Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
sizin sorunlar sonradanmı olmuş
Galiba öyle olmuş ilkinde iki sene korundum ve bıraktığım ay hamile kaldım ama şimdi iki senedir olmuyor eşimin sperm sayısı düşmüş ondan olabilir dedi doktorlar ama bilmiyoruz hep mi böyleydi yoksa sonradan mı oldu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Âmin canım aslında çok takmam ama oğlum yalnız kalacak diye üzülüyorum sadece çok istiyorçünkü

anladım cnm inş en kısa sürede kardeşi olur :) stresde etkili elimizde olmuyor takmamak gerekiyo bazen rabbim en kısa sürede hayırlısını nasip etsin inş.

ee benim 15-16 mm deydi 3 adet
bana yine iğne verdi çarşamba kontrol dei
yani en erken cuma aşılama :44:

cnm sen dr.undan memnunsan güveniyorsan akışına bırak, ama tereddütün varsa biraz ipleri eline al, soracaklarını sor ya da söyleyeceklerini söyle kendisine, endişelerini açıkça konuş derim. Sağlıklı bir yumurta günde 1-2 mm. arasında büyür. Senin bence çrş. çatlatma yazacak dr.un, cuma mesai bitiminden önce de yapıcak aşılamanı. Hiç kafanı bulandırma fundacım.

gözün aydın halemoon, erken yumurtlamanın avantajı bu olsa gerek, ne bayram trafiği ne bekleme stresi bravo arkadaşım

banada öyle geliyor canım yaa düşünüp duruyorum ama yersiz dediğin gibi olur başka nasıl olacak değilmi
sağol ya iyiki varsınnn biraz rahatladım düşünmiyim bu kadar artık..

sen ne yaptınnn

Sonuc kismindaki ikonlar pek sevimli 😁ellerinize saglik 😁😁

sen de sevimlisin halidem, tişikkirlir

bende kontrolden geldim az önce sağda yumurta yok soldada bi tane gelişmiş 14mm diğerleri büyüyememiş yarın yine bakalım dedi çarşamba yada perşembe aşılamayı yaparız dedi

oh oh maşallah dökülüyoruz sırayla, gözün aydın agüstocum güzel haber bu :13:

Arkadaslar bende simdi doktordan geldim... Moralim bozuldu ya bi ay sonraya kaldi asilama... Dogum kontrol hapi kullancam sonra ignelere baslicakmisiz... Boyle bi uygulama yapan varmi aranizda

neden ki :44: ilk kez mi gidiyosun sen dr.a, adetin kaçıncı günü bugün? kistik bir durum mu söz konusu ya da adet düzensizliği mi var :26:

banada öyle geliyor canım yaa düşünüp duruyorum ama yersiz dediğin gibi olur başka nasıl olacak değilmi
sağol ya iyiki varsınnn biraz rahatladım düşünmiyim bu kadar artık..

sen ne yaptınnn

tabi cnm başka nasıl olabilir ki, sen şimdi sadece eşinin gününü denk getirmeye bak bence nasıl uygun olacaksa vakti saati hazırlanın

an itibariyle 2 saatlik gebeyim

Son düzenleme:
tabi cnm başka nasıl olabilir ki, sen şimdi sadece eşinin gününü denk getirmeye bak bence nasıl uygun olacaksa vakti saati hazırlanın

an itibariyle 2 saatlik gebeyim

süperisnnnn
ben diyorumki bu akşam şeyetsinnnn bence en uygunu budur yada yarın :44:

nasıl yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiii aşılama yapılmadımı sana yawwwww

süperisnnnn
ben diyorumki bu akşam şeyetsinnnn bence en uygunu budur yada yarın :44:

nasıl yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiii aşılama yapılmadımı sana yawwwww

aşılandım işte 2 saat önce daa kendimi gebe ilan ettim şimdiden
(cuma olacaksa bu gece ya da en geç yarın sabah olması kafi bence)

Kist yokta doktor bi ay kullanalim sonra ignelere basliyalim dedi... Yumurtalari biz kontrol edelim dedi

Kist yokta doktor bi ay kullanalim sonra ignelere basliyalim dedi... Yumurtalari biz kontrol edelim dedi

hmmm, anladııımm :26: ama şart değil ki bunu yapması. onun tarzı bu demek ki sonuçta mantık dışı bişi değil yaptığı. beklemek istemiyorsan bir başka dr.a da görünsene eymen? kaçıncı günün bugün?

gözün aydın halemoon, erken yumurtlamanın avantajı bu olsa gerek, ne bayram trafiği ne bekleme stresi bravo arkadaşım

Teşekkür ederim canım bayramda pek dinlenemicem ama olsun sonuç ta gezme tozma inşaallah bu son olur doktoruma çok güveniyorum izinde olduğu için aşılamayı başkası yapmıştı ama şimdi kendisi yapacak.,.

İkinci ayim ilk ayda tahliller yapildi... Hastalaninca gel dedi... Simdide dogum kontrol hapi verdi... İns. Hayirlisiyla olur

selam kızlar..aşılama için kanuni sultan süleymana gidiyorum..temmuz ayının 2sinde hasta olsum..adetin 3.günü tekrar gittim...sarophane verdi yumurta için ve dosyam oluşturuldu bütün evraklarımı teslim ettim..bugün için randevu vermişti gittim sabahtan..20cm büyüklüğünde bir yumurtam oluşmuş..dr gün aşırı ilişki verdi ve 22temmuzda tekrardan çağırdı...anladığım şu aşılama hangi aşamada olacak...gün aşırı ilişki niye verildi..soramıyorsunda o kadar yoğunlar ki..çekiniyosun soru sormaya...

güven her türlü ilişkide her zaman en önemli unsur. Şanslısın güvenebileceğin bi dr.un ve güvenebileceğin bnm gbi bi dostun var arkanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…