Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

evet ne yazık ki hormonlu ilaçlar da çok yanıltıcı oluyor çok ümitlenmemek lazım canım.Haklısın.. Göğüs ağrısı mesela ovitrelle i vuruldum bir başladı hala ağrıyor.E iğneyi vurur vurmaz hamile kalmış olamayacağıma göre kesin hormonlarımın bana oyunu bu.Sakin olmalıyım :18: ve beklemeliyim.
sen ne zaman test yaptırmayı düğşünüyorsun cnm.Adetimi bekleyeceksin?Ben karar veremedim

gittiğim hastanenin prosedürü bu şekilde cnm, geçen ay da klomen kullanmıştım. üstelik sadece günde 1 doz. etki ediyor Allah'tan, bir iki tane oluşuyor yumurta şükür

evet canım klomen çok etkili bir ilaç bende martta kullandım 10 tane yum oldu ama bizim spoşlar yine ulaşamadı o ayrı
şimdi aşılama ile çok etkili olcak bencee

aa hatırladım düşen senmiydinnn hiç ona takılma be canımmm

yaa hadi ama biri test yapsın artıkkkkk

allahım inşallah günü gelen hamileyim desinnnnn

bana 12. gün test yapabilirsin demişti doktorum oda 14 temmuz yani haftaya pazartesiye geliyor yani şafak 5...ama ben tahlili neredde yaptıracağıma karar veremedim benim gittiğim hasatane şehir dışında o yüzden herhalde sağlık ocağında yapştırırım..

neleri düşünüyorrr bencede gitme test için taa oraya sağlıkocağında yapılabiliyosa en mantıklısı bencede yaa

temmuz topiği bacım burası ve daha 9 temmuz :111: 1 temmuzda yaptıran biri varsa en erken 3 gün daha beklemeliyiz yani ilk test haberi için

evet ya bence de neden ilk ben yaptırıyorum sanki benden önce birileri çıkıp gelse olmaz mı bekliyorum bir ümit işte...hayır birde benim olumsuz sonuç falan olursa ben hemen 2. tedaviyi düşünüyorum o yüzden temmuz bitmeden yetişirim herhalde size... allahım umarım ikinciye gerelk kalmasın inşallah....

temmuz topiği bacım burası ve daha 9 temmuz :111: 1 temmuzda yaptıran biri varsa en erken 3 gün daha beklemeliyiz yani ilk test haberi için

ene erken maalesef ben varım 2 temmuz yani 4 gün bekleyeceksiniz beni... sonrada ben sizi beklicem ve bu böyle sürüp gidecek...

neleri düşünüyorrr bencede gitme test için taa oraya sağlıkocağında yapılabiliyosa en mantıklısı bencede yaa

ya sorma bunlar sadece düşünce rüyalarımı hiç anlatmayayım ben o kadar komik şeyler görüyorum ki... hatta geçen gün okulda ki arkadaşlardan birini gördüm bana başka birinin hamile olduğunun müjdesini veriyordu bende sinir oluyorum hayır olamaz be hamile olmalıydım seneye ben ücretsiz izin alacam diye kızıyordum...

doğru yaa
ama hani haziranda işlemi yaptırıp bu ay sonuç alacaklarda gelmiştir ne bilimmm

Aynen canım pek anlaşılmıyor ama 2. 3. de daha bariz bi azalma oluyor.O ilacın olduğu yer kısalıyor gitgide. ben 75 lik 6 gün yapmıştım gonal f 450 bitene kadar yani.Senin ki belki 4 günün sonunda bi görmek istemiştir gelişmeyi.

sorma çok sevindim bu duruma çünkü işten izin almak geriyordu beni ctesi gidicem rahat rahat bakacak
belki o akşamda devam ettirir kalan 2 kezlik daha olcak ya içinde bakalım
oraya hiç dikkat etmedim akşam bakim hemen

doğru yaa

benim de tek umudum onlar ama gelen giden yok... hep yeni yaptıranlar veya yaptıracak olanla ve bu arada şu bir temmuzda neden yaptıran yok ki...

Aradaslar biraz özel olacak ama normal tuvaletmi yoksa klozetmi kullaniyorsunuz normal wc kullanmamizin bi zarari olurmu ki

hayırlısı olsun inşallah hamile olduğunun haberini verirsin bize çatlama iğnesinin saati yumurtanın durumuna göremi belirleniyo
bizimkide gecenin bi saatine denk gelse arabamızda yok hastaneye gitmesi sorun olcak diye düşünüyorum kimsenin haberide yok zaten

tabi herkese aynı etkiyi göstermiyo kullanmdan bilemiyoruz tabi bizim sayı yükseldi ama diğerleri yerinde sayıyo

ene erken maalesef ben varım 2 temmuz yani 4 gün bekleyeceksiniz beni... sonrada ben sizi beklicem ve bu böyle sürüp gidecek...

inşallah cnm inşallah :106:

doğru yaa

haziranda aşılama deneyenler bizden değildir
dermişim

Aradaslar biraz özel olacak ama normal tuvaletmi yoksa klozetmi kullaniyorsunuz normal wc kullanmamizin bi zarari olurmu ki

konuya hiç bu açıdan bakmamıştım

Haxirandaki ilk asilama deneyimimiz husranla sonuclaninca bu ay yeniden asilama yaptiricaz. Dun itibari ile klomene basladim . Herkesin gonlune gore versin Mevlam.

hayırlı olsun inş güzel haberinide alırız

kızlar siz iğneleri yaparken göbeğinizi siliyormusunuz alkollü pamukla filan ben direk yapıyorum da video izledim 2-3 tane hepsinde uzun uzun siliyorlar o bölgeyi

Yok silmedim ben direkt vurdum ama silise daha iyidir sanırım hijyenik hijyenik

özel hastanede yaptır 2 saate veriyorlar sonucu bu kadar bekledik birde saglık ocağınımı beklicez

Ben jeli kullaıyorum henüz hiç bir yan etkisini görmedim ama buda vıcık vıcık akıyo sürekli pismiş gibi bi his yaptı bende sürekli banyo yapma isteği oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…