Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benimde 8. günüm ve bu gün göögüslerimde hassasiyet başladı bunlar gebelik belirtisi sayılmaz ama bana ilaçların yanetkisi gibi de geliyor ama yine ümitleniyoruz işte ve bu aralar her gece hamilelikle ilgili rüya görüyorum hayırlısı inşallah...

evet ne yazık ki hormonlu ilaçlar da çok yanıltıcı oluyor çok ümitlenmemek lazım canım.Haklısın.. Göğüs ağrısı mesela ovitrelle i vuruldum bir başladı hala ağrıyor.E iğneyi vurur vurmaz hamile kalmış olamayacağıma göre :KK9: kesin hormonlarımın bana oyunu bu.Sakin olmalıyım :18: ve beklemeliyim.
sen ne zaman test yaptırmayı düğşünüyorsun cnm.Adetimi bekleyeceksin?Ben karar veremedim

:KK1: gittiğim hastanenin prosedürü bu şekilde cnm, geçen ay da klomen kullanmıştım. üstelik sadece günde 1 doz. etki ediyor Allah'tan, bir iki tane oluşuyor yumurta şükür :nazar::nazar:

ya aslında sizlerinde günleriyaklaştıkca beni anlıyacaksınız gerçekten başlarda çok rahattım hattta ben operasyon masasından inerken bir hemşirenin azizliğine uğrayıp tökezleyince yok dedim benim dahada tutmaz ümitlenmiyeyim ama şimdi diyorum acaba olabilirmi

evet canım klomen çok etkili bir ilaç bende martta kullandım 10 tane yum oldu :KK1: ama bizim spoşlar yine ulaşamadı o ayrı
şimdi aşılama ile çok etkili olcak bencee

aa hatırladım düşen senmiydinnn hiç ona takılma be canımmm

yaa hadi ama biri test yapsın artıkkkkk :KK1:

allahım inşallah günü gelen hamileyim desinnnnn :KK16:

evet ne yazık ki hormonlu ilaçlar da çok yanıltıcı oluyor çok ümitlenmemek lazım canım.Haklısın.. Göğüs ağrısı mesela ovitrelle i vuruldum bir başladı hala ağrıyor.E iğneyi vurur vurmaz hamile kalmış olamayacağıma göre :KK9: kesin hormonlarımın bana oyunu bu.Sakin olmalıyım :18: ve beklemeliyim.
sen ne zaman test yaptırmayı düğşünüyorsun cnm.Adetimi bekleyeceksin?Ben karar veremedim

bana 12. gün test yapabilirsin demişti doktorum oda 14 temmuz yani haftaya pazartesiye geliyor yani şafak 5...ama ben tahlili neredde yaptıracağıma karar veremedim benim gittiğim hasatane şehir dışında o yüzden herhalde sağlık ocağında yapştırırım..

bana 12. gün test yapabilirsin demişti doktorum oda 14 temmuz yani haftaya pazartesiye geliyor yani şafak 5...ama ben tahlili neredde yaptıracağıma karar veremedim benim gittiğim hasatane şehir dışında o yüzden herhalde sağlık ocağında yapştırırım..

neleri düşünüyorrr :KK1: bencede gitme test için taa oraya sağlıkocağında yapılabiliyosa en mantıklısı bencede yaa

evet canım klomen çok etkili bir ilaç bende martta kullandım 10 tane yum oldu :KK1: ama bizim spoşlar yine ulaşamadı o ayrı

temmuz topiği bacım burası :KK1: ve daha 9 temmuz :111: 1 temmuzda yaptıran biri varsa en erken 3 gün daha beklemeliyiz yani ilk test haberi için :KK53:

evet ya bence de neden ilk ben yaptırıyorum sanki benden önce birileri çıkıp gelse olmaz mı bekliyorum bir ümit işte...hayır birde benim olumsuz sonuç falan olursa ben hemen 2. tedaviyi düşünüyorum o yüzden temmuz bitmeden yetişirim herhalde size... allahım umarım ikinciye gerelk kalmasın inşallah....

temmuz topiği bacım burası :KK1: ve daha 9 temmuz :111: 1 temmuzda yaptıran biri varsa en erken 3 gün daha beklemeliyiz yani ilk test haberi için :KK53:

ene erken maalesef ben varım 2 temmuz yani 4 gün bekleyeceksiniz beni... sonrada ben sizi beklicem ve bu böyle sürüp gidecek...

neleri düşünüyorrr :KK1: bencede gitme test için taa oraya sağlıkocağında yapılabiliyosa en mantıklısı bencede yaa

ya sorma bunlar sadece düşünce rüyalarımı hiç anlatmayayım ben o kadar komik şeyler görüyorum ki... hatta geçen gün okulda ki arkadaşlardan birini gördüm bana başka birinin hamile olduğunun müjdesini veriyordu bende sinir oluyorum hayır olamaz be hamile olmalıydım seneye ben ücretsiz izin alacam diye kızıyordum...

