Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

çatlatma iğnesi hastaneden yapılıyor sati hesaplayıp sana verir sen evde yaparsın

Yok silmedim ben direkt vurdum ama silise daha iyidir sanırım hijyenik hijyenik

Ben jeli kullaıyorum henüz hiç bir yan etkisini görmedim ama buda vıcık vıcık akıyo sürekli pismiş gibi bi his yaptı bende sürekli banyo yapma isteği oluyo

insan yalnız olmayınca seviniyoo

ıyy bende çok rahatsız olurum o durumdan ama işe yarıyordur muhakkak spermlerin tutunması içinmi ki o :44:

insan yalnız olmayınca seviniyoo

ıyy bende çok rahatsız olurum o durumdan ama işe yarıyordur muhakkak spermlerin tutunması içinmi ki o :44:

Evet tutunması için demişdi dr birde rahim duvarını hamilelik için destekliyor sanırım

ya arkadaslar devlette pek sorularima cvp alamiyorum bugun 6ci gunum sabah gittim biri 15,5 biri 14 olmus cabuk gelismis dedi hatta 6igneyi vurulmadan aksam vuruyirum cunku tecrubeliler vardir aranizda 6 gun icin buyukmu yumurtalar bide bi igneler yanlarima cok agri yapiyor karin ve yumurtalik agrisini anladimda bunu cozemedim

artik biktiriyorum ama asilama yaptiranlae agri aci hissetinizmi

Bugun asilamamim 12.gunu betahcg 46.26 cikti eger artarsa deger var bi drumlar ama bekleyisteyiz:)kasiklarim ve goguslerimin agrisindan da epey sikintidayim..birgulden isimli arkadaşımızdan alıntıdır..

Kızlaaarrr bu arkadaş başka topikden oda bu ay aşılama yaptırmıştı.Şu anda hamile.Bu ayın ilk hamişi hayırlı uğurlu olsun
Darısı hepimizin başına..

ne diyelim o zaman ilk sonuç pozitifffff :118:

Ay hadi bakalim maşallah diyelim darisi hepimizin basina olsun

Son düzenleme:
Amiiiinnnn.. emeklerimizin karşılığını alırız inşallahhhh

ya kızlar dr. kontrolü ultrasonlamı yapıyor alttan değilmi bana ult. dedi baktım herkesinde öle yum. çapını filan iyi görebilirmiki

şu mübarek günlerde rabbim yüzünüzü gülsürsün inşllah bende bu yoldan geçtim çok umut bağlayan ama hiç umudu olmayan da var bu karışık bir duygu ne olursa olsun insan umut dolu ve sizlerde bunu yitirmeyin. Aşılama yaptıracak olan arkadaşlara tek tavsiyem kadar rahat olmanız... Bi dolu gebelik haberleriniz olsun inşllah...

Amiiiin insallah...

Hepimizine bayram hediyesi olur nede guzel olur

ama rahat olamiyorum oda ayri mesele

Teşekkürler, doğumuna çok az kalmış sanada hayırlı doğumlar dilerim. bebişini sağlıkla kucaına alırsın umarım
sen aşılama ilemi kaldın :26:
daha 2 iğne vuruldum içim içime sığmıyor ctesi kontrole gitmek için dakikaları sayıyorum resmen rahatlık çok zor

Dr.kontrolü alttan yapiyor.catlatma ignesinden önce en son benim biri 19 biri 20 mm yumosum vardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…