Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

inşallah güzel haberle gelirsin canım her pozitif umut bizim içinde inşallah bebeğin gelmiştir.

Allah biliyor hakkımız da en hayırlısını ama insanoğlu işte istiyor olmayınca üzülüyoruz.Yılmam pes etmiycem Allah'ın izniyle sen ne zaman alacaksın sonucu canım ?

Allah biliyor hakkımız da en hayırlısını ama insanoğlu işte istiyor olmayınca üzülüyoruz.Yılmam pes etmiycem Allah'ın izniyle sen ne zaman alacaksın sonucu canım ?

canım ben bugun gittim yumurtan yeni gelişmeye başlamış dedi iğne kullanıyorum onlara perşembeye kadar devam et perşembe bakacaz dedi.

Aynen bende öyle olmuştum kan verince ve hala öyleyim olumlu Yada olumsumsız socu öğrenmek insanı rahatlatıyor çok keyifli alış veriş yaptım bugün yoruldum baya ama iyiyim umarım senin sonuç olumlu olur da bizde seviniriz seninle...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar sonucu aldım 5.24 heralde çıkabilcek en kazık sonuç bu olsa gerek 5 in üstünde ama pozitif diyede yorumlanamıyacak bi sonuç

Son düzenleme:

cnm naptın

Kızlar sonucu aldım 5.24 heralde çıkabilcek en kazık sonuç bu olsa gerek 5 in üstünde ama pozitif diyede yorumlanamıyacak bi sonuç

görmeden yazmışım pardon. hakket bu nasıl bi sonuç yarından sonra yineliyceksin o halde

Canım benı 18 temmuzda kontrole çağırdı sat 10/07/2014 yanı 18 temmuzda 8. Gün olacak 15 gun 25 temmuza gelıyor. Bu şekılde kisteye eklersen sevınırım

Canım idrarda yaptınmı pekii
bu sonuçlardan hiç anlamıyorum ama inşallah artarrr

Ya kizlar biliyosunuz ben 2. Asilamami yaptiricam insallah. Ama bana simdiye kadar hic bir doktor rahim filmi cekelim demedi. Acaba bu normal mi? Bir yildir bilfiil doktor amcalarin teyzelerin kapilarinj asindiriyoruz.ama ben hicbirinden duymadim ole bisey.ben de boule bi talepte bulunmadim. Acaba sizlerden istedi mi doktorlariniz

Yarim mumuytalarimin buyume durumlarini kontrol ettirmek icin doktor teyzemize gidicez. Insallah iyi durumdadirlar. Acikcasi gunde iki klomen kullandigimda iki yumos olmusmustu ve ben sol tarafta hep hissediyordum ama bu asilamada gunde 3 kez.kullandim ama bisey hissetmiyorum.ilk ictigim zamanlar sol kasikta agrim vardi . Iki gun sonra.sag kasikta agri hissettim ama simdi bisey hissetmiyorum.acaba kendi kendilerine catlayip gittiler mi bu gece nasil gecicek yaaaa 😢😢😣😣😣😣😣😣😣😢😢

evet bana özelde de sordular, devlette de. nitekim ikinci kez çektirdim bu yüzden. son 6 aya ait olması gerekiyormuş.

sen niye darlandın birden halidem hayırdır :44: kaçıncı gün bugün klomenin son mu?

Halide sormaları lazım mutlaka:44:
önce hormon testleri filan normalse uzun süre olmuyosa klomen onlada olmuyosa tüplere bakılır hsg ile
sonra aşı ve tüpe geçilir

taakılma yum. Olayına benimde klomenle 10 küsür olmuştu
iğneyle 3 ve ağır gelişiyor

sen niye darlandın birden halidem hayırdır :44: kaçıncı gün bugün klomenin son mu?

Ayyy korkuyorum yaaa =( cumartesi gunu son klomenlerimi ictim.doktor ilac bittikten iki gun sonra kontrole cagirdi. Bisey hissetmemek sanirim beni korkutuyor. Gecen sefer mumuytalari hissetmistim. Ve benden isTemediler rahim filmi. Keske ben soyleseydim =(

Cnm bana aşılama yapmadan çnce cekmemiz gerekiyor demişti doktor

canım neden böyle olmuş ki doktoruna sordun mu umarım katlanarak artar internette olması gereken değerler var mesela iki haftalık hamilede olması gereken en alt ve en üst değer bunlar a baktın mı canım...

Canim benim hormon testlerim normal. Alttan ustten ultrasona baltilar normal. Esimdw varikosel vardi zaten onjn degerlerini gorunce sadece ona odaklandilar; odaklandik ama simdi nette okuyorum sizler boyle soyluyosunuz offf yaaa (( yarin gidicwm ya yumurta kontrolune cekerler mi film soylesem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…