:KK9::KK9::KK9::KK9: doğru yaa:KK9:
ama hani haziranda işlemi yaptırıp bu ay sonuç alacaklarda gelmiştir ne bilimmm:KK9:

yaaa ben onu anlamadım o ölçülü yer boş gibi :44: akşam çözecemmm galiba yani bittikçe o boşluk kısalıyormu
bu şimdi 450 lik yaa 75*4 defa yapacam ben 300 doz bitmiş olacak değilmi anam ben şimdi anladım :KK17:

Aynen canım :KK1: pek anlaşılmıyor ama 2. 3. de daha bariz bi azalma oluyor.O ilacın olduğu yer kısalıyor gitgide. ben 75 lik 6 gün yapmıştım gonal f 450 bitene kadar yani.Senin ki belki 4 günün sonunda bi görmek istemiştir gelişmeyi.

Aynen canım :KK1: pek anlaşılmıyor ama 2. 3. de daha bariz bi azalma oluyor.O ilacın olduğu yer kısalıyor gitgide. ben 75 lik 6 gün yapmıştım gonal f 450 bitene kadar yani.Senin ki belki 4 günün sonunda bi görmek istemiştir gelişmeyi.

sorma çok sevindim bu duruma çünkü işten izin almak geriyordu beni ctesi gidicem rahat rahat bakacak
belki o akşamda devam ettirir kalan 2 kezlik daha olcak ya içinde bakalım :KK1:
oraya hiç dikkat etmedim akşam bakim hemen :KK1:

ama hani haziranda işlemi yaptırıp bu ay sonuç alacaklarda gelmiştir ne bilimmm:KK9:

benim de tek umudum onlar ama gelen giden yok... hep yeni yaptıranlar veya yaptıracak olanla ve bu arada şu bir temmuzda neden yaptıran yok ki...

Aradaslar biraz özel olacak ama normal tuvaletmi yoksa klozetmi kullaniyorsunuz normal wc kullanmamizin bi zarari olurmu ki

kızlar merhaba herkese hayırlı ramazanlar,

ben dun asılama yaptrdım. surecı anlatayım fundacım. aklınıza takılan brsey olursa yardımcı olmaya calısrım

gecen ay gonal f 50 unıte ve catlatma ıgnesı kullandm.

doktor esınle ılıskı oluyorsa asılama yapmayalım bosuna para verme dedı tamam dedım.

maalesef adet oldum.

aglayarak doktora gttım asılama ıstıyorum dedım tamam dedı.

yıne bu kalem gıbı olan gonal f den kullandım ve catlatma ıgnesı. en son cumartesı gunu ıgnemı yapmadan gttım bı yumurta ve 16 mılımdı. cumartesı ıgnemı yaptım pazar gece 12 de catlatma ıgnemı yaptım. ondan saonra hıc yumurtalara bakılmadı ve salı 12 de asılamam yapıldı.

94mılyon sperm enjekte edıldı.

esınız bı ıkı saat onceden sperm testı verıyor. onlar yıkanp hazırlnıyo.

sonra sız catala uzanıyorsunuz.
rahım fılmı cektırenler bılır. rahım agzını acmak ıcın bır sey kullnıyorlar. daha sonra plastık bı cuBUKLA spermı alıp yumurtaya en yakın kısma yerleştırıyorlar ve ıslem bıtmıs oluyo.

sadece bıraz kasık agrısı oluyo.

20 dakıka yatıyorsunz. asılamadan bı gun sonra ve ıkı gun sonrasına yıne ılıskı olsun dedı doktor.

ben catlatma ıgnesı de dahıl ıgnelerımı kendım yaptım.

sormak ıstedgınız bse varsa yardımcı olurum kızlar
hayırlısı olsun inşallah hamile olduğunun haberini verirsin bize çatlama iğnesinin saati yumurtanın durumuna göremi belirleniyo
bizimkide gecenin bi saatine denk gelse arabamızda yok hastaneye gitmesi sorun olcak diye düşünüyorum kimsenin haberide yok zaten

