Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yok kapatmıyorum oğluşun karnını doyurayım alışverişe çıkacam...

oh oh iyi iyi :21:

Klomen kullandim sağda 1 solda1 olmak üzere 2 tane yumurtam vardi 9 temmuzda asilama yaptirdim fakat benim bir gün önce yumurtamin catladigini hissettim saat 09 30 gibi ertesi gün 11 00de asilamayapildi Dr catlamismi diye baktirdim çatlamis ikisinde dedi eğer 24 saat canli kaliyorsa maalesef sonuç negatif olacak biz iğneyi gece 01. 00 de vurundum keşke 4 gibi vurunsaydim hayirlisi bakalim

Liste çok güzel inşallah Benide ekleye bilirsiniz bayrama bebişli girelim inşallah

bismillah ya çatladığından dakikası dakikasına emin olamazsın cnm, Allah bilir, sen gönlünü ferah tut :KK19: ekliyorum hemen hayırlı olsun! :KK16:

kızlar bu arada yazmayı unuttum, sabahın köründe kontrolüm vardı bugün :KK1: sağdaki 1 bıçık yumi gelişmemiş, olduğu yerde kalmış biri 14mm, diğeri 10 mm. ama soldaki 19mm olmuş, onla çalışıcaz bize yeter dedi dr. :KK53: ovitrel aldım, bu gece uygulıcam ve randevu aldık eşim için lab.dan. pzrtesi sabah aşılamam kısmetse :KK76:

Son düzenleme:
kızlar bu arada yazmayı unuttum, sabahın köründe kontrolüm vardı bugün :KK1: sağdaki 1 bıçık yumi gelişmemiş, olduğu yerde kalmış biri 14mm, diğeri 10 mm. ama soldaki 19mm olmuş, onla çalışıcaz bize yeter dedi dr. :KK53: ovitrel aldım, bu gece uygulıcam ve randevu aldık eşim için lab.dan. pzrtesi sabah aşılamam kısmetse :KK76:

oh ne güzel çok az kaldı seninde tahliltarihin belli oldu ozaman gün saymaya şimdiden başla...

Liste çok güzel inşallah Benide ekleye bilirsiniz bayrama bebişli girelim inşallah
inşallahh bayram bebeğimiz bayram şekerimiz olur

sen aşılama gününü aldın arkandan ben geliyorum sıra bana geldi

inşallahh bayram bebeğimiz bayram şekerimiz olur

sen aşılama gününü aldın arkandan ben geliyorum sıra bana geldi

inşallah evet eşime onu dedim bayramımız ya çifte olacak ya zehir olacak dedim. tabi kızdı hemen, %50 ikisine de hazırlıklı olalım bu daha ilk adımımız dedi. bizim hissettiklerimizi, duygusal ve hormonal değişikliklerimizi, hassasiyetimizi, dalgalanmalarımızı anlamalarını beklemiyorum zaten de bayrama öğrenmiş olcaz inşallah güzel haber olur :KK16: haydi sıra sende agüstocum :KK19:

Sen asilamaya gidene kadar büyüyorlar benimde ilk baktirdigimda 15 e 12 di ikinci gittiğimde 19 a16 di asilamaya gittiğimde ikisinde çatlamis 3 güünde 3. 4 milim büyüyorlar merak etme oküçükler asilamadan sonra çatlarsa şansin artar spermler 72 saate kadar yaşiyormus yumurtalarimiz 24 saat yasarlarmis bir yerde24 36 saat arasi yyazıyordu allah bilir artik

edit: tekrar olmuş kızlar sorry :KK4:

Son düzenleme:
Sen asilamaya gidene kadar büyüyorlar benimde ilk baktirdigimda 15 e 12 di ikinci gittiğimde 19 a16 di asilamaya gittiğimde ikisinde çatlamis 3 güünde 3. 4 milim büyüyorlar merak etme oküçükler asilamadan sonra çatlarsa şansin artar spermler 72 saate kadar yaşiyormus yumurtalarimiz 24 saat yasarlarmis bir yerde24 36 saat arasi yyazıyordu allah bilir artik

evet cnm ezberledik artık bu bilgileri öyle bi sindirdik ki unutamıycam diye korkuyorum :KK53: daaa bnm iki gün önceki kontrolde de aynıydı sağ overdekiler 14'e 10, bugün de aynı çıktı. o yüzden gelişmez artık unutcaz onları soldakine bakıcaz dedi dr. :KK8:

aynen tam 14 gün yani 25 temmuz gibi görünüyor cuma günü mübarek gün...

c.tesiyi beklerim heralde cnm yaa :KK51: hayat bana güzel günler nası geçiyo anlamıyom yoğunluktan :KK52: hatta bayramım zehrolmasın diye sonraya bile bırakabilirim belki adet de olurum hem o arada :KK37:

selam ben aslında hazıranda aşılama yaptırıcaktm malesef yumurta gelişmedi gelişme tamamlanırsa temmuzda inşallah ilk AŞILAMAM , Ama benim pek umudum yok önceki aşılama topicklerinin tamamını okudum defalarca ama hıc ilk aşılamada tutana denk gelmedim iğneler ilaclar cebimizden gidiyo ve cok masraflı umudum yok ama inşallah başarılı olur aşılamalarımız allahım herkesin gönlüne göre versin

merhaba bnmde ilk aşılamam temmuzda olacak iğnelere başladım pzertesi konroldeyim.

allah yardımcın olsun bnmde pzertesi yumurta gelişimine bakacaklar inşllah hayırlı hberler alırız hepimiz. bu arada bol bol siyah kuru çekirdekli üzüm yiyin arkadaşlar rahimi güçlendiriyor

ilaç desteğiyle büyütülen yumurtalar çatlatma iğnesi olmazsa genellikle büyümeye devam ediyor hormon takviyesinden dolayı. geç kalınırsa iğneden önce çatlama olasılığı elbette var ama genellikle ilk söylediğim gibi müdahele olmadan çatlamıyor :KK34:

benim de :44:

Beni de listeye ekleyin ama yaaaa 😁😁😁 ben de insallah sali gunu kontrole gidip catlatma ignemi olucam 😅😅 sonra da ikinci asilama =))))

Arkadaşlar lütfen moral bozmak yok.bayramimiz zehir olacak falan ne ole yaa olmadi tüp bebek yaptiririz .bebise 1adim daha yaklasiriz .rahat olun yilmak yok opuldunuz şekerler :))

Arkadaşlar lütfen moral bozmak yok.bayramimiz zehir olacak falan ne ole yaa olmadi tüp bebek yaptiririz .bebise 1adim daha yaklasiriz .rahat olun yilmak yok opuldunuz şekerler :))

Swlamlar evet canim benim cok haklisin moral bozmayalim bak bana haziranda asilama yaptirdim tutmadi. Bir hafta kendime gelemedim ama ikinciye hemen basladim =) yani o bebisler bu gobuslere gelene kadar devam calismaya =))

Swlamlar evet canim benim cok haklisin moral bozmayalim bak bana haziranda asilama yaptirdim tutmadi. Bir hafta kendime gelemedim ama ikinciye hemen basladim =) yani o bebisler bu gobuslere gelene kadar devam calismaya =))

moral bozmak değil ama ben şimdiden gün sayıyorum ilki tutmayınca adetiniz erken mi geldi geç mi onu merak ediyorum çünkü eğer gecikirse bayrama falan kalacak ve ikinciyi yaptıramıcam bir ay daha beklemem gerekecek oyüzden canım sıkılıyor umarım hemen gelir

moral bozmak değil ama ben şimdiden gün sayıyorum ilki tutmayınca adetiniz erken mi geldi geç mi onu merak ediyorum çünkü eğer gecikirse bayrama falan kalacak ve ikinciyi yaptıramıcam bir ay daha beklemem gerekecek oyüzden canım sıkılıyor umarım hemen gelir

off aynı dertten bende de var canım hesaplıyorum 2.aşılama bayrama denk geliyor ve ben 1 ay ara vermek hiç istemiyorum.Daha önce aşılama yaptıran arkadaşlar adetiniz aşılamadan kaç gün sonra geldi.Gecikme veya erken gelme gibi bir durum oldu mu?Bizi bi aydınlatıverin pliss kızlaar :KK17:

X