamamdır şekerim :124:

kendininkini aşılamayı yaptıktan sonramı değiştirdin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…