Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
evet canım pazartesi dedi ben aslında adet gününü bekliycektim ama bugün arayınca belde ağrı var dedim pazartesi gel test yapalım adetin gelmezse dedi.İstersen yap tabi canım beklemek çok zor .en son adet tarihin neydi benim 20 haziran

benim son adet tarihim 18 hazirandı benim her ay iki gün ileri atar bu ay normal şartlarda 20 temmuzda olmam lazımdı ama çatlatma iğnesi vuruldukan en geç 15 gün sonra adet olunuyormuş ben 1 temmuzda vuruldum çatlatma iğnesini yani 15 temmuzda adet olmam gerek

benim son adet tarihim 18 hazirandı benim her ay iki gün ileri atar bu ay normal şartlarda 20 temmuzda olmam lazımdı ama çatlatma iğnesi vuruldukan en geç 15 gün sonra adet olunuyormuş ben 1 temmuzda vuruldum çatlatma iğnesini yani 15 temmuzda adet olmam gerek

geçmedi şu bel ağrım :KK43: inşallah herşey yolunda gider yarın görüşürüz yine canım çıkmam gerek ii geceler

aynı günde olmuşuz :) inşallah güzel haberlerini alırız kardeşim.Hiçbir sorun yok tıbben ama birinci aşılama tutmadı :KK43: bende bugüne kadar hamileyim die hissediyordum ama şu bel ağrısı ..Adet ağrısı için çok erken değil mi Berrak 2004. inşallah güzel haberler alırız p.tesi kanda bakılacak [/

İnş allah isteyen herkese nasip eder. Aşılama kolay ama bu bekleme süreci oldukça stresli ve yıpratıcı. sana tahlli için pazartesimi dedi bana 15 temmuz salı dedi bendemi yaptırsam pazartesi acaba

Kizlar tahlil için erken değilmi pazartesi Dr bana 15 gün sonra dedi sizin 11 gün oluyor anlamadim demekki varsa azda olsa kanda belli oluyor Dr gidin iyi haberlerle gelin benimçok beklenen lazim daha

Denizdamla sen ayin kacinda asilama oldun.dun bel agrisi oldu ve doktoru aradim oda pazartesi gel kanda bakalim dedi insallah guzel haberlerle geliriz..Gece aglayarak uyumusum insallah adet olmam diye bi kavussak bebislerimize.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar merhaba gün itibari ile iki adet sivilcem oldu yani en geç 2 güne adet oluyorum yani yarını falan beklememe gerek kalmadı bu gün oruç tuttum ve sabahtan beri temizlik yaptım şimdi bitti...artık tamamen inanıyorum tutmadığına ve adeti bekliyorum ikinci için...

Denizdamla sen ayin kacinda asilama oldun.dun bel agrisi oldu ve doktoru aradim oda pazartesi gel kanda bakalim dedi insallah guzel haberlerle geliriz..Gece aglayarak uyumusum insallah adet olmam diye bi kavussak bebislerimize.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

9 temmuz da oldum.inşallah tutar daha önceki asilamasi tutanlar yorumlarinda adet ağrisigibi ağrim oluyor demişlerdi belli olmaz ama ben adet olacagmi hissetmiştimve maalesef ilki tutmamişti

kızlar merhaba gün itibari ile iki adet sivilcem oldu yani en geç 2 güne adet oluyorum yani yarını falan beklememe gerek kalmadı bu gün oruç tuttum ve sabahtan beri temizlik yaptım şimdi bitti...artık tamamen inanıyorum tutmadığına ve adeti bekliyorum ikinci için...
Oyle dimeee sivilce Hamilelikten olmasin benim de dun sivilcelerim cikti

Oyle dimeee sivilce Hamilelikten olmasin benim de dun sivilcelerim cikti

Yok ben bugün test yaptırcağım günüm yarın dı ama yarın sabahtan şehir dışından misafirim gelecek o varken gidip test yaptıramam birde duruma üzülemem onun yanında rahat rahat ben bu gün üzüleyim geçsin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yok ben bugün test yaptırcağım günüm yarın dı ama yarın sabahtan şehir dışından misafirim gelecek o varken gidip test yaptıramam birde duruma üzülemem onun yanında rahat rahat ben bu gün üzüleyim geçsin

Yaptırdınmı sonucunu merak ediyorum

Yaptırdınmı sonucunu merak ediyorum

Yaptırdım canım kafamdan silinsin yeterince gerildim zaten belki vardır diye doğru düzgün temizlikte yapamıyordum iyi oldu ama daha sonucu almadım

Sonuç negatif arkadaşlar... Artık sizleri takipteyim...

Sen kaçıncı günündesin canım benim 11. Günüm ama olmadığının farkındayım o yüzden hesap yapıyorum sat 22 Haziran umarım adetim hemen gelir de yeniden başlarız...

Canım bugün 10. Günüm benim.Hiç ara vermeden 2. Yi yaptırmak istiyorum.Tabii eğer negatifse.Çünkü eğer böyle olmazsa hemen tüp bebeğe geçmek istiyorum.Ama bayrama denk gelirse pek mümkün olmayacak gibi:26:

Yaptırdım canım kafamdan silinsin yeterince gerildim zaten belki vardır diye doğru düzgün temizlikte yapamıyordum iyi oldu ama daha sonucu almadım

Hakkında hayırlısı olsun canım benimm rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah bekleyen bütün herkese

Canım bugün 10. Günüm benim.Hiç ara vermeden 2. Yi yaptırmak istiyorum.Tabii eğer negatifse.Çünkü eğer böyle olmazsa hemen tüp bebeğe geçmek istiyorum.Ama bayrama denk gelirse pek mümkün olmayacak gibi:26:

Benimde eğer bi aksilik olmazsa iğnenin 15. Günü yarın yani adet olmam gerekiyor umarım olurum hemen ikinciyi yaptırcağım ama gecikirse bayrama kalırsa bu ay ara veririm herhalde

Hakkında hayırlısı olsun canım benimm rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah bekleyen bütün herkese

Âmin canım aslında çok takmam ama oğlum yalnız kalacak diye üzülüyorum sadece çok istiyorçünkü

Hadi bakalim hayirli olsun seker, cook guzel haberler bekliyoruz

Allah utandirmasin ve yuzunuzu guldursun insallah. Benim de sali kontrolum. Bakalim isler lehimize mi aleyhimize mi islemis gorucez 😨😨😨�

Allah razı olsun halidem, hepimizin yüzü tez vakitte güler inşallah :KK48: Allah yardımcımız olsun ..

X