Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
şu mübarek günlerde rabbim yüzünüzü gülsürsün inşllah bende bu yoldan geçtim çok umut bağlayan ama hiç umudu olmayan da var bu karışık bir duygu ne olursa olsun insan umut dolu ve sizlerde bunu yitirmeyin. Aşılama yaptıracak olan arkadaşlara tek tavsiyem kadar rahat olmanız... Bi dolu gebelik haberleriniz olsun inşllah...

sen bebeğine kavuşmuşsun ne mutlu hayırlısıyla kucağına almakta nasip olsun aşılamaylamı oldu

teşekkürler, doğumuna çok az kalmış sanada hayırlı doğumlar dilerim. Bebişini sağlıkla kucaına alırsın umarım
sen aşılama ilemi kaldın :26:
Daha 2 iğne vuruldum içim içime sığmıyor ctesi kontrole gitmek için dakikaları sayıyorum resmen :KK50: Rahatlık çok zor

amin tşk ediyorum az kaldı bende aşılama ile hamile kaldım uzun süre tedaviyi normal şekilde denedik ama sonra aşılama sürecine girdik şükürler olsun pozitif olun aşılama hayatınızda büyük bir dönüm noktası gibi düşünmeyin bir tedavi olduğunu bile düşünmeyin hatta heycanı çok iyi anlıyorum sakin olabilmeniz herşeyden daha önemli

Dr.kontrolü alttan yapiyor.catlatma ignesinden önce en son benim biri 19 biri 20 mm yumosum vardi

amin tşk ediyorum az kaldı bende aşılama ile hamile kaldım uzun süre tedaviyi normal şekilde denedik ama sonra aşılama sürecine girdik şükürler olsun pozitif olun aşılama hayatınızda büyük bir dönüm noktası gibi düşünmeyin bir tedavi olduğunu bile düşünmeyin hatta heycanı çok iyi anlıyorum sakin olabilmeniz herşeyden daha önemli

bana ultrason yazmışta şaşırdım normalde hep alttan bakar 1 senedir :KK1:

ayyy aşılama ilemiiiii :KK16: nasıl seviniyor insan yaaaa
sorun neydi peki canım
dediklerinde haklısın ama inan elimde değil benim olmuyor aklımdan çıkmıyorki hiç:KK1:

Bende kendim adına sorularıma çok fazla cevap aradığım zaman oldu bu konuda topik dikkatimi çektiği için sizlere yazmak istedim çok dua ediyorum gönülden isteyen herkese nasib olsun . . .

Amiiiinnnn.. emeklerimizin karşılığını alırız inşallahhhh

ya kızlar dr. kontrolü ultrasonlamı yapıyor alttan değilmi bana ult. dedi baktım herkesinde öle yum. çapını filan iyi görebilirmiki

ultrason diyorlar göremeyince alta geciyorlar

bana ultrason yazmışta şaşırdım normalde hep alttan bakar 1 senedir :KK1:

Ayyy aşılama ilemiiiii :KK16: Nasıl seviniyor insan yaaaa
sorun neydi peki canım
dediklerinde haklısın ama inan elimde değil benim olmuyor aklımdan çıkmıyorki hiç:KK1:

sorun olmadığı söylendi hep sonuç olarak kadın infertilitesi denildi 4 sene bekledik bi sürü aşamadan geçtik ama anladık ki herşeyin bir vakti saati varmış sen ne yaparsan yap o gün gelecekmiş

ultrason diyorlar göremeyince alta geciyorlar

sorun olmadığı söylendi hep sonuç olarak kadın infertilitesi denildi 4 sene bekledik bi sürü aşamadan geçtik ama anladık ki herşeyin bir vakti saati varmış sen ne yaparsan yap o gün gelecekmiş

geçsin geçsin daha rahat görsün :KK1:

bizdede öyle :26: 4 yılık evliyim ama 1,5 yıldır deniyoruz keşke hiç korunmasaydım diyorum ama işte şimdiki akıl..
kendimi paralıyorum olmuyor dediğin gibi ne yaparsan yap boş

geçsin geçsin daha rahat görsün :KK1:

Bizdede öyle :26: 4 yılık evliyim ama 1,5 yıldır deniyoruz keşke hiç korunmasaydım diyorum ama işte şimdiki akıl..
Kendimi paralıyorum olmuyor dediğin gibi ne yaparsan yap boş

ya korunmayla alakalı olduğunu düşünmüyorum ben hiç kafana takma onu korunmadığım halde olmadı yaptığım hesapların gün saymalarının kullandığım ilaçların akışına bırakıp bide böyle deneyeyim dediğim günler oldu ama zaman böyle geçti gitti ama dilimdien düşürmedim allahım ben senden diliyorum hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat nasip et bize diye sizlerde öylesiniz eminim inşlah tez vakitte sizlere nasib olsun hayırlısıyla

merhabalar arkadaşlar dünden beri neler olduu ben biraz kaçırdım olayları hemen okuyup geleyim...

ya korunmayla alakalı olduğunu düşünmüyorum ben hiç kafana takma onu korunmadığım halde olmadı yaptığım hesapların gün saymalarının kullandığım ilaçların akışına bırakıp bide böyle deneyeyim dediğim günler oldu ama zaman böyle geçti gitti ama dilimdien düşürmedim allahım ben senden diliyorum hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat nasip et bize diye sizlerde öylesiniz eminim inşlah tez vakitte sizlere nasib olsun hayırlısıyla

evet ilk aşılamamdı

ilkinde tutması çoook güzel böyle gelip bize umut ışığı olsa keşke diğer kızlarda senin gibi canım sağol:KK16:
kaç yumurtan vardı canım tek bebişmi geliyor çoğul olma ihtimalide olurmuş yaaa :KK16:

yaa aynen 1,5 yıldır her aymı gün hesaplarsın takip yaptırırsın ne yaptımdsa sonu hüsran olmuyor ben taktıkça uzuyor süreç

ilkinde tutması çoook güzel böyle gelip bize umut ışığı olsa keşke diğer kızlarda senin gibi canım sağol:KK16:
Kaç yumurtan vardı canım tek bebişmi geliyor çoğul olma ihtimalide olurmuş yaaa :KK16:

Yaa aynen 1,5 yıldır her aymı gün hesaplarsın takip yaptırırsın ne yaptımdsa sonu hüsran olmuyor ben taktıkça uzuyor süreç

canım 3 yumurta vardı tek gebelik bide ben sırf bu yüzden yazdım buraya umut olsun diye belki soracaklarınız olur bende tecrübelerimi paylaşırım sizinle

hayırlı olsun az kalmış burdaki herkese umut oldun ilk aşılamada tutması bize baya bi moral verdi

sırf bu yüzden buraya yazdım bugün bende çok çaresiz kaldığımı düşündüğüm zamanlar oldu kendime hep bir cevap aradım sordum araştırdım yazdım birilerine cevap vermek hoşuma gidiyor çünkü bende hep cevap aradım bekledim.

bunu duymakta güzel oluyo ilkinde olan çok az malesef

benimle birlikte aynı dönemde ilk aşılamasında tutanlar oldu canım en az 4-5 tane hepimizde gün sayıyoruz allahın izniyle ikiz gebelik ve tek gebelik olanlar var inşşah sizlerde birbirinize moral ve destekle daha güzel şeyler paylaşırsınız olmaz diye bişey yok rabbim dilesin yeterki ama olumsuz olsada sonuç moral düşürmemek lazım çünkü iki seçenek var ya var ya yok ikiside alahın takdiri.

X