Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
off aynı dertten bende de var canım hesaplıyorum 2.aşılama bayrama denk geliyor ve ben 1 ay ara vermek hiç istemiyorum.Daha önce aşılama yaptıran arkadaşlar adetiniz aşılamadan kaç gün sonra geldi.Gecikme veya erken gelme gibi bir durum oldu mu?Bizi bi aydınlatıverin pliss kızlaar :KK17:

Sen kaçıncı günündesin canım benim 11. Günüm ama olmadığının farkındayım o yüzden hesap yapıyorum sat 22 Haziran umarım adetim hemen gelir de yeniden başlarız...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

selam ben aslında hazıranda aşılama yaptırıcaktm malesef yumurta gelişmedi gelişme tamamlanırsa temmuzda inşallah ilk AŞILAMAM , Ama benim pek umudum yok önceki aşılama topicklerinin tamamını okudum defalarca ama hıc ilk aşılamada tutana denk gelmedim iğneler ilaclar cebimizden gidiyo ve cok masraflı umudum yok ama inşallah başarılı olur aşılamalarımız allahım herkesin gönlüne göre versin

merhaba bnmde ilk aşılamam temmuzda olacak iğnelere başladım pzertesi konroldeyim.

selam kızlaaar, sarıçiçek ve cander, ilk sayfadaki tabloya göre bilgilerinizi verirseniz listeye ekleyelim kızlar sizi de :KK4: denemeniz hayırlı olsun şimdiden :KK76:

allah yardımcın olsun bnmde pzertesi yumurta gelişimine bakacaklar inşllah hayırlı hberler alırız hepimiz. bu arada bol bol siyah kuru çekirdekli üzüm yiyin arkadaşlar rahimi güçlendiriyor

Amin cander, saol arkadaşım inşallah. :KK16:

Beni de listeye ekleyin ama yaaaa 😁😁😁 ben de insallah sali gunu kontrole gidip catlatma ignemi olucam 😅😅 sonra da ikinci asilama =))))

sen ztn listede değil misin :KK53:

moral bozmak değil ama ben şimdiden gün sayıyorum ilki tutmayınca adetiniz erken mi geldi geç mi onu merak ediyorum çünkü eğer gecikirse bayrama falan kalacak ve ikinciyi yaptıramıcam bir ay daha beklemem gerekecek oyüzden canım sıkılıyor umarım hemen gelir

off aynı dertten bende de var canım hesaplıyorum 2.aşılama bayrama denk geliyor ve ben 1 ay ara vermek hiç istemiyorum.Daha önce aşılama yaptıran arkadaşlar adetiniz aşılamadan kaç gün sonra geldi.Gecikme veya erken gelme gibi bir durum oldu mu?Bizi bi aydınlatıverin pliss kızlaar :KK17:

kızlar sakin, ekstra bir şey/ herhangi sıradışı bir durum gelişmediği sürece çatlatma iğnesinden sonra en geç 15.gün adet olursunuz :KK51:

kızlar sakin, ekstra bir şey/ herhangi sıradışı bir durum gelişmediği sürece çatlatma iğnesinden sonra en geç 15.gün adet olursunuz :KK51:

Ben 1 temmuz salı gece tam 12 de oldum çatlatma iğnesini yani aşılamam tutmazsa en geç 15 temmuzdamı adet olurum normal adet olmam gereken zaman 20 temmuz. 15 temmuzda tahlil günüm :KK50:

Benim 1. Asilamamda tahlil gununuden 1 gün sonra adet olmuştum tam 15. Günde yani bilginize...

çatlatma iğnemi yaptım az önce dostlar, gazam mübarek olsun :124:

kızlar bu arada yazmayı unuttum, sabahın köründe kontrolüm vardı bugün :KK1: sağdaki 1 bıçık yumi gelişmemiş, olduğu yerde kalmış biri 14mm, diğeri 10 mm. ama soldaki 19mm olmuş, onla çalışıcaz bize yeter dedi dr. :KK53: ovitrel aldım, bu gece uygulıcam ve randevu aldık eşim için lab.dan. pzrtesi sabah aşılamam kısmetse :KK76:

Allah utandirmasin ve yuzunuzu guldursun insallah. Benim de sali kontrolum. Bakalim isler lehimize mi aleyhimize mi islemis gorucez 😨😨😨�

Arkadaslar ben de 3 temmuz da asilama oldum ama bel agrisi cekiyorum tutmadimi ki acaba ayni gunlerde asilama olan arkadaslar sizde durum ne ? Lutfen bir cevap :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaslar ben de 3 temmuz da asilama oldum ama bel agrisi cekiyorum tutmadimi ki acaba ayni gunlerde asilama olan arkadaslar sizde durum ne ? Lutfen bir cevap :KK43:

Benim gecen ayki ilk asilamamda adet belirtim diyebilecegim bir belirti bile yoktu. Asilamadan sonraki 15.gunun gecesinde karnim birden sisti ve ben sabahi gormem dedim hakkaten de oyle oldu. Sabah regl oldum 😢😢😢😢😢 demem o ki vucudunu dinleme ve onyargili olma. Bebisim gelmistir insallsh diye dua et. Hakkinds hayrlisi olsun inssllahhhhh seker 😁

aynı msj

Son düzenleme:
Benim gecen ayki ilk asilamamda adet belirtim diyebilecegim bir belirti bile yoktu. Asilamadan sonraki 15.gunun gecesinde karnim birden sisti ve ben sabahi gormem dedim hakkaten de oyle oldu. Sabah regl oldum 😢😢😢😢😢 demem o ki vucudunu dinleme ve onyargili olma. Bebisim gelmistir insallsh diye dua et. Hakkinds hayrlisi olsun inssllahhhhh seker 😁

aşılamanın 10.günü bugün ve 3ünde aşılamanın olduğu gün saat 17.30 du. ilk aşılamam da yoktu bel ağrım doktorumu aradım bel ağrım var diye olabiliyor böyle ağrılar ya adet belirtisi de olabilir dedi pazartesi gel kanda bakıcaz dedi minoset iç dedi inşallah bebeğim gelmiştir Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın çok zor

Bende 3 temmuzda aşılama oldum bel ağrısı 2 gün oldu şu an yok. Ben bu belirtilerin ( bel ağrısı kasıklarda batma mide bulantısı sancı göğüslerde şişlik) çok belirleyici olduklarına inanmıyorum sonuçta aldığımız ilaçlarda sebep olabilir. Kullandığımız ilaçlarla vücut uyarılıyor illaki bi tepki verecek vücudumuz hamilelik olsun yada olmasın. Ama hislere inanıyorum hamile olan insan hissediyor bence hamile olduğunu

Bende 3 temmuzda aşılama oldum bel ağrısı 2 gün oldu şu an yok. Ben bu belirtilerin ( bel ağrısı kasıklarda batma mide bulantısı sancı göğüslerde şişlik) çok belirleyici olduklarına inanmıyorum sonuçta aldığımız ilaçlarda sebep olabilir. Kullandığımız ilaçlarla vücut uyarılıyor illaki bi tepki verecek vücudumuz hamilelik olsun yada olmasın. Ama hislere inanıyorum hamile olan insan hissediyor bence hamile olduğunu

aynı günde olmuşuz :) inşallah güzel haberlerini alırız kardeşim.Hiçbir sorun yok tıbben ama birinci aşılama tutmadı :KK43: bende bugüne kadar hamileyim die hissediyordum ama şu bel ağrısı ..Adet ağrısı için çok erken değil mi Berrak 2004. inşallah güzel haberler alırız p.tesi kanda bakılacak

aynı günde olmuşuz :) inşallah güzel haberlerini alırız kardeşim.Hiçbir sorun yok tıbben ama birinci aşılama tutmadı :KK43: bende bugüne kadar hamileyim die hissediyordum ama şu bel ağrısı ..Adet ağrısı için çok erken değil mi Berrak 2004. inşallah güzel haberler alırız p.tesi kanda bakılacak [/

İnş allah isteyen herkese nasip eder. Aşılama kolay ama bu bekleme süreci oldukça stresli ve yıpratıcı. sana tahlli için pazartesimi dedi bana 15 temmuz salı dedi bendemi yaptırsam pazartesi acaba

aynı günde olmuşuz :) inşallah güzel haberlerini alırız kardeşim.Hiçbir sorun yok tıbben ama birinci aşılama tutmadı :KK43: bende bugüne kadar hamileyim die hissediyordum ama şu bel ağrısı ..Adet ağrısı için çok erken değil mi Berrak 2004. inşallah güzel haberler alırız p.tesi kanda bakılacak [/

İnş allah isteyen herkese nasip eder. Aşılama kolay ama bu bekleme süreci oldukça stresli ve yıpratıcı. sana tahlli için pazartesimi dedi bana 15 temmuz salı dedi bendemi yaptırsam pazartesi acaba

evet canım pazartesi dedi ben aslında adet gününü bekliycektim ama bugün arayınca belde ağrı var dedim pazartesi gel test yapalım adetin gelmezse dedi.İstersen yap tabi canım beklemek çok zor .en son adet tarihin neydi benim 20 haziran

X