Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bende burdayim sizde haziran ayinin sayfasindaydiniz bendr haziran ayında yaptirmistim sonuç negatif 3 gün önce tekrar yaptirdim bakalim bekliyorum inşallah tutar

Canım hatırladım :KK16::KK16: Geçmiş olsun. Yeni aşılamanda hayırlı olsun inşallah :KK70: Güzel haberler bekliyoruuumm tatlım :KK16:

aşılamadan 4 yada 5 gün önce yasak koyuyorlar ama vücutta çok kalmış spermide istemiyor doktorlar çünkü özelliğini kaybediyormuş banada dr aşılamadan önce son ilişki tarihini yazmıştı son 4 gün yasaklamışdı

tabi içerde fazlalık istemiyorlar, hem de aşılamadan önce yumurtaların döllenmemiş olduğundan emin olmaları gerekiyor mantık olarak. o yüzden şaşırdım arkadaşa, aşılama olacağı günlerde ilişki önermiş dr.u :44:

aklım karıştı şimdi :44:

Hayırlı olsun beraber gün sayacaz. Aynı gün olduk aşılamayı inşallah hayırlı haber alırız

Evet insallahh, herkese nasip etsin allahim cocuk sahibi olmayi

kac gun sonra test dedi dojtor sana herkese14 gunmu diyorlar.

iki hafta sonra hayirli haberler aliriz ins

aranızda ilk aşılamayı yaptıran biri olarak sizlere örnek olmalıyım bakın bana bekliyorum işte...sayılı gün çabuk geçiyorrrr desem de inanmayııın...:KK52:

geçeeer geçeeer :KK24:daha öncekiler gibi bu da geçeeer :KK24: neler neler geçmedi kiiii :KK24: . . .

Benim tahlil günüm 23 temmuz Sizinkiler ne zaman

haziran denemen negatif mi oldu denizdamla senin? bilgilerini ver de listeye ekleyelim o zmn seni de :KK76:

Massallah. Benim de 2 tane yettigi halde 3 verdi doktor hanimcim. Bakalim artik sali gunu kontrol. Korkum su : kontrole gelmeden acep yumoslar catlar mi ?

ilaç desteğiyle büyütülen yumurtalar çatlatma iğnesi olmazsa genellikle büyümeye devam ediyor hormon takviyesinden dolayı. geç kalınırsa iğneden önce çatlama olasılığı elbette var ama genellikle ilk söylediğim gibi müdahele olmadan çatlamıyor :KK34:

aklım karıştı şimdi :44:

benim de :44:

geçeeer geçeeer :KK24:daha öncekiler gibi bu da geçeeer :KK24: neler neler geçmedi kiiii :KK24: . . .

haziran denemen negatif mi oldu denizdamla senin? bilgilerini ver de listeye ekleyelim o zmn seni de :KK76:

Evet maalesef 9 temmuzda tekrar yapildi ne gibi bilgiler vereyim

benim pazartesi canım yaklaşık bir gün kaldı ama pek ümitli değilimben...yani hissederdim herhalde diyorum

Nazil hissedecegiz regl günü geçmeden belirti olmuyor 1. Asilamamda kasiklarim çok AĞRIDI kesin birşeyler oluyor dedim ama sonuç negatifdi şimdi agrim falan yok bazen adetim gelecek gibi agri oluyor daha çok yeni benimkiçarsamba günü yaptirdim ilk yaptirdigimda heyacandan vakit geçmiyordu simdi biraz daha rahatim

dışarda mevsim baharmış:KK5:gezip dolaşanlar varmış:KK5:günler su gibi akarmış:KK5:geçmiyor günler geçmiyor:KK5:

hadi amaaa :KK20: eve kapatma kendini, mutlaka dışarı çık, vakit daha hızlı akıyor aktivite sırasında :KK76:

Son düzenleme:
Nazil hissedecegiz regl günü geçmeden belirti olmuyor 1. Asilamamda kasiklarim çok AĞRIDI kesin birşeyler oluyor dedim ama sonuç negatifdi şimdi agrim falan yok bazen adetim gelecek gibi agri oluyor daha çok yeni benimkiçarsamba günü yaptirdim ilk yaptirdigimda heyacandan vakit geçmiyordu simdi biraz daha rahatim

sen tecrübelisin aslında kıyaslama imkanın da var benim son 2 gündür göğüslerim çok hassaslaştı ve kasıklarımlarımda o anlatılan ağrı falan da yok sadece arada seyremek derler ya öyle bişey oluyor...

Evet maalesef 9 temmuzda tekrar yapildi ne gibi bilgiler vereyim

ilk sayfada tablomuz var denizdamla, oraya göre verebilirsin sen de bilgilerini, yumi geliştirici ilaç olarak ne kullandın, kaçıncı denemen ve aşılama günün yeterli :KK9:

sen tecrübelisin aslında kıyaslama imkanın da var benim son 2 gündür göğüslerim çok hassaslaştı ve kasıklarımlarımda o anlatılan ağrı falan da yok sadece arada seyremek derler ya öyle bişey oluyor...

Benimde göğüslerimde bir dolgunluk hassasiyet vardi ilaçlarin etkisi diye düsünüyorum zatenregl yaklasinca benim nnormalde de olurdu insallah güzel haberler aliriz

ilk sayfada tablomuz var denizdamla, oraya göre verebilirsin sen de bilgilerini, yumi geliştirici ilaç olarak ne kullandın, kaçıncı denemen ve aşılama günün yeterli :KK9:

Klomen kullandim sağda 1 solda1 olmak üzere 2 tane yumurtam vardi 9 temmuzda asilama yaptirdim fakat benim bir gün önce yumurtamin catladigini hissettim saat 09 30 gibi ertesi gün 11 00de asilamayapildi Dr catlamismi diye baktirdim çatlamis ikisinde dedi eğer 24 saat canli kaliyorsa maalesef sonuç negatif olacak biz iğneyi gece 01. 00 de vurundum keşke 4 gibi vurunsaydim hayirlisi bakalim

Benimde göğüslerimde bir dolgunluk hassasiyet vardi ilaçlarin etkisi diye düsünüyorum zatenregl yaklasinca benim nnormalde de olurdu insallah güzel haberler aliriz

bnde ilaçların etkisi diye düşünüyordum ama ilk günlerde yoktu 9. günde başladı ilaçlar yeni mi yan etki yapıyor oysa ilk gün çok bariz yan etkilerini hissetmiştim ve ben ilacı 1 e düşürdüm doktor 1 tane alsan olur demişti bende 4 gündür 1 tane gece içiyorum

X