Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar benim yumurta 17,5 mm olmuş 11.30da çatlatma iğnesini yaptırdım yarın 11,30dada aşılama kısmetse :KK52: 36 saat olmuyo ya dedim bu 36 saatlik değil dedi
tek yumurtam varya öyle olması kötü bişeymi dedim hani çok olunca şansı daha çok olcakmıiş gibi geliyo :KK52: tek yumurta olması bizim işimize gelir çoğul gebelik riski fazla oluyo çünkü dedi tek olmasını tercih ediyoruz zaten dedi
hadi hayırlısı:KK34:

İlk aşilamamda hem ağri hem kanamam olmuştubunda iikisindeolmadi bakalim bekliyorum (şafak 9) 9 gün kaldı

kızlar benim yumurta 17,5 mm olmuş 11.30da çatlatma iğnesini yaptırdım yarın 11,30dada aşılama kısmetse :KK52: 36 saat olmuyo ya dedim bu 36 saatlik değil dedi
tek yumurtam varya öyle olması kötü bişeymi dedim hani çok olunca şansı daha çok olcakmıiş gibi geliyo :KK52: tek yumurta olması bizim işimize gelir çoğul gebelik riski fazla oluyo çünkü dedi tek olmasını tercih ediyoruz zaten dedi

hadi hayırlısı denizdamla az kalmış bayrama çifte bayram yaparsın inşallah :KK16:

ağustoscum hadi gözün aydın:KK16:
24 saat sonra aşılaman yapılacak öylemiii hadi bakalım geç olmasında erken olsun bence daha iyi
aşılamadan sonra sende şansını eşinle artır bence canım

hadi hayırlısı denizdamla az kalmış bayrama çifte bayram yaparsın inşallah :KK16:

24 saat sonra aşılaman yapılacak öylemiii hadi bakalım geç olmasında erken olsun bence daha iyi

inşallah :KK16: ilişki konusunda bişey demedi yarın söyler heralde

aşılama ile üçüz hamile kalan arkadaşı buldummm :KK52::KK52::KK52::KK52: çağırayım gelsinde bizlere moral versin :21:

Son düzenleme:
aşılama ile üçüz hamile kalan arkadaşı buldummm :KK52::KK52::KK52::KK52: çağırayım gelsinde bizlere moral versin :21:

Arkadaslar bi sorum olacak... Asilama tedavisine basliyorum... Hormon testim oldu, rahim filmi cekildi. Doktorum bide haftaya rahim cizme ile ilgili bi operasyondan bahsetti. Hamilelik sansini artiriomus... Boyle bi islem yaptiran duyan varmi...

Arkadaslar bi sorum olacak... Asilama tedavisine basliyorum... Hormon testim oldu, rahim filmi cekildi. Doktorum bide haftaya rahim cizme ile ilgili bi operasyondan bahsetti. Hamilelik sansini artiriomus... Boyle bi islem yaptiran duyan varmi...

ilk kez duydum bu rahim çizme operasyonunu

sanırım gelmiyeceğim artık bu topiğe sizlere bol şans:KK3:
folikcim haberleşiriz hangi topikteyim biliyorsun :KK34: muhabbetin desteğin paylaşımın çok güzel canım güzel haberini heyecan ve umutla bekleyeceğimm :KK16:

Slm arkadaşlar Berrak merakla bekliyorum sonucunu umarım artar ve bizlere haber verirsin başka yokmu test yaptıracaklar bende yArın doktora gidiyorum...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnşallah hep beraber bayram yapariz ilk sayfadaki listede pozitif sonuçlar görmek istiyorum artik

X