Ağustos cum benim eşim de önce 16 milyon çıktı sayı ileri hızlı %10 du sonra keçi boynuzu yaptık 3 ay sonra sayı 80 milyon du ama ileri hızlı yine %10 du doktor evicap 400 lük verdi kullanmaya başladı eşim 2 ay sonra hız %30 olmuştu.Her bünyede herşey işe yaramayabilir belki ama biz bu şekilde kullandık ve testleri söylediğim aralıklarla yaptırdık canım.Belki ordan da fark ediyordur,yine de bilemiyorum :KK17:
tabi herkese aynı etkiyi göstermiyo kullanmdan bilemiyoruz tabi bizim sayı yükseldi ama diğerleri yerinde sayıyo

ene erken maalesef ben varım 2 temmuz yani 4 gün bekleyeceksiniz beni... sonrada ben sizi beklicem ve bu böyle sürüp gidecek...

inşallah cnm inşallah :106:

haziranda aşılama deneyenler bizden değildir :KK57:
dermişim :KK53:

Aradaslar biraz özel olacak ama normal tuvaletmi yoksa klozetmi kullaniyorsunuz normal wc kullanmamizin bi zarari olurmu ki

konuya hiç bu açıdan bakmamıştım :KK37:

Haxirandaki ilk asilama deneyimimiz husranla sonuclaninca bu ay yeniden asilama yaptiricaz. Dun itibari ile klomene basladim . Herkesin gonlune gore versin Mevlam.

kızlar merhaba herkese hayırlı ramazanlar,

ben dun asılama yaptrdım. surecı anlatayım fundacım. aklınıza takılan brsey olursa yardımcı olmaya calısrım

gecen ay gonal f 50 unıte ve catlatma ıgnesı kullandm.

doktor esınle ılıskı oluyorsa asılama yapmayalım bosuna para verme dedı tamam dedım.

maalesef adet oldum.

aglayarak doktora gttım asılama ıstıyorum dedım tamam dedı.

yıne bu kalem gıbı olan gonal f den kullandım ve catlatma ıgnesı. en son cumartesı gunu ıgnemı yapmadan gttım bı yumurta ve 16 mılımdı. cumartesı ıgnemı yaptım pazar gece 12 de catlatma ıgnemı yaptım. ondan saonra hıc yumurtalara bakılmadı ve salı 12 de asılamam yapıldı.

94mılyon sperm enjekte edıldı.

esınız bı ıkı saat onceden sperm testı verıyor. onlar yıkanp hazırlnıyo.

sonra sız catala uzanıyorsunuz.
rahım fılmı cektırenler bılır. rahım agzını acmak ıcın bır sey kullnıyorlar. daha sonra plastık bı cuBUKLA spermı alıp yumurtaya en yakın kısma yerleştırıyorlar ve ıslem bıtmıs oluyo.

sadece bıraz kasık agrısı oluyo.

20 dakıka yatıyorsunz. asılamadan bı gun sonra ve ıkı gun sonrasına yıne ılıskı olsun dedı doktor.

ben catlatma ıgnesı de dahıl ıgnelerımı kendım yaptım.

sormak ıstedgınız bse varsa yardımcı olurum kızlar

hayırlı olsun inş güzel haberinide alırız

kızlar siz iğneleri yaparken göbeğinizi siliyormusunuz alkollü pamukla filan ben direk yapıyorum da :KK17: video izledim 2-3 tane hepsinde uzun uzun siliyorlar o bölgeyi :KK1:

Yok silmedim ben direkt vurdum ama silise daha iyidir sanırım hijyenik hijyenik :KK1:

inşallah hepimiz olumlu sonuç alırız... bu günü saymazsak 4 gün kaldı aslında çok değil.... dua dua dua....ben şuan gebelik testini nerde yaptırsam diye plan yapıyorum sağlıkocağımı, doğumevi mi, özel hastane mi karar veremedim daha çok komik dimi...

özel hastanede yaptır 2 saate veriyorlar sonucu bu kadar bekledik birde saglık ocağınımı beklicez

progestanı bende hap olanını kullanmıştım
resmen uyukluyordum başım acaip dönüyordu
birde adetimide kesmişti sözde bebeğin tutunmasını o olmazsa da adetin gelmesini sağlıyo benimkini hem geciktirdi hemde azalttı o ay
jel olanınımı kullandınız o nasıl

Ben jeli kullaıyorum henüz hiç bir yan etkisini görmedim ama buda vıcık vıcık akıyo sürekli pismiş gibi bi his yaptı bende sürekli banyo yapma isteği oluyo